بازگشت

فال روز پنجشنبه 25 مهر 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
11 اکتبر 2019 ساعت : 12:43
فال روز

فال روز پنجشنبه ۲۵ مهر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

 

24 2 - فال روز پنجشنبه 25 مهر 98

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

 

 

 

فال ۲۵ مهر ۹۸ (روز پنجشنبه) ۱۷ اکتبر

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۲۵ مهر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

دیر یا زود درگیر یک سری مشکلات عاطفی می شوید که برای شما ناراحت کننده است اما این دلیل نمی شود که خودتان را ببازید یا از این رابطه نا امید شوید.

 

با کمی انعطاف پذیری و برخورد منطقی می توانید مشکلات را حل کنید.

 

اوضاع اقتصادی شما رو به بهبود خواهد رفت و می توانید کیفیت زنگدیتان را بهبود ببخشید و با خیال راحت به مسائل دیگر زندگیتان بپردازید.

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

اطرافیانتان از شما انتظار دارند که آهسته و پیوسته پیش بروید اما در حال حاضر شما نمی توانید سرعت کارهایتان را کند کنید و از انجام کارهای یکنواخت و آرام خسته شده اید.

 

قصد دارید در یک فعالیت گروهی شرکت می کنید که می تواند به شما انرژی فوق العاده ای بدهد و انگیزه اتان را برای انجام کارها بیشتر کند.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

گاهی اوقات حس می کنید دیگران خواسته های زیادی از شما می خواهند و انتظار دارند در تمام مراحل, درکنار آن ها باشید اما بهتر است در این باره تعادل را رعایت کنید.

 

امروز در یکی از شبکه های اجتماعی با شخصی بحث تندی خواهید داشت که عصبی تان می کند بهتر است آرام باشید و واکنش تندی نشان ندهید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

ایده هایی در ذهنتان دارید که اگر بخواهید آن ها را عملی کنید می توانید پیشرفت قابل توجهی داشته باشید و کارهایتان با سرعت بیشتری پیش برود.

 

بحرانی در زندگی خصوصیتان پیش آمده است که اگر می خواهید از آن بیرون بیایید؛ باید بر اعصابتان مسلط باشید و سعی کنید طاقتتان را بالاتر ببرید تا بتوانید از این بحران به خوبی عبور کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

احتمالا به یک مهمانی دعوت می شوید که چندان حوصله اش را ندارید اما آداب معاشرت حکم می کند که هر چند کوتاه, سعی کحنید در مهمانی حضور پیدا کنید.

 

بهتر است امروزبه فکر سلامتی اتان باشید و در این باره یک تصمیم جدی بگیرید زیرا سبک زندگی شما چندان سالم نیست و می تواند شما را درگیر بیماری کند.

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

گاهی اوقات حس می کنید انگیزه اتان را برای تلاش بیشتر از دست داده اید در چنین مواقعی بهتر است به دنبال یک محرک باشید تا بتوانید دوباره انگیزه بگیرید و بتوانید کارهایتان را به پایان برسانید.

 

اگر امروز میان یک دو راهی گیر کردید؛ از حس ششمتان استفاده کنید و به غریزه اتان اعتماد کنید تا به یک نتیجه ی خوب برسید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز مجبور می شوید خرج زیادی بکنید تا بتوانید به اهدافتان برسید این مضوع چندان خوشایندتان نیست پس بهتر است وقتی را در نظر بگیرید و به این فکر کنید که چگونه می توانید کارها را کم خرج تر انجام دهید.

 

امروز حس می کنید درگیر یک رقابت نانوشته شده اید و باید کارهایتان را به بهترین نحو انجام دهید پس سعی کنید اعتماد به نفستان را حفظ کنید

 

فال روزانه متولدین مهر

 

توقعات اطرافیانتان از شما بیش از اندازه است و گاهی اوقات از برآورده کردن توقعات دیگران خسته می شوید ولی نمی توانید این موضوع را کنترل کنید.

 

اگر فکر می کنید این خواسته ها و توقعات وقت زیادی را از شما می گیرد یا شما را خسته می کند؛ بهتر است در این مورد صادقانه صحبت کنید و احساستان را بیان کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز ممکن است ایده ای به ذهنتان برسد که عملی کردن آن با چیزی که فکر می کردید متفاوت است و نتیجه اش آن طور که فکر می کردید پیش نرود.

 

گاهی حس می کنید زندگیتان کسل کننده شده است اما توصیه می کنیم سعی کنید کارها و مسئولیت هایتان را با انرژی و دیدگاهی مثبت انجام دهید و در حین انجام کارها, از روزتان لذت ببرید

 

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز با چندتا از نزدیکانتان در مورد موفقیت های شخصی صحبت می کنید و حس می کنید نسبت به او حسادت عمیقی دارید و از این بابت ناراحت هستید.

 

واقعیت این است که موفقیت دیگران هیچ تاثیری بر روی زندگی شما ندارد پس سعی کنید به خودتان و اهدافتان توجه کنید و در این باره حساس نشوید.

 

فال روزانه متولدین دی

 

امروز استرس هایی در مورد مسائل شخصیتان دارید که باعث می شود نتوانید بر روی کار یا تحصیلتان تمرکز کنید و از این بابت ناراحت  هستید اما مجبور هستید شرایط را تحمل کنید.

 

یکی از نزدیکانتان شما را تحت فشار گذاشته است که در مورد موضوعی با او صحبت کنید اما شما به اندازه ی کافی به او اعتماد ندارید پس بهتر است فعلا حرفی نزنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

در نظر دارید از شخصی دوری کنید و با او کم تر صحبت کنید. این کار برای شما قدری سخت است زیرا هنوز در فکرتان درگیر این شخص هستید اما کم کم با تمرین و صبوری می توانید کم تر به او فکر کنید.

 

یکی از نزدیکانتان به شما احتیاج دارد پس سعی کنید زمانی را برای کمک کردن به او در نظر بگیرید و در کنارش باشید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

در یکی از شبکه های اجتماعی چندتا از دوستان قدیم خود را پیدا می کنید و با آن ها در مورد موضوعات مختلف صحبت می کنید؛ بهتر است یک دورهمی دوستانه ترتیب دهید تا با هم بیشتر وقت بگذرانید.

 

به نظر می رسد امروز  فکر نکردن به مسائل شخصیتان کار سختی است پس سعی کنید در صورت امکان امروز مشکلاتتان  را حل کنید تا درگیری ذهنیتان تمام شود.

 

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


19 − هجده =