بازگشت

فال روز یکشنبه ۵ آبان ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
26 اکتبر 2019 ساعت : 04:18
فال روز

فال روز یکشنبه ۵ آبان ۹۸ : فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

Astrology success 4 - فال روز یکشنبه 5 آبان 98
فال روز

فال روزانه امروز طالع بینی امروز من فال روزانه میلادی واقعی فال روزانه من پی ام سی عشق ماه ها فال روزانه فردا برای من را در سایت  عصرمگ می خوانید …

فال ۵ آبان ۹۸ (روز یکشنبه) ۲۷ اکتبر

فال تولد (متولدین امروز)

دوست عزیزی که امروز ۵ آبان بدنیا آمدید، تولدتان مبارک

شما از جمله افراد مهربان و انتقاد پذیر هستید اما گاهی اوقات آن قدر حرف و نظر دیگران برایتان مهم است که باعث می شود از خودتان و آرزوهایتان فاصله بگیرید.

هر کسی یک بار زندگی می کند پس سعی کنید خودتان را در اولویت قرار دهید ؛ به رویاهایتان اهمیت بدهید و سعی کنید برای رسیدن به آن ها برنامه ریزی و تلاش داشته باشید

فال روز متولدین فروردین

امروز افرادی در نزدیکی شما هستند که سعی دارند در مورد موضوعی به شما هشدار بدهند اما ممکن است شما متوجه آن نشوید و یا زمانی بفهمید که دیگر دیر شده است.

آن قدر درگیر حال و روحیه ی خودتان هستید که نمی توانید به درستی حرف های دیگران را متوجه شوید و این اتفاق به ضرر شما تمام خواهد شد.

فال روز متولدین اردیبهشت

در مورد موضوعی کنجکاو هستید و دوست دارید بیشتر بدانید. یکی از اطرافیانتان اطلاعات خوب و جامعی دارد که می  تواند گره های ذهنی شما را حل کند.

سعی کنید قبل از آن که حرفی بزنید یا نظری را ابراز کنید از صحت اطلاعاتی که دارید؛ اطمینان حاص کنید تا دچار مشکلی نشوید و بتوانید از حرف هایی که می زنید دفاع کنید.

فال روز متولدین خرداد

توصیه ی ما به شما این است که با افرادی ارتباط برقرار کنید که سطح شخصیت شما را ارتقا دهند و بهتان کمک کنند تا به فردی بهتر و مفیدتر تبدیل شوید.

شما شخصی آرام هستید اما گاهی اوقات خیلی زود از کوره در می روید و خیلی زود پشیمان می شوید که این موضوع می تواند بر روی دوستی های شما اثر بگذارد.

فال روز متولدین تیر

امروز باید مواظب واکنش هایتان باشید زیرا اتفاقاتی رخ خواهد داد که عکس العمل شما در مقابل آن, اهمیت زیادی دارد و می تواند تاثیر زیادی بر روی اطرافیانتان بگذارد.

در حال حاضر آن قدر مسائل پیچیده اطرافتان رخ می دهد که شما را گیج کرده است و نمی توانید به درستی تصمیم بگیرید پس بهتر است امروز از انتخاب های تاثیر گذار خودداری کنید و به ورز دیگر موکول کنید.

فال روز متولدین مرداد

چند کار مختلف را باید انجام دهید و این موضوع شما را گیج و خسته کرده است پس سعی کنید در کارهایتان اولویت بندی داشته باشید و با صبر و حوصله کم کم آن ها را انجام دهید تا بیخودی خسته نشوید.

هرچند که کیفیت مهم تر از کمیت است اما باید حواستان باشد در کارهایتان کم کاری نکنید تا به نتیجه ی مطلوب خود دست پیدا کنید.

فال روز متولدین شهریور

فردی در اطراف شماست که سعی دارد بر علیه شما اقداماتی انجام دهد اما پیدا کردن این شخص کار سختی است و باید به خوبی دقت کنید تا در این بین شما و زندگیتان آسیبی نرسد.

یکی از دوستان قدیمی خود را در شبکه های اجتماعی می بینید و خاطرات زیادی برایتان زنده می شود که هم برایتان شیرین است و هم گاهی با تلخی همراه است.

فال روز متولدین مهر

گاهی اوقات مشکلات و بحث های کوچک را جدی نمی گیرید و بعد همین موضوعات به یک معضل بزگر تبدیل خواهند شد که حل کردن آن زمان بر و سخت خواهد بود.

گاهی احساس نا امیدی و ضعف به شما غلبه می کند و نمی توانید بر روی کارهایتان تمرکز کنید پس سعی کنید از هم صحبتی با افراد نا امید خودداری کنید.

فال روز متولدین آبان

امروز احساس می کنید در رابطه ای هستید که مجبور هستید به خاطر خوشایند طرف مقابل, خود را سانسور کنید یا همیشه مطابق میل او رفتار کنید تا او خوشحال شود.

شما باید در این رابطه به خودتان و خواسته هایتان هم اهمیت بدهید زیرا اگر همیشه سعی کنید خواسته های طرف مقابل را در اولویت قرار دهید؛ در نهایت منجر به دعوا و جدایی خواهد شد.

فال روز متولدین آذر

امروز زمان خوبی است که بعد از مدت ها استراحت کنید و با خانواده و دوستانتان بیشتر وقت بگذرانید. رفتن پیش دوستانتان یا شرکت در یک دورهمی می تواند خوشحالتان کند و روزتان را تکمیل کند.

با یکی از اعضای خانواده اتان در مورد موضوعی بحث خواهید کرد اما همه چیز خیلی زود آرام می شود و جای نگرانی نیست.

فال روز متولدین دی

امروز تصمیم داشتید کمی به کارهای خانه رسیدگی کنید و اطرافتان گردگیری و تمییز کنید اما متاسفانه کمی احساس بی حالی می کنید پس بهتر است بیشتر استراحت کنید و جمع و جور کردن خانه را به روز دیگری موکول کنید.

یکی از دوستانتان برای درد و دل کردن نزدتان می آید و شما تنها کاری که از دستتان بر می آید این است که شنونده ی خوبی باشید.

فال روز  متولدین بهمن

رازی در قلبتان دارید که دلتان می خواهد با کسی در میان بگذارید زیرا حس می کنید با گفتن آن باری از روی دوشتان برداشته می شود و خودتان به تنهایی نمی توانید راه حلی برای آن پیدا کنید.

بهتر است با یکی از دوستان نزدیک و مورد اعتمادتان آن را مطرح کنید تا با هم فکری بتوانید راهی برای آن پیدا کنید و کمی سبک تر شوید.

فال روز  متولدین اسفند

بحث های مذهبی یا سیاسی می توانند به یک جنگ یا درگیری بزرگ تبدیل شوند و به همین دلیل بهتر است یا وارد چنین مباحثی نشوید یا در این باره کمی مراعات کنید و نظرات خود را آرام و ملایم بیان کنید.

به یاد داشته باشید که هر کسی می تواند نظراتی مخالف با شما داشته باشد و آزادانه می تواند عقاید خود را بیان کند و شما باید به آن احترام بگذارید.

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


18 − 2 =