بازگشت

فال روز حافظ با تعبیر ؛ امروز دوشنبه ۵ شهریور

Avatarنویسنده : عصرمگ
27 آگوست 2018 ساعت : 02:03
فال روز حافظ متولدین

فال روز حافظ با تعبیر ؛ امروز دوشنبه ۵ شهریور : چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است : دوست عزیزی که ۵ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

 

abstract summer background zkGxu3dO L 324x235 1 - فال روز حافظ با تعبیر ؛ امروز دوشنبه 5 شهریور

 

فال روز حافظ با تعبیر ؛ امروز دوشنبه ۵ شهریور :

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است :

دوست عزیزی که ۵ شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی از خود گذشته، با صداقت، قابل اعتماد، واقع بین و دارای اعتماد به نفس هستید. با هوش و استعداد فوق العاده ای که شما دارید یادگیری چیزهای جدید و به ویژه آشنایی با تکنولوژی روز از جمله کارهای مورد علاقه تان هستند. بدبینی و منفی بافی ویژگی های منفی شخصیت شما هستند. امسال شما از لحاظ سلامتی به طور کلی در وضعیت خوبی به سر خواهید برد و بزرگترین مشکلاتی که ممکن است برایتان پیش بیایند سرماخوردگی و بدن درد هستند. امسال در سفرهایی که دارید و به ویژه در سفرهای کاریتان تجربه های فوق العاده ای کسب خواهید کرد که می توانند از لحاظ مالی برایتان سودآور باشند. قرض گرفتن و یا قرض دادن پول حتی به نزدیک ترین اعضای خانواده تان شما را به دردسر خواهد انداخت، پس تا جای ممکن از این کار خودداری کنید. اگر پیش از این در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کرده باشید امسال سود قابل توجهی در انتظارتان خواهد بود. موفقیت شما در زمینه ی حرفه ای به میزان مسئولیت پذیریتان بستگی خواهد داشت. در محل کارتان با چالش های تازه ای مواجه خواهید بود که شما را در رقابت با همکارانتان قرار خواهد داد. اگر مجرد هستید خوشحال باشید، چون با جذابیت فوق العاده ای که امسال پیدا کرده اید می توانید تقریبا هرکسی را که خودتان دلتان بخواهد به خود جذب کرده و رابطه ای پایدار با او برقرار کنید. آذر، فروردین، خرداد و مرداد بهترین ماه ها هستند.

  فال روز حافظ متولدین فروردین

امروز شرایط جوی چندان مساعد به نظر نمی رسد و هوا یا خیلی گرم است یا باد و توفان در راه است و این برای شمایی که تمایل زیادی به بیرون رفتن از منزل ندارید، بد نیست. امروز انرژیتان برای کمک به دیگران به کار گرفته خواهد شد ولی این در واقع به نفع شماست. افرادی که به آنها کمک می کنید، در موقعیت های دیگری و وقتی که انتظار آن را ندارید به کمک شما خواهند آمد. اطلاعاتی که کم کم از جاهای مختلف به دست شما می رسد، در به کار گیری صحیح انرژیتان به شما کمک می کند. سعی کنید این انرژی را بیشتر کنید و از آن برای انجام کارهای روزانه تان استفاده کنید. کارهایتان اینگونه سریعتر و راحت تر پیش خواهند رفت.

 فال روز حافظ متولدین اردیبهشت

نکته کلیدی امروز برای شما این است که کمتر نسبت به هر چیزی سخت گیر و سمج باشید. باید به این نکته توجه داشته باشید که هر چه بیشتر از یک تصمیم گیری بترسید و آن را به تعویق بیندازید، انجام دادن آن برایتان سخت تر خواهد شد و چه بسا آن را اصلا به انجام نرسانید. ممکن است وقتی دارید شرایط را سبک و سنگین می کنید فرصتی که برایتان پیش آمده از دست برود. خودجوش و پویا باشید. کارهایی را انجام دهید که پیش از این هرگز انجام نداده اید. به کارگیری روش های متنوع در انجام کارها باعث خواهد شد که هم به تجربه شما افزوده شود و هم کارها کسل کننده به نظر نیایند. به یاد داشته باشید که تنوع برای زندگی همچون ادویه جات برای غذاست.

فال روز حافظ متولدین خرداد

امروز روز فوق العاده ای برای شماست. روند عالی پیشرفت کارها به شما کمک می کند تا وظایفتان را راحت تر انجام دهید. حس انضباط شما به همراه کمی خوش شانسیتان، فرصتی را برای شما ایجاد می کند تا قابلیت هایتان را به نمایش بگذارید و دیده شوید. حضار مشتاقانه به انتظار شما نشسته اند و شما نیز حجم زیادی از دانش، شوخ طبعی و شادی دارید و می خواهید این اطلاعات را با آنها به اشتراک بگذارید. در بحث هایی که دوستانه هستند بیشتر شرکت کنید و بدانید که زندگی یک روند آرام و ساده می باشد و باید از این روند لذت ببرید و از فرصت های نادری که برایتان پیش می آید، استفاده کنید.

