بازگشت

فال روز پنجشنبه 18 مهر 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
04 اکتبر 2019 ساعت : 11:36
فال روز

فال روز پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

7327355 143 2 - فال روز پنجشنبه 18 مهر 98

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت عصرمگ می خوانید …

فال ۱۸ مهر ۹۸ (روز پنجشنبه) ۱۰ اکتبر

فال تولد (متولدین امروز)

دوست عزیزی که امروز ۱۸ مهر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

اخیرا اعتماد به نفس شما بسیار بالا رفته است و دلتان می خواهد کارهای بزرگی در زندگیتان انجام دهید، سعی کنید روحیه ی خود را حفظ کنید و از این اعتماد به نفستان برای شروع پروژه های بزرگ و سودمند استفاده کنید.

اخیرا با شخصی وارد رابطه ی عاشقانه شده اید اما در حال حاضر موقعیت شما به گونه ای نیست که خیلی در این باره جدی باشید پس بهتر است صادقانه این موضوع را با طرف مقابلتان در میان بگذارید.

فال روز متولدین فروردین

امروز بسیار پر انرژی هستید و دلتان می خواهد ورزش یا پیاده روی را از امروز شروع کنید. به نظر می رسد علاقه مند به ورزش های گروهی باشید پس هر چه سریع تر دست به کار شوید و ثبت نام کنید.

عشقتان با شما اختلاف فکری دارد و برای این که بتوانید به آرامش برسید باید هر دویتان از برخی نظراتتان کوتاه بیایید.

فال روز متولدین اردیبهشت

اهداف زیادی در سر دارید اما زمان محدودی در اختیار دارید و باید سعی کنید یکی از آن ها را انتخاب کنید و برای رسیدن به آن  برنامه ریزی کنید و تلاشتان را در یک مسیر محدود کنید.

با یکی از اعضای خانواده بحثتان می شود و کمی پریشان می شوید اما خیلی زود طرف مقابلتان برای آشتی پیش قدم می شود و اوضاع عادی می شود.

فال روز متولدین خرداد

گاهی در زندگیتان به دنبال هیجان هستید و از زندگی روزمره خسته می شوید بهتر است اگر برایتان مقدور است مقدمات یک سفر دوستانه را ترتیب دهید تا هم هوایی عوض کنید و هم کمی انرژی خود را تخلیه کنید.

حتی اگر مسافرت برایتان امکان پذیر نیست؛ بهتر است برای آخر هفته یک پیک نیک یا دور همی ترتیب دهید تا حال و هوایتان عوض شود.

فال روز متولدین تیر

گاهی اوقات بسیار بی انگیزه می شوید و احساس می کنید درگیر رکود شده اید بهتر است در چنین مواقعی خودتان را دست کم نگیرید و کارهایی را انجام دهید که انگیزه اتان برگردد.

صحبت کردن با افراد موفق یا تماشای کلیپ های انگیزشی می تواند قدرت را به شما برگرداند و ترغیب شوید که تلاشتان را برای رسیدن به اهدافتان ادامه دهید.

فال روز متولدین مرداد

در رابطه ی عاشقانه اتان همه چیز مطابق میل شما پیش می رود و این روزها می توانید لحظات شاد و لذت بخشی را در کنار هم سپری کنید پس از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

اوضاع مالی تان رفته رفته رو به بهبود است اما باز هم ممکن است گرفتاری های مالی پیش بیاید اما این بار می دانید چگونه مشکلات را حل کنید

فال روز متولدین شهریور

قصد دارید کارتان را در شبکه های اجتماعی هم گسترش دهید اما در حال حاضر موقعیت شغلی شما بسیار حساس است و بهتر است برای توسعه ی کارتان با فردی متخصص در این حوزه مشورت کنید.

در زندگی خصوصیتان مشکلاتی پیش آمده که است سر منشا آن بدگویی و قضاوت های نابجای دیگران است پس سعی کنید از چنین افرادی دوری کنید.

فال روز متولدین مهر

اتفاقات اخیر بر روی رابطه ی عاشقانه ی شما اثر گذاشته است در حال حاضر بهتر است سعی کنید به خودتان و طرف مقابلتان زمان بدهید تا کمی آرام تر شوید.

کارهای شما کمی پیچیده شده است و برای حل آن ها نیاز به کمی خلاقیت دارید همچنین ممکن است نیاز باشد طی روزهای آینده به یک سفر کاری بروید پس خودتان را  آماده کنید.

فال روز متولدین آبان

دوست دارید با شخصی صمیمی تر شوید و با او در رابطه با خودتان و احساساتتان صحبت کنید . پس تلفن را بردارید و با او یک قرار ملاقات یا دیدار دوستانه ترتیب دهید تا بتوانید به او نزدیک تر شوید.

امروز درگیر برخی کاهای اداری برای مدارک دانشگاهیتان می شوید و هرچند کارتان انجام می شود اما زمان زیادی را از شما می گیرد.

فال روز متولدین آذر

رابطه ی عاطفی شما درگیر سو تفاهمات شده است و دلخوری هایی میانتان پیش آمده است اما همه چیز ساده تر از آن چه که فکرش را بکنید حل می شود و می توانید با یک گفتگوی صمیمانه اوضاع را بهتر کنید.

موفقیت در تحصیل یا کار برای شما به یک رویا تبدیل شده است اما امیدتان را از دست ندهید با پشتکار و تلاش می توانید به آرزوهایتان برسید.

فال روز متولدین دی

امروز با شخصی در مورد مسئله ی پیش و پا افتاده ای دعوا می کنید و نمی توانید خودتان را کنترل کنید اما بهتر است در این باره آرام باشی و بیخودی اعصابتان را به هم نریزید.

نسبت به موفقیت ها و شادی شخصی حسادت می کنید و دلتان می خواهد او و موفقیتش را نادیده بگیرید اما بهتر است دیدتان را مثبت تر کنید و بر روی اخلاقتان کار کنید.

فال روز متولدین بهمن

اگر می خواهید به موفقیت و پیروزی برسید باید از جایتان بلند شوید زیرا با یک جا نشستن خوشبختی به شما رو نمی آورد. کافی است انرژی و ذکاوتتان را بر روی کارهایی که توانمندید بگذارید تا نتیجه ی آن را مشاهده کنید.

درگیر یک رابطه ی عاطفی هستید که برای شما استرس و آشفتگی هایی به همراه دارد اما باید کمی به این رابطه زمان بدهید تا کم کم بتوانید در کنارهم به آرامش برسید.

فال روز متولدین اسفند

در نظر دارید قدم های اولیه را برای شروع کارتان بزنید پس استرس و نگرانی هایتان را کنار بگذارید و سعی کنید با جدیت تمام به دنبال کارهایتان باشید تا نتیجه ی دلخواهتان را به دست آورید.

نسبت به یکی از اعضای خانواده اتان دلگیر هستید و امروز زمان خوبی است که با او در این باره حرف بزنید ودلخوری ها را تمام کنید.

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 × 1 =