بازگشت

فال روز جمعه 19 مهر 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
04 اکتبر 2019 ساعت : 11:38
فال روز

فال روز جمعه ۱۹ مهر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

 

24 2 - فال روز جمعه 19 مهر 98

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

 

 

 

فال ۱۹ مهر ۹۸ (روز جمعه ) ۱۱ اکتبر

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۱۹ مهر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

قدرت بسیار زیادی در شما وجود دارد که خودتان هم از آن بی خبر هستید. به خودتان و توانایی هایتان ایمان داشته باشید و برای انجام کارهای مختلف پیش قدم شوید تا بتوانید استعداد خود را پیدا کنید.

 

ممکن است با افرادی آشنا شوید اما در حال حاضر حس می کنید آمادگی لازم برای وارد شدن به یک رابطه ی عاشقانه را ندارید و فعلا ترجیح می دهید تنها باشید.

 

فال روز متولدین فروردین

 

به یک مهمانی یا رویداد فرهنگی دعوت خواهید شد که در آن جا افرادی را ملاقات می کنید که با شما اشتراکات زیادی دارند .شاید در ابتدا احساس خوبی نداشته باشید.

 

اما در این مراسم می توانید افرادی را ملاقات کنید که با شما علاقه مندی ها و اهداف مشترکی دارند و می توانید در مورد دغدغه هایتان با آن ها صحبت کنید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 

امروز کمی بی حوصله هستید و دلتان می خواهد از همه ی آدم ها دوری کنید بهتر است احساسات منفی را کنار بگذارید و سعی کنید با عزیزانتان بیشتر صحبت کنید.

 

نتیحه ی این کار بر خلاف انتظارتان بسیار خوب است و به شما انرژی بی نهایتی منتقل می کند و می توانید از بی حالی و انزوایی که درگیرش بودید خارج شوید.

 

فال روز متولدین خرداد

 

امروز عشقتان را ملاقات خواهید کرد اما بهتر است مواظب حرف هایی که می زنید باشید و حساب شده حرف بزنید تا بتوانید در کنار هم لحظات شادی داشته باشید.

 

شخصی که مدت ها از او بی خبر بوده اید با شما تماس می گیرد و از شما تقاضایی دارد بهتر است گذشته را فراموش کنید و اگر برایتان مقدور است به او کمک کنید.

 

فال روز متولدین تیر

 

امروز ممکن است در یک مهمانی یا قرار ملاقات, با افراد جدیدی آشنا شوید و در ابتدا کمی آرام و خجالتی باشید. اما رفته رفته می توانید با آن ها صمیمی شوید و این دورهمی برایتان لذت بخش شود.

 

دوست دارید زمان بیشتری را در کنار خانواده اتان بگذرانید اما در حال حاضر موقعیت شغل شما به گونه ای است که باید بیشتر تلاش کنید.

 

فال روز متولدین مرداد

 

امروز حس می کنید ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان کمی سخت شده است و اطرافیانتان نمی توانند احساسات شما را درک کنند.

 

سعی کنید حساسیت کم تری داشته باشید و امروز بیشتر به خودتان توجه کنید.کارهایی را انجام دهید که فکر می کنید به آرامش شما کمک می کنند و باعث می شوند حالتان بهتر شود.

 

فال روز متولدین شهریور

 

بهتر است ایده هایی که امروز به فکرتان می رسد را چندان جدی نگیرید و سعی کنید با منطق و استدلال کارهایتان را پیش ببرید.

 

زیرا امروز احساسات ضد و نقیضی شما را احاطه کرده است و بها دادن به فکر هایتان باعث می شود گیج تر شوید و نتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

 

ورزش کردن یا پیاده روی در فضای باز می تواند کمی فکرتان را بازتر کند و از نگرانی هایتان بکاهد.

 

فال روز متولدین مهر

 

احساس می کنید قدرت زیادی در شما وجود دارد و هیچ چیز نمی تواند شما را از خواسته هایتان باز نگه دارد.

 

امروز از آن روزهایی است که با هر اتفاق ناخوشایندی, به خوبی برخورد می کنید و می توانید اتفاقات غیر منتظره را مدیریت کنید.

 

همسرتان از مشا دلخوری هایی دارد و شاید بهتر باشد با هم در مورد خواسته ها و انتظارات هم دیگر صحب کنید.

 

فال روز متولدین آبان

 

اخیرا با حرف هایتان یکی از عزیزانتان را آزرده خاطر کرده اید پس همین حالا تلفن را بردارید و سعی کنید از دلش در بیاورید.

 

شخصی با کارها و تصممات شما مخالفت می کند اما بهتر است به جای آن که بیخودی در مقابل او جبهه بگیرید؛ به حرف هایش گوش کنید زیرا ممکن است از برخی جهات حق با او باشد.

 

فال روز متولدین آذر

 

شخصی از شما دعوت کرده است تا در مراسمی شرکت کنید ؛ ابتدا تمایلی به شرکت در آن نداشته باشید اما پیشنهاد می کنیم در این مهمانی شرکت کنید.

 

زیرا می توانید شخصی را ملاقات کنید که مدت ها در انتظارش بوده اید و می توانید با او در مورد موضوعات مختلفی صحبت کنید و با هم صمیمی تر شوید.

 

فال روز متولدین دی

 

دوست دارید زمانی را برای رسیدگی به خود و ظاهرتان اختصاص دهید این کار می تواند روحیه ی خودتان و اطرافیانتان را تغییر دهد و تاثیر مثبتی بر روی زندگیتان بگذارد.

 

ممکن است امروز با حرف هایی که می زنید یکی از عزیزانتان را آزرده خاطر کنید پس بهتر است در انتخاب کلمات بیشتر دقت کنید و عصبانیتتان را کنترل کنید.

 

فال روز متولدین بهمن

 

زمان آن رسیده است که میان روابط  دوستانه و کاری تان حد و مرزی تعیین کنید زیرا در صورتی که با همین شیوه ادامه دهید دلخوری های بیشتری پیش خواهد آمد.

 

اگر قصد معامله ای دارید بهتر است فعلا دست نگه دارید و بیشتر تحقیق کنید و اگر در جایی دچار شک و تردید شدید؛حتما با دیگران مشورت کنید

 

فال روز متولدین اسفند

 

احساسات شدیدی امروز در شما شکل گرفته است و باعث شده است هنگام حرف زدن با دیگران به شدت هیجان زده به نظر بیایید و یا حرف هایی بزنید که بعدها پشیمان شوید.

 

سعی کنید با شخصی قابل اطمینان صحبت کنید و در رابطه با خودتان و احساساتتان صحبت کنید تا کمی از هیجاناتتان تخلیه شود.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هجده − 8 =