 فال روز حافظ متولدین تیر

امروز برای شما داشتن یک مترجم برای حضور در میان مردم حیاتی می باشد. هر چه لجبازتر و یک دنده تر باشید، اطرافیانتان بیشتر آزرده می شوند و ممکن است سعی کنند شما را از خودشان دور کنند و کمتر با شما ارتباط برقرار کنند. بگذارید همه چیز آرام و پر انرژی پیش برود. یک لحن بسیار جدی برای شما می تواند منجر به یک فاجعه شود. دوستانه تر با اطرافیانتان صحبت کنید و حواستان باشد حرفی نزنید که آنها را ناراحت کند. سعی کنید مسائل را پیچیده تر از آنچه هستند، نکنید. شرایط برای بهتر شدن روابطتان مهیا می باشد. الان نوبت شماست که نقش خود را بازی کنید. با برنامه عمل کنید تا به نتیجه مطلوبتان برسید.

فال روز حافظ متولدین مرداد

شرایطی عالی برای شما ایجاد شده، پس عزمتان را برای به انجام رساندن یک کار شگفت انگیز، جزم کنید. در حال حاضر، همه چیز در حال تبدیل شدن به بهترین حالت خود است. ممکن است احساس کنید که در زندگیتان یک تغییر رویایی در حال رخ دادن است. این تغییر که از خود شما سرچشمه می گیرد همه چیز را در زندگیتان تغییر خواهد داد. تغییر یک اصل اساسی برای بهتر شدن است. بدون تغییر، پیشرفتی هم ایجاد نمی شود. اگر عوامل تنش زا در بخش های مشخصی از زندگیتان وجود دارند، سعی نکنید با آنها مقابله کنید. سعی کنید روش دیگری را برای حذف این عوامل پیدا کنید و به جای درگیر شدن با آنها مسیرتان را کج کرده و از کنارشان رد شوید.

فال روز حافظ متولدین شهریور

ممکن است روزتان یک ویژگی با نشاط و غریب و تازه برای شما داشته باشد. در ساعات اولیه روز ممکن است از این موضوع زیاد خوشتان نیاید. اما باید بدانید که هر چه بیشتر از این انرژی پنهانی استقبال کنید و آن را بپذیرید، بیشتر می توانید از آن به نفع خودتان استفاده کنید. این انرژی به شما کمک می کند تا اعمالتان را به سهولت به انجام برسانید. از این شرایط برای حفظ تعادل در کارهایتان استفاده کنید. در کارهایی که به شما مربوط نمی شوند دخالت نکنید. با این کار وقت با ارزشتان را از دست می دهید و انرژی کافی برای انجام کارهای شخصیتان نخواهید داشت. از این انرژی که به لطف شرایط کیهانی فعلی ایجاد شده، برای انجام کارهای مهم استفاده کنید.

فال روز حافظ متولدین مهر

امروز شما می توانید با چرب زبانی خودتان را از هر موقعیت دشواری به راحتی نجات دهید. شما قدرت فوق العاده ای را در اختیار دارید که اگر از استفاده از آن هراسی نداشته باشید شما را قادر خواهد ساخت در هر کاری که بخواهید به موفقیت دست پیدا کنید. از شکست هراسی نداشته باشید. تا وقتی تلاش نکنید و شانس خودتان را امتحان نکنید نخواهید توانست به موفقیت دست پیدا کنید. اگر نقاط کوری در نقشه هایتان وجود دارند و مشکلاتی دارید که نمی دانید چطور باید حلشان کنید نگران نباشید. وقتی در مسیر انجام کارهایتان قرار بگیرید خواهید دید که همه چیز خودبخود روبراه خواهد شد. چشم هایتان را به هدفتان دوخته و با حداکثر قدرت پیش بروید.

 فال روز حافظ متولدین آبان

امروز سعی کنید در وجود اطرافیان خود به دنبال آرامش باشید. سعی کنی زیاد زندگی و مسائل آن را جدی نگیرید و برای خودتان از کاه کوه نسازید. اگر کسی با شما درد دل می کند و در مورد مشکلاتش صحبت می کند فکر نکنید که این مشکلات به شما تعلق دارند و باید ذهنتان را درگیر آنها کنید. از هر موقعیتی که ممکن است باعث ایجاد فشار و استرس در وجود شما شود فاصله بگیرید. امروز مکالمه با افراد جدیدی که به تازگی با آنها آشنا شده اید می تواند اطلاعات فوق العاده را در اختیارتان قرار داده و نگاهتان را نسبت به خیلی چیزها تغییر دهد. اشکالی ندارد اگر نسبت به عقاید و نظرات خود تعصب داشته باشید، اما اجازه ندهید این موضوع مانع تجربه های جدید شود.

