بازگشت

فال روز شنبه ۱۳ مهر ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
04 اکتبر 2019 ساعت : 11:28
فال روز

فال روز شنبه ۱۳ مهر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

 

فال روز شنبه ۱۳ مهر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت عصرمگ می خوانید …
 

 

فال ۱۳ مهر ۹۸ (روز شنبه) ۵ اکتبر

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۱۳ مهر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

روزهای آرامی پیش روی شماست و می توانید در زندگی خصوصیتان آرامش و آسایش را در کنار اعضای خانواده  تجربه کنید .البته خودتان هم بایید سعی کنید از افرادی که به زندگی شما تنش اضافه می کنند دوری کنید.

 

شما دارای استعداد های فوق العاده ای هستید اما هنوز نتوانسته اید آن ها را کشف کنید، بهتر است سعی کنید در زمینه ی تحصیلی, هنری و ورزشی مواردی را تجربه کنید تا بتوانید استعداد واقعی خود را پیدا کنید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

خبرهای خوبی در انتظار شما و خانواده اتان است که می تواند خیال شما را از بابت مسائل مالی راحت کند و انگیزه تان برای تلاش, افزایش پیدا کند.

 

امروز باید به یک یا چند اداره بروی و یک سری کارهای اداری را دنبال کنید اما ممکن است امروز کار مورد نظرتان چندان خوب پیش نرود و مجبور شوید روزهای دیگر هم دنباله ی کار را بگیرید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

امروز ذهنتان درگیر یک مسئله ی سیاسی و اجتماعی است و دلتان می خواهد اخبار بیشتری را دنبال کنید. بهتر است سعی کنید با فردی که از لحاظ فکری, قبولش دارید در این باره صحبت کنید و نظرات او را جویا شوید.

 

شاید در ابتدا مطالعه ی اخبار و اطلاعات, شما را گیج کند اما کم کم می توانید به یک نتیجه مناسب و جالب برسید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

ایده ای به ذهنتان می رسد که می تواند برخیم شکلات شما را تا حد زیادی حل کند اما باید در این زمینه احتیاط به خرج دهید و مواظب قدم های بعدی خود باشید.

 

گاهی اوقات نسبت به آینده بدبین هستید و دلتان نمی خواهد زنگدیتان چندان تغییر کند اما امروز با شخصی صحبت می کنید که شما را ترغیب می کند تلاشتان را بیشتر کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

تکنولوژی برای برخی افراد ضرر دارد زیرا باعث می شود زمان مفیدشان را درگیر شبکه های اجتماعی و سرگرمی های بیهوده کنند که برایشان سودی نخواهد داشت و در آینده آن ها را از زندگی عقب می اندازد.

 

اما این موضوع برای شما متفاوت خواهد بود زیرا می توانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی معرفی کنید و به کارتان رونق ببخشید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

یکی از اعضای خانواده تان با مشکلاتی دست و پنچه نرم می کند که حسابی درمانده اش کرده است. سعی کنید در این باره با او صحبت کنید زیرا شما قادر خواهید بود به او کمک کنید و حمایتش کنید.

 

ممکن است امروز با شخصی بحث و دعوا داشته باشید اما شما روحیه ای قوی دارید و می توانید از پس او بر بیایید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

مهارت های شما در محل کارتان زبان زد است و به همین دلیل همکارانتان برای حل مشکلاتشان نزد شما می آیند و از شما کمک می خواهند که این موضوع به شما اعتماد به نفس می دهد

 

از شخصی مقداری پول قرض کرده بودید که امروز باید بدهی خود را صاف کنید اما ممکن است مجبور شوید برخی از نیازهای خود را کنار بگذارید.

 

فال روزانه متولدین مهر

 

در روزهای گذشته تنش های زیادی داشته اید که باعث شده, تمرکزتان بر روی کار کم شود و نتوانید مطابق برنامه ی مورد نظرتان پیش بروید.

 

صحبت کردن با افراد مورد اعتمادتان می تواند از استرس و تنش های اخیرتان کم کند و بتوانید ذهنتان را از افکار منفی, خالی کنید.شاید یک سفر تفریحی یا زیارتی بتواند حال و هوایتان را تغییر دهد.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

پروژه ای در دست دارید که برای انجام آن بسیار هیجان زده هستید اما قبل از شروع آن , بایید تحقیقاتی انجام دهید و سطح دانشتان را بالا ببرید.

 

در این باره به کتاب و اینترنت اکتفا نکنید و سعی کنید با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید و نظر خواهی کنید تا کم تر سردرگم شوی و بتوانید سریع تر کار را انجام دهید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز از صبح بسیار پر انرژی هستید و دلتان می خواهد تمام روز کارهای مفید انجام دهید اما ممکن است درگیری لفظی شما با همسر یا دوستتان شما را دلخور و عصبی کند.

 

بهتر است همین امروز این دلخوری را رفع کنید و با صحبت کردن مشکل را حل کند تا موضوع پیچیده نشود و بتوانید بر روی کارهایتان تمرکز کنید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

در محل کار, اجازه ندهید کسی از کارتان ایراد بگیرد و یا بر روی حرف شما حرف بزند زیراشما از موضوعاتی آگاه هستید که دیگران نمی داند و از دلایل اصلی تصمیم شما آگاه نیستند.

 

شخصی به خانه ی شما می آید و قصد دارد با شما خواسته ای را مطرح کند اما نمی داند این موضوع را چگونه بیان کند.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

درمحیط کاریتان مشکلاتی دارید که دلیل آن این است که نمی توانید منظور خود را دقیق بیان کنید سعی کنید قبل از هر حرفی به خوبی فکر کنید و جمله بندی های مناسبی انتخاب کنید.

 

درآمد خوبی دارید اما قصد دارد در جای دیگری هم سرمایه گذاری کنید و سعی کنید سودتان را افزایش دهید اما بهتر است عجولانه تصمییم نگیرید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

در مورد موضوعی نگران هستید اما بیهوده به خودتان شکنجه ندهید و سعی کنید دغدغه و نگرانیتان را با شریک زندگی یا اعضای خانواده تان در میان بگذارید تا راه حلی برای آن بیابید.

 

به راحتی می توانید شرایط پیچیده را کنترل کنید و مدیریت اوضاع را به دست بگیرید اما امروز شرایط کاری شما کمی پیچیده است و باید بیشتر دقت کنید.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


1 × یک =