بازگشت

فال روز پنجشنبه 9 آبان 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
26 اکتبر 2019 ساعت : 04:33
tarot card 3 - فال روز پنجشنبه 9 آبان 98

فال روز پنجشنبه ۹ آبان ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

Astrology success 4 - فال روز پنجشنبه 9 آبان 98
فال روز

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

فال ۹ آبان ۹۸ (روز پنجشنبه)  

فال تولد (متولدین امروز)

دوست عزیزی که امروز ۹ آبان بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

شما شخصی فعال و پرانرژی هستید و همیشه با دید مثبت به قضایا نگاه می کنید.در مورد کار یا تحصیلات به موفقیت های خوبی دست پیدا می کنید که می تواند آینده درخشانی را برایتان رقم بزند و بتوانید رویاهایتان را عملی کنید.

در سال پیش رو احتمال آن وجود دارد که با مشکلات عاطفی زیادی رو به رو شوید اما باید قوی باشید و صبر داشته باشید زیرا در چنین شرایطی نباید خودتان را ببازید یا افسرده شوید.

فال روز متولدین فروردین

شما همیشه در تلاش هستید که از افرادی که دوستشان دارید حمایت و پشتیبانی کنید

 اما امروز لحظاتی را تجربه خواهید کرد که نیاز به حمایت و کمک دارید پس از این موضوع خجالت نکشید زیرا اطرافیانتان هم دوست دارند به شما کمک کنند.

امروز زمان کمی در اختیارتان است که استراحت کنید اما قدر همان زمان کم را بدانید و کمی به خودتان استراحت بدهید.

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز افراد زیادی از شما انتظار دارند و توقع دارند شما بتوانید به تنهایی به همه ی کارها رسیدگی کنید و خواسته هایشان را بر آورده کنید.

بهتر است خودتان و نیازهایتان را در اولیت قرار دهید زیرا اگر به همین منوالع وضعیت را ادامه دهید؛ تمام انرژی تان را از دست می دهید بدون آن که نتیجه ای در پی داشته باشد.

فال روز متولدین خرداد

اهداف بزرگی در سر دارید که برای رسیدن به آن ها باید بیشتر تلاش کنید و برخی تفریحات و دوستانتان را کنار بگذارید زیرا به جز وقت گیر بودن فایده ی دیگری برای شما ندارند.

امروز ممکن است مجبور شوید در مورد موضوعی ریسک کنید بهتر است به حس ششمتان اعتماد کنید و از آن پیروی کنید تا کارها به خوبی پیش برود.

فال روز متولدین تیر

امروز ممکن است افراد زیادی با شما صحبت کنند و هر کدام توصیه های متفاوتی برای شما دارند این اتفاق و صحبت ها شما را گیج کرده است و نمی دانید باید به کدام توصیه عمل کنید.

سعی کنید در حال حاضر تصمیمی نگیرید و فعلا به حرف ها و پیشنهادات گوش دهید تا بعدا در آرامش بتوانید به آن ها فکر کنید و یک تصمیم قاطع بگیرید.

فال روز متولدین مرداد

ایده هایی برای توسعه ی کارتان دارید که فکر می کنید می تواند مفید باشد اما از طرف دیگر دقیقا نمی دانید این ایده ها چه قدر زمان بر هستند و به چه میزان هزینه, احتیاج دارید.

فراموش نکنید که در این راه باید جدیت داشته باشید و بدون مشورت با افراد متبحر کاری انجام ندهید که به ضررتان تمام شود.

فال روز متولدین شهریور

امروز برای کارها و مشکلاتتان استرس زیادی دارید اما صحبت کردن با یک دوست شما را آرام می کند و اطمینان خاطر زیادی به شما می دهد و از نگرانی هایتان کم می کند.

شخصی به شما حسودی می کند و سعی می کند در کارهایتان مشکل آفرینی کند اما بهتر است نسبت به چنین افرادی بی اعتنا باشید و با قدرت به راهتان ادامه دهید.

فال روز متولدین مهر

امروز احساس نا امیدی زیادی دارید زیرا همه چیز آن طور که انتظار داشتید پیش نرفته است و حالا باید چاره ی دیگری بیندیشید تا کارها مطابق میلتان پیش برود.

امروز درجمعی حضور پیدا می کنید که با شما تفاوت های زیادی دارند اما کم کم می توانید با آن ها کنار بیایید و زمان خوبی را در کنار هم سپری کنید.

فال روز متولدین آبان

شخصی به شما پیشنهاد یک شراکت می دهد که اگر ایده هایش عملی شوند؛  شما را به سود قابل توجهی می رساند.

اگر در این موضوع همچنان شک دارید بهتر است با اعضای خانواده اتان مشورت کنید و خودتان یک سری تحقیقات انجام دهید تا به یک نظر قطعی برسید اما بهتر است عجله کنید و تصمیم گیری را عقب نیندازید.

فال روز متولدین آذر

بعضی از نزدیکانتان با کارها و تصمیمات شما مخالف هستند اما هر چه قدر با آن ها صحبت می کنید؛ آن ها قانع نمی شوند و به حرف های شما اهمیتی نمی دهند.

بهتر است انرژی تان را برای تغییر نگرش دیگران هدر ندهید زیرا به زودی آن ها متوجه تفکر اشتباهشان خواهند شد و متقاعد می شوند که حق با شما بوده است.

فال روز متولدین دی

امروز مجبور هستید در یک دور همی فامیلی شرکت کنید و زمانی را در کنار افرادی باشید که نسبت به آن ها احساس خوبی ندارید.

بهتر است منفی نگری را کنار بگذارید و سعی کنید با دید مثبت به این مهمانی نگاه کنید و آرامش خود را حفظ کنید. خواهید دید به تدریج از آن ها خوشتان خواهد آمد و زمان خوبی در کنار هم سپری خواهید کرد.

فال روز متولدین بهمن

به تازگی از یک سفر برگشته اید و همچنان در این باره هیجان زده هستید و احساسات خوب آن با شما همراه است اما به هر حال باید به زندگی روزمره ی خود برگردید و برنامه ی همیشگی خود را پیش ببرید.

یکی از نزدیکانتان درگیر بیماری شده است که خوب است احوالش را جویا شوید و به دیدارش بروید.

فال روز متولدین اسفند

شخصی از شما تقاضایی دارد که انجام آن برای شما سخت است اما بهتر است در این باره صریح و رک باشید و به طرف مقابلتان بگویید انجام این کار از عهده ی شما خارج است.

امروز ممکن است در میان حرف های دیگران متوجه شوید شخص نیازمندی وجود دارد پس اگر در توانتان است سعی کنید به این شخص کمک کنید و سخاوت داشته باشید.

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهار × 4 =