 فال روز حافظ متولدین آذر

امروز هیچ چیزی نخواهد توانست جلوی شما را بگیرد و با توان و انرژی بی نظیری در تلاش برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان هستید. خوشبختانه بخت با شا یار شده است و اطلاعات مورد نیازتان را به راحتی می توانید به دست بیاورید و فرصت های فوق العاده ای به واسطه ی این اطلاعات جدید برایتان فراهم خواهند شد. از این روز خارق العاده حداکثر استفاده را ببرید و کاری کنید که این موج تحولات و فرصت ها برایتان ادامه پیدا کند. تمام سعیتان را بکنید تا به اعصاب خود مسلط باشید و نگرانی ها و استرستان را تحت کنترل در بیاورید تا بتوانید بهترین استفاده ی ممکن را از این انرژی ببرید. این فرصت ها به راحتی برای کسی پیش نمی آیند.

فال روز حافظ متولدین دی

اکنون دیگر زمان آن فرا رسیده است که در کارها و رفتارتان انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان بدهید. شرایط دارد به سرعت تغییر پیدا می کند و اگر آماده نباشید که شما هم همراه با آن تغییر کنید عقب خواهید ماند! نسبت به تغییرات و تحولات اطرافتان هوشیار باشید و خودتان را با این تغییرات هماهنگ و تنظیم کنید. از تغییرات هراسی نداشته باشید چون اغلب حتی اگر در نگاه اول ناخوشایند به نظر برسند، نتیجه ی آنها خیلی بهتر از آن چیزی است که خودتان انتظار دارید. مشکلات در زندگی همه وجود دارند، اما اینکه چطور با آنها مبارزه کرده و به آنها غلبه می کنید نشان می دهد که شخصیت شما تا چه حدی قدرتمند است.

فال روز حافظ متولدین بهمن

امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود. شما به این واقعیت شگفت انگیز پی خواهید برد که تمام شرایط لازم برای دست یابی به موفقیت را در اختیار دارید. بخت و اقبال به سراغ شما آمده و زمینه را برای رسیدن شما به توانگری و ثروت فراهم کرده است. زمینه سازی ها و تلاش هایتان بالاخره دارند به نتیجه می رسند! این نکته ی حیاتی را به یاد داشته باشید که هرچقدر بیشتر با خودتان کنار بیایید و خودتان را به همان صورتی که هستید بپذیرید بیشتر خواهید توانست با دیگران کنار بیایید و به تفاوت هایی که با شما دارند و نظرات و عقایدشان احترام بگذارید. خودتان را عاشقانه دوست داشته باشید، اما دچار خودشیفتگی و خودخواهی نشوید.

فال روز حافظ متولدین اسفند

خارج شدن از محدوده ی امنی که برای خودتان ساخته اید در حال حاضر تنها کلید پیشرفت شماست. از روبرو شدن با ناشناخته ها هراسی نداشته باشید. اگر نسبت به تغییرات ذهن بازی داشته باشید و آنها را با آغوش باز بپذیرید خواهید توانست بین خودتان و محیط اطرافتان تعادل فوق العاده ای را برقرار کنید. تنها عشق واقعی ارزش این را دارد که دریچه ی قلبتان را به روی آن باز کنید، پس از کنار گذاشتن کسی که ثابت کرده است ارزش عشق و محبت شما را ندارد ناراحت نشوید. از افرادی که شما را همین طوری که هستید قبول ندارند فاصله بگیرید. شما لایق بهترین ها هستید، پس به کمتر از بهترین رضایت ندهید.

 

فال حافظ یکشنبه ۴ شهریور

فال روز حافظ شنبه ۳ شهریور

فال روز حافظ جمعه ۲ شهریور

فال روز حافظ پنجشنبه ۱ شهریور

فال روز حافظ چهارشنبه ۳۱ مرداد

فال روز حافظ سه شنبه  ۳۰ مرداد

فال روز حافظ دوشنبه   ۲۹ مرداد

فال روز حافظ یکشنبه  ۲۸ مرداد

فال روز حافظ شنبه  ۲۷ مرداد

فال روز حافظ جمعه  ۲۶ مرداد

فال روز حافظ پنجشنبه ۲۵ مرداد

فال روز حافظ  چهارشنبه  ۲۴ مرداد

فال روز حافظ  سه شنبه    ۲۳ مرداد

فال روز حافظ  دوشنبه     ۲۲ مرداد

فال روز حافظ  یکشنبه   ۲۰ مرداد

فال روز حافظ شنبه      ۱۹ مرداد

 

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک + دوازده =