بازگشت

فال روزانه 31 تیر 98 بهمراه فال حافظ و فال روز تولد

Avatarنویسنده : عصرمگ
21 جولای 2019 ساعت : 11:01
فال روزانه

فال روزانه ۳۱ تیر ۹۸ بهمراه فال حافظ و فال روز تولد : فال روزانه میلادی فال امروز من واقعی فال روزانه فردا فال روز تولد فال روزانه من تیر ۹۸ جدید فال متولدین امروز فال جالب فال تولد میلادی را در سایت عصرمگ می خوانید…

فال روزانه

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال تولد (متولدین امروز)

دوست عزیزی که امروز ۳۱ تیر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

شما مهربان و صادق هستید اما گاهی اوقات خیلی زود از کوره در می روید. بر روی نقطه ضعف های خود کار کنید و در مورد آن ها با هر کسی صحبت نکنید.

زیرا ممکن است شخصی قصد داشته باشد از نقطه ضعف های شما سو استفاده کند.

امسال احتمالا زندگی شما درگیر تغییرات اساسی زیادی خواهد شد پس خودتان را برای اتفاقات می آماده کنید.در هنگام تصمیم گیری سعی کنید میان منطق و احساساتتان تعادل ایجاد کنید.

فال روزانه متولدین فروردین

مرحله ی مهمی از زندگیتان در حال سپری شدن است اما شما تا کنون توانسته اید قدم های محکمی در این راه بردارید. از موانع و مشکلات نترسید و به کارهایتان ایمان داسته باشید.

اگر می خواهید روز آرامی را در کنار عشقتان سپری کنید باید با او صادق باشید و از نقش بازی کردن بپرهیزید.اجازه بدهید عشقتان خود واقعی شما را ببیند و بشناسد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز مجبور خواهید شد کارهایی را انجام دهید که چندان باب میلتان نیست اما این کارها در آینده به درد شما خواهد خورد و تاثیر زیادی بر روی پیشرفت شما خواهد گذاشت.

در زدگی خصوصیتان سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اید اما به زودی می توانید آسایش و خوشبختی را بچشید پس شکیبا باشید و از روی ناچاری تصمیمی نگیرید.

فال روزانه متولدین خرداد

شما بهتر از هر کس دیگری می دانید شرایط زندگی شما به چه صورت است و در حال حاضر به چه چیزی احتیاج دارید پس از دیگران مودبانه درخواست کنید در زندگی شما دخالت نکنند تا خودتان بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

سلامت جسمی شما اهمیت زیادی دارد پس بهتر است تغذیه ای سالم داشته باشید و از خوردن غذاهای بی کیفیت خودداری کنید.

فال روزانه متولدین تیر

 امروز باید برای پیگیری برخی کارهایتان به بعضی ادارات و شرکت ها سر بزنید که کمی شما را خسته می کند اما راه بهتری برای پیشبرد کارهایتان وجود ندارد.

رابطه عاطفی شما دستخوش تغییراتی شده است که شما را کمی نگران کرده است.ترجیح شما این بود که همه چیز مثل سابق پیش برود.صحبت کردن در این مورد می تواند نظرتان را تغییر دهد.

فال روزانه متولدین مرداد

قصد ادامه تحصیل دارید اما کمی گیج شده اید و نمی توانید تصمیم درستی در این مورد بگیرید.صحبت کردن با افراد متخصص در این رشته می تواند دیدگاه شما را گسترش دهد و کمکتان کند.

 امروز خیلی زود عصبانی می شوید و این اتفاق می تواند شرایط را به ضرر شما تمام کند پس خودتان را کنترل کنید و در آرامش صحبت کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

شخصی باعث ناراحتی شما شده است اما این که پشت سر او صحبت کنید یا از او بدگویی کنید مشکلی را حل نمی کند.وقتی را تعیین کنید و رو در رو با او به گفتگو بپردازید.

به احساسات خودتان بها بدهید  و آن ها را پنهان نکنید.تا زمانی که خودتان را دوست نداشته باشید نمی توانید به دیگران محبت و عشق منتقل کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز قصد دارید زمان بیشتری را محل کارتان بمانید تا کارهایم ورد نطرتان را به اتمام برسانید و سر و سامانی به محل کارتان بدهید.نظم در محل کارتان می تواند سرعت عمل شما را هم بیشتر کند.

زمان آن فرا رسیده است که برای روابط عاطفیتان مرزها و حدودی را تعیین کنید. به همین دلیل ممکن است امروز با طرف مقابلتان صحبت های جدی و مهمی داشته باشید.

فال روزانه متولدین آبان

دوست دارید زمانی را تنهایی و فکر کردن اختصاص دهید زیرا احساس می کنید رابطه اتان دچار افت و خیزهای زیادی است و باید در برخی رفتارهایتان تجدید نظر کنید و تغغیراتی در خودتان ایجاد کنید.

سعی کنید امروز را در تنهایی سپری کنید زیرا ممکن است مکالمات شما امروز نتیجه ی خوبی به همراه نداشته باشد و دیگران دچار سو تفاهم  شود.

فال روزانه متولدین آذر

برای آن که بتوانید علائق و استعداد خود را بشناسید باید دست از تنبلی و بیخیالی بردارید، برای روزهایتان برنامه ریزی داشته باشید و به آن پایبند باشید.

پیشنهادی به شما داده می شود که در مرحله اول دوست دارید آن را رد کنید اما بهتر است تمام جوانب را بسنجید و احساسی تصمیم نگیرید.

فرصت کمی برای پاسخگویی دارید و باید هرچه سریع تر تصمیم بگیرید.

فال روزانه متولدین دی

امروز تصمیم گیری برای شما سخت شده است و دیگران نیز با دخالت هایشان شما را گیج تر خواهند کرد پس سعی کنید در محیطی آرام به خوبی در مورد شرایط پیش آمده فکر کنید تا به یک تصمیم قطعی برسید

فشار مالی زیادی بر روی شماست و برای آینده خودتان نگرانید اما به زودی یک موقعیت خوب برای شما یا بستگانتان پیش می آید که می تواند شرایطتان را تغییر دهد.

فال روزانه متولدین بهمن

 با یکی از نزدیکانتان دعوای مختصری کرده اید و طرف مقابل از شما رنجیده ایت. اگر عذاب وجدان دارید بهتر است برای آشتی کردن پیش قدم شوید و مشکلاتتان را با هم رفع کنید.

مسئولیت های زیادی بر عهده ی شماست که منجر به خستگی شما شده است اما برای استراحت کردن باید چند روزی صبر کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

به فکر گسترش کارهایتان هستید اما برای این کار نیاز به حمایت و کمک دارید و به تنهایی از عهده انجام آن بر نمی آیید پس در بین دوستانتان به دنبال فردی قابل باشید.

شاید امروز احساس کنید در سلامت جسمی خود, مشکلاتی دارید.بهتر است این موضوع را نادیده نگیرید و با پزشک خودتان در این مورد مشورت کنید و سلامت خود را چک کنید.

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک + چهار =