بازگشت

فال روز یکشنبه 14 مهر 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
04 اکتبر 2019 ساعت : 11:29
فال روز

فال روز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

 

 

فال ۱۴ مهر ۹۸ (روز یکشنبه) ۶ اکتبر

 

فال تولد (متولدین امروز)

 

دوست عزیزی که امروز ۱۴ مهر بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

 

امیدوارید که تغییراتی در زندگی شما ایجاد شود و بتوانید موقعیت شغلی و کاری تان را ارتقا ببخشید، احتمال آن که این آرزو به حقیقت تبدیل شود خیلی زیاد است اما باید تلاش خو را بیشتر کنید و منظم تر از گذشته عمل کنید.

 

شما عادت دارید که در مرکز توجه باشید و دیگران از شما تعریف و تمجید کنند سعی کنید از این موضوع برای پیشبرد کارهایتان استفاده کنید.

 

فال روز متولدین فروردین

 

تحولاتی در زندگی شما رخ خواهد داد که باید خودتان را برای آن آماده کنید اما این تغییر و تحولات می تواند به نفع شما هم تمام شود اما باید دیدگاهتان را در این باره تغییر دهید.

 

سعی کنید از روزتان لذت ببرید و زندگی را سخت نگیرید. کارهایی را انجام دهید که خوشحالتان می کند و می تواند روحیه ی شما را تغییر دهد.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 

شخصی را در کنارتان دارید که همواره در تلاش است از شما محافظت کند و در مواقع ضروری به شما کمک میکند تا دچار مشکل نشوید.

 

امروز هم از ان روزهایی است که دچار مشکلی می شوید و او به کمک شما خواهد آمد، با یکی از اعضای خانواده اتان به مشکل برخورده اید اما نیاز است که در رفتارتان تجدید نظر کنید.

 

فال روز متولدین خرداد

 

برای شرکت در یک جشن هیجان زده هستید ولی برای آماده شدن در این جشن باید خریدهایی را انجام دهید که امروز می تواند برخی از آن ها را تهیه کنید.

 

به شخصی علاقه مند هستید که امروز او را ملاقات خواهید کرد و می توانید زمان شادی را در کنار او سپری کنید و صمیمیت بیشتری میانتان شکل گیرد.

 

فال روز متولدین تیر

 

امروز با شخصی ملاقات می کنید که با شما شباهت های زیادی دارد و فکر می کنید که می توانید با هم یک رابطه عاطفی موفق را شروع  کنید .

 

در یک مهمان شرکت می کنید و در آن جا شخصی را ملاقات می کنید که می تواند نصیحت ها و نظرات خوبی در زمینه ی تحصیل یا کارتان ارائه بدهد.

 

فال روز متولدین مرداد

 

شما شخصی خانواده دوست هستید و علاقه مندید که زمان زیادی را در کنار اعضای خانواده اتان سپری کنید اما در حال حاضر موقعیت شغلی شما به گونه ای است که باید زمان بیشتری را به کارتان اختصاص بدهید.

 

قصد دارید تحصیلاتتان را ادامه دهید اما هنوز رشته ی مورد علاقه اتان را پیدا نکرده اید و باید بیشتر تحقیق کنید.

 

فال روز متولدین شهریور

 

به طور اتفاقی یکی از آشنایان قدیمی خود را ملاقات می کنید و با او مدتی به صحبت می پردازید و متوجه می شوید که چه قدر دلتنگ گذشته و دوستان قدیم خود بوده اید.

 

یک فرصت خوب برای شما پیش می آید که یک پروژه ی بزرگ را مدیریت کنید اما این کار می تواند استرس ها و تنش های زیادی به همراه داشته باشد.

 

فال روز متولدین مهر

 

در گذشته, خاطرات تلخی داشتید که باعث شده است نسبت به اطرافیانتان بدبین شوید و در صورت یادآوری آن ها , نتوانید به راحتی به دیگران اعتماد کنید

 

اما در حال حاضر افراد خوبی در کنار شما قرار دارند و احتمال کمی وجود دارد که خاطرات تلخ گذشت برایتان تکرار شود پس سعی کنید منفی بافی را کنار بگذارید و به اطرافیانتان اعتماد کنید.

 

فال روز متولدین آبان

 

امروز اتفاقی که مدت ها منتظر آن بوده اید اتفاق می افتد اما ممکن است همه چیز آن طور که شما انتظار داشتید پیش نرود پس سعی کنید یک نقشه ی جایگزین در ذهنتان داشته باشید.

 

دلتان می خواهد کارهای جدیدی انجام دهید و اتفاقات جدیدی را تجربه کنید اما بهتر است در این مورد عجله نکنید و احساسی تصمیم نگیرید زیرا می تواند به ضررتان تمام شود.

 

فال روز متولدین آذر

 

وسیله ای در خانه ی شما خراب شده است که تعمیر آن هزینه ی زیادی در پی خواهد داشت ولی بهتر است که هر چه سریع تر آن را تعمیر کنید و به آینده واگذار نکنید.

 

شخصی نزد شما می آید و از شما تقاضای کمک مالی دارد اما در حال حاضر خودتان هم درگیر مشکلاتی هستید و نمی توانید به آن ها کمک کنید.

 

فال روز متولدین دی

 

یکی از اطرافیانتان با شما تماس می گیرد و حرف هایی را به عنوان درد و دل می زند اما این حرف ها ذهن شما درگیر می کند و نمی توانید از ذهنتان بیرون کنید.

 

قصد دارید در یک مزایده یا مسابقه شرکت کنید و برای آن استرس دارید. به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و از خودتان جسارت نشان دهید.

 

فال روز متولدین بهمن

 

آرزو دارید که اوضاع مالی تان سر و سامان پیدا کند و بتوانید در زمینه ی اقتصاد رشد زیادی داشته باشید. امروز شخصی به شما پیشنهادی می دهد که می تواند شما را با رویاهایتان نزدیک تر کند.

 

در محل تحصیلتان با شخصی بحث می کنید وکمی عصبی می شوید اما به یاد داشته باشید که کسی در بحث برنده می شود که بتواند خونسردیش را حفظ کند.

 

فال روز متولدین اسفند

 

متوجه خواهید شد که موضوعی که مدت های برای آن تلاش کرده اید؛ کم کم دارد نتیجه می دهد و می توانید حاصل زحمات خود را ببینید اما به یاد داشته باشید که در هیچ کاری عجله نکنید و صبور باشید.

 

مشکلی در زندگیتان پیش آمده است که به راحتی قابل حل نیست اما شما با کمی خلاقیت می توانیید یک راه حل جدید برای آن پیدا کنید.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک × 1 =