بازگشت

فال روزانه 24 تیر 98 بهمراه فال حافظ و فال روز تولد

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۵۲
فال روزانه

فال روزانه ۲۴ تیر ۹۸ بهمراه فال حافظ و فال روز تولد : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد فال روزانه من تیر ۹۸ جدید فال متولدین امروز فال جالب فال تولد میلادی را در سایت عصرمگ می خوانید …

فال روزانه

 

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال روزانه ۲۴ تیر ۹۸ (روز سه شنبه) 

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۲۴ تیر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

شما فردی مهربان و نوع دوست هستید که باعث شده است در سال جدید مسیر زندگی خود را در جهت مفیدی قرار دهید.

 

با به اشتراک گذاشتن استعدادها و توانایی هایتان وارد یک گروه حرفه ای خواهید شد که اهداف آن ها با خواسته ها و اهداف شما همسو است.

 

اگر به دنبال یک رابطه طولانی و جدی هستید باید چند ماهی صبر کنید.در حال حاضر افرادی که با آن ها رو به رو شده اید با شما تفاوت های زیادی دارند.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

اگر مشغول به کاری هستید که به آن علاقه دارید باید جدیت بیشتری به خرج دهید زیرا رقبای زیادی در کار دارید که می توانند جایگاه شما را به دست آورند.

 

رابطه عاشقانه شما با چالش های زیادی رو به رو است و به همین دلیل باید صبوری و بخشندگی بیشتری به خرج دهید تا بتوانید به یک رابطه با دوام برسید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

از جانب یکی از اطرافیانتان یک توجه ویژه دریافت خواهید کرد که برای شما خوشایند است اما از آن می ترسید که این توجهات و کمک ها دلیل دیگری داشته باشد.ب

 

هتر است از همان ابتدا موضع خود را در موارد مختلف مشخص کنید.

 

انرژی درونی شما باعث شده است افراد زیادی جذب شخصیت شما شوند. امروز به وسیله این ویژگی خود می توانید بعضی کارهای خود را پیش ببرید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

روشی که در حال حاضر پیش گرفته اید باعث شده است بیش از اندازه رک و منطقی باشید. بی پرده سخن گفتن می تواند در آینده شما را با مشکل مواجه کند.

 

بهتر است جانب احتیاط را رعایت کنید و قبل از هر حرکتی به خوبی فکر کنید.سیاست به خرج دادن در این لحظات می تواند به شما این فرصت را بدهد که مسیر پیشرفت خود را هموار کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

این روزها شک و بدگمانی گریبان گیر شما شده است و نمی توانید به راحتی به دیگران اعتماد کنید.این احساسات می تواند روز شما را به کلی نابود کند.

 

افکار منفی را از خودتان دور کنید و اگر موضوعی شما را آزار می دهد در مورد جزئیات آن پرس و جو کنید.شاید شما ابعاد دیگر این اتفاق را متوجه نشده اید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

 بعضی افراد می خواهند از صداقت و روراستی شما سو استفاده کنند. مواطب باشید تا در موقعیتی قرار نگیرید که مجبور باشید حرف هایی را بزنید که نمی خواستید.

 

تصمیم دارید درم حل کارتان طرحی را اجرا کنید که همکارانتان با شما مخالف هستند.بهترین کار این است که در حال حاضر کمی صبر کنید و بدون موافقت همکارانتان کاری را اجنام ندهید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

پروژه های کاری زیادی در دست دارید که حسابی وقت شما را گرفته است.

 

سعی کنید میان زندگی شخصی و کاری خود تعادل و هماهنگی ایجاد کنید.زیرا اعضای خانواده شما حق دارند بتوانند بدون نگرانی, لحظاتی را در کنار شما سپری کنند.

 

بهتر است کم کم برخی رفتارهای رئیس مآبانه ی خود را کنار بگذارید و به نظرات و ایده های دیگران توجه کنید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

هر چه قدر امروز تلاش کنید تا کارهای خود را سر و سامانی بدهید در آینده راحت تر خواهید شد و نگرانی ها و سختی های کم تری را متحمل خواهید شد.

 

مشکلات مالی زیادی برایتان پیش آمده است اما در حال حاضر بهتر است از کمک دیگران استفاده نکنید و خودتان به دنبال یک راه حل باشید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

شخصی کارهای شما را مورد نقد قرار داده است این موضوع چندان خوشایند شما نبوده است اما بهتر است قبل از هر پاسخ یا تندگویی به خوبی به حرف های او فکر کنید.

 

در زمینه عاطفی احساسات مبهمی دارید.حقیقت تلخ بهتر از دروغ شیرین است پس در اولین فرصت در این مورد با طرف مقابلتان صحبت کنید و خودتان را از بلاتکلیفی رها کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

 درمورد موضوعی در حال پنهان کاری هستید و با احتیاط با افراد مختلف برخورد می کنید.ممکن است این موضوع بر روی روابطتان با دیگران اثر بگذارد و یا شما را به انزوا بکشاند.

 

فردی تازه وارد, عضو اعضای خانواده شما شده است که نسبت به او احساس مثبتی دارید و دوست دارید  بیشتر با او آشنا شوید.امروز می توانید با او بیشتر وقت بگذرانید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

چندان از شغل خود رضایت ندارید و احساس می کنید این کار ایده آل شما نیست.

 

اگر قصد تغییر شغل دارید, عجله نکنید. اول سی کنید شغل دلخواه خود را پیدا کنید و در آن مهارت کسب کنید. سپس شغل فعلی خود را رها کنید.

 

امروز کمی احساس تنهایی می کنید اما همسر یا دوستتان می تواند این احساس را از شما دور کند و یک سنگ صبور خوب برای شما باشد.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

از خصوصیات بارزتان این است که شما هیچ گاه تسلیم نمی شوید. برای رسیدن به خواسته ها و رویاهایتان پافشاری می کنید و دست از تلاش بر نمی دارید.

 

امروز اطرافیانتان از این رفتار پر تلاش شما شگفت زده خواهند شد و دیدشان نسبت به شما به کلی تغییر خواهد کرد.

 

یکی از دوستانتان برای حل مشکلش از شما کمک می خواهد اما در حال حاضر مشکلات مالی شما باعث شده است نتوانید به او کمکی کنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

وقات فراغت شما با کارهای بی فایده یا وقت گذراندن در دنیای مجازی در حال سپری شدن است. سعی کنید برای خودتان یک هدف پیدا کنید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید.

 

در میان اعضای خانواده اتان تغییراتی در حال وقوع است که چندان از آن رضایت ندارید.از توقعات و منفی بافی دست بردارید به زودی می توانید اوضاع را مطابق میل خود تغییر دهید.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


10 + هفت =