بازگشت

فال روز شنبه ۲۷ مهر ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
14 اکتبر 2019 ساعت : 22:05
فال روز

فال روز شنبه ۲۷ مهر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

 

 

 

Astrology success 4 - فال روز شنبه 27 مهر 98
فال روز

 

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

 

فال ۲۷ مهر ۹۸ (روز شنبه ) ۱۹ اکتبر

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۲۷ مهر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

گاهی اوقات فشار کاری یا تحصیلیتان به قدری است که زمان کمی را برای رسیدگی به کارهای شخصیتان می گذارید و نمی توانید در این مورد تعادل ایجاد کنید.

 

هر چند اعضای خانواده اتان و نزدیکانتان شرایط شما را درک می کنند و در این باره اعتراضی ندارند اما بهتر است سعی کنید از زمان کاریتان کم کنید و در کنار اعضای خانواده اتان بمانید.

 

فال روز متولدین فروردین

 

شخصی با شما رازی را مطرح می کند که حفظ این راز و محرم اسرار بودن کار سختی است و با این کار مسئولیت سختی به عهده ی شما گذاشته شده است.

 

مدت ها بود وضعیت مالی شما به ثبات رسیده بود اما بعد از مدت ها ممکن است دوباره درگیر مشکلات مالی شوید و مجبور شوید از برخی خریدها و لوازم مورد نیازتان صرف نظر کنید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 

دیگران خواسته های زیادی دارند که انتظار دارند شما آن ها را برآورده کنید اما شما فکر می کنید به اندازه ی کافی برای دیگران وقت گذاشته اید.

 

سعی کنید با خودتان صادق باشید و اگر می خواهید امروز زمان بیشتری را صرف کارهای خود بکنید پس بهتر است صادقانه و بدون عذاب وجدان این موضوع را بیان کنید

 

فال روز متولدین خرداد

 

قصد دارید کاری را انجام دهید و در این باره به خوبی تحقیق کرده اید اما حالا در لحظات پایانی, حس می کنید بعدها, از انجام این کار, ممکن است پشیمان شوید.

 

اگر به اندازه ی کافی در این باره پرس و جو و تحقیق کرده اید پس به خودتان استرس ندهید اما اگر فکر می کنید هنوز زمان می خواهید؛ پس انجام آن را به تعویق بیندازید.

 

فال روز متولدین تیر

 

در یک فعالیت گروهی شرکت کرده اید اما اعضای گروه با هم هماهنگ نیستند و دلخوری هایی در این گروه وجود دارد و به همین دلیل شما هم استرس گرفته اید.

 

سعی کنید تا حد امکان از حواشی دوری کنید و بر روی مسئولیت خودتان تمرکز کنید و دیگران را هم به انجام همین کار تشویق کنید تا بتوانید یک پروژه ی خوب تحویل بدهید.

 

فال روز متولدین مرداد

 

دلتان می خواهد به کارهایتان سر و سامانی بدهید و کارها را منظم تر پیش ببرید هرچند این کار می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد اما نتیجه ی خوبی در پی خواهد داشت و سرعت کارتان را در آینده بالاتر می برد.

 

یکی از دوستانتان را اتفاقی میبینید و به شما خبری می دهد که حسابی غافلگیر می شوید.

 

فال روز متولدین شهریور

 

یکی از اعضای خانواده اتان در تلاش است که شما را راضی به انجام کاری بکند و شما فکر می کنید اصرار بیش از اندازه ی او شما را ناراحت کرده است.

 

بهتر است صریحا نظر خود را در این باره بگوئید و از او بخواهید به خواسته ی شما احترام بگذارد و بیش از این اصرار نکنید تا هر دویتان معذب نشوید.

 

فال روز متولدین مهر

 

یکی از نزدیکانتان در حال برگزاری یک مراسم است و در این باره نیاز به کمک دارد پس در صورت امکان به او پیشنهاد بدهید که قسمتی از کار را قبول می کنید و به او کمک خواهید کرد.

 

احساس میک نید دچار بی انگیزگی و رکود شده اید در چنین مواقعی بهتر است با افراد مثبت اندیش صحبت کنید.

 

فال روز متولدین آبان

 

دو تا از عزیزانتان با هم بحث می کنند و دچار اختلاف نظر شده اند این اتفاق شما را نگران کرده است اما کم کم همه چیز به حالت عادی بر می گردد پس نیازی به نگرانی نیست.

 

شخصی در کارهایتان مانع تراشی می کند و شما امروز متوجه خواهید شد این شخص چه کسی است. بهتر است چنین افرادی را از زندگی خود حذف کنید.

 

فال روز متولدین آذر

 

یکی از اعضای فامیلتان دچار بیماری شده است. بد نیست به او سری بزنید و از احوالش جویا شوید زیرا شما می توانید با حرف های انرژی بخشتان به او کمک کنید تا بهتر با حالش کنار بیاید.

 

شکست در هر کاری ممکن است پیش بیاید پس نا امید نشوید و سعی کنید مشکلات و نقاط ضعف کارتان را پیدا کنید.

 

فال روز متولدین دی

 

قصد دارید درم رود موضوعی با شخصی که برای شما عزیز است؛ صحبت کنید اما فکرم یک نید صحبت کردن در این باره و گفتن یک سری حقایق می تواند رابطه  شما را خراب کند.

 

حقیقت دیر یا زود فاش می شود پس سعی کنید در بهترین موقعیت خودتان موضوع را مطرح کنید تا خیالتان از این بابت راحت شود.

 

فال روز متولدین بهمن

 

شما معمولا خیلی زود با دیگران صمیمی می شوید و درباره ی هرچیزی با هم صحبت می کنید اما بهتر است امروز کمی احتیاط کنید و از گفتن برخی حرف ها صرف نظر کنید و حواستان جمع باشد.

 

زیرا ممکن است فرد یا افرادی با قصد و غرض قبلی به شما نزدیک شده باشند و نیت پاکی در گفتار و رفتارشان نداشته باشند.

 

فال روز متولدین اسفند

 

گاهی اوقات با تغییرات خیلی سخت کنار می آیید و حالا تغییرات زیادی در زندگی شما رخ داده است و این که فکر کنید می توانید به زندگی سابق خود برگردید؛ خیالی خام است.

 

سعی کنید از این تغییرات به نفع خود استفاده کنید و به دنبال آن باشید که کیفیت زندگیتان را بالاتر ببرید و بتوانید از لحظه لحظه  ی آن لذت ببرید.

 

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


18 − هفت =