بازگشت

فال ماهانه مهر ۹۹ + پروفایل خاص و خفن متولدین مهر

Avatarنویسنده : عصرمگ
18 سپتامبر 2020 ساعت : 03:26
فال ماهانه مهر

فال ماهانه مهر ۹۹ + پروفایل خاص و خفن متولدین مهر : فال ماهانه مهر  ۹۹ + فال و طالع بینی مهر  ۹۹ : فال ماه مهر  فال ماهانه مهر  ۹۹ فال این ماه من فال مهر  ۹۹ طالع بینی ماهانه فال ماهیانه را در سایت عصرمگ می خوانید . 

 

عکس پروفایل متولدین مهر ماه 14 - فال ماهانه مهر 99 + پروفایل خاص و خفن متولدین مهر

 

 

فال ماهانه مهر  ۹۹ + فال و طالع بینی مهر  ۹۹

 

 

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال ماهیانه مهر  ۹۹

 

 

فال ماهانه متولدین فروردین

 

در این ماه یک قرار ملاقات مهم در پیش دارید که برای آینده ی کاری شما اهمیت زیادی دارد.بهتر است نگرانی را از خود دور کنید زیرا نگرانی می تواند بر روی رفتار شما تاثیر منفی بگذارد.

 

به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید با قدرت مدیریت و جذابیت ذاتی اتان می توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید و به خواسته هایتان برسید.

 

اگر در یک رابطه ی عاشقانه قرار دارید؛ ناسازگاری هایی که با عشقتان دارید, ریشه در لجبازی و یک دندگی دارد بنابر این سعی کنید کمی کوتاه بیایید و دست از لجبازی بردارید.

فال ماهانه متولدین اردیبهشت

 

نسبت به آینده ی خود نگران هستید و فکر می کنید نمی توانید به خواسته ها و اهدافتان برسید.رویاها و اهدافتان را یادداشت کنید و ببینید در حال حاضر چه کارهایی می توانید انجام دهید تا به اهدافتان نزدیک تر شوید.

 

با برنامه ریزی و تلاش می توانید به خواسته های معقولتان برسید اما ممکن است در این بین مجبور شوید از برخی از تفریحات خود دست بکشید.

 

درگیر برخی مسائل عاطفی می شوید که احساس می کنید نمی توانید به تنهایی این لحظات را سپری کنید اما به زودی شخصی به کمک شما خواهد آمد که می توانید از حمایت و پشتیبانی او بهره مند شوید.

 

فال ماهانه متولدین خرداد

 

مجبور شده اید تغییراتی در زندگی و خانه اتان بدهید و تا نظم گرفتن همه چیز مدتی زمان می برد و در این بین از بابت آشفتگی ها و بی نظمی هایی که اطراف شما رخ داده است عصبی هستید و نمی توانید شرایط را درک کنید.

 

برای همه ی آدم ها لحظاتی پیش می آید که باید به خاطر عزیزانشان سختی هایی را تحمل کنند و یا از خواسته هایشان چشم چوشی کنند بنابراین سعی کنید وضعیت پیش آمده را درک کنید و از خودگذشتگی داشته باشید.

 

در ماه پیش رو فرصت خوبی برایتان پیش می آید تا موقعیت مالی خود را بهبود ببخشید و بخشی از بدهی های خود را پرداخت نمائید.

 

فال ماهانه متولدین تیر

 

در خانواده ی شما اتفاقات مثبتی رخ خواهد دادکه برای شما مایه آرامش خواهد بود و شادی شما را در پی خواهد داشت.

 

در این ماه با یکی از نزدیکانتان بحثتان خواهد شد که شاید نتوانید خودتان را کنترل کنید و در این بین حرف های رد و بدل می شود که برای شما و طرف مقابلتان خوشایند نیست و احساس می کنید, رابطه ی شما مثل گذشته نخواهد شد.

 

گره های مالی شما ریشه در تصمیمات اشتباه گذشته ی شما دارد و در حال حاضر تنها کاری که از شما ساخته است این  که  فعلا به صورت مقطعی آن را حل کنید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد

 

دلتان می خواهد خودتان را از رکود و یکنواختی که گرفتارش شده اید, جدا کنید و کارهایی انجام دهید که به شما احساس پویا بودن و سرزندگی منتقل کند.

 

به زودی چنین فرصتی برای شما مهیا می شود و خواهید توانست وضعیت کاری یا تحصیلی خود را ارتقا دهید و در مسیر موفقیت قدم بردارید.

 

در این بین با موانعی رو به رو خواهید شد یا افرادی هستند که در کارتان خلل ایجاد می کنند اما شما با تلاش و تیزهوشی,  می توانید موانعی که در راهتان قرار میگیرد, را از میان بردارید.

 

این ورزها همسرتان درگیر مشکلات خانوادگی خود شده است پس بهتر است شرایط و احساسات او را درک کنید.

 

فال ماهانه متولدین شهریور

 

شما ظاهری آرام و خونسرد دارید اما پشت این چهره ذهنی درگیر و فکری مغشوش قرار دارد که اطرافیانتان نمی توانند آن را درک کنند و به همین دلیل ممکن است رفتاری با شما داشته باشند که شما نتوانید آن را تحمل کنید و خیلی زود از کوره در بروید.

 

بهتر است گاهی اوقات درون گرایی را کنار بگذارید و با دیگران در رابطه با مشغله ها و احساساتتان صحبت کنید و از آن ها بخواهید شما را درک کنند.

 

ممکن است وسیله ی نقلیه ی  شما در ماه پیش رو خراب شود یا درگیر یک حادثه شوید که خسارت مالی برای شما در پی خواهد داشت.

 

فال ماهانه متولدین مهر

 

یکی از نزدکان شما درگیر مشکلاتی است و  شما قصد دارید به  او کمک کنید اما توصیه ی ما به شما این است که فعلا دست نگه دارید و صبر کنید تا خودش از شما کمک بخواهد.

 

زیرا در صورتی که بدون در خواست او, برای کمک پیش قدم شوید؛ ممکن است به دخالت بی جا متهم شوید یا کارها را خراب تر کنید.

 

در این ماه می توانید به برخی از کارهای عقب مانده اتان سر و سامانی بدهید و کمی از این بابت خیالتان راحت شود اما بهتر است تلاشتان را همچنان ادامه دهید.

 

فال ماهانه متولدین آبان

 

شما در کارتان بسیار جدی هستید و به همین دلیل زود تر از دیگر همکارانتان در کارتان پیشرفت داشته اید اما حالا وقت آن رسیده است که وقتی را در کنار خانواده اتان بگذرانید و مشکلات شخصی خود رسیدگی کنید.

 

اگر قصد دارید در ماه پیش رو خرید و فروشی را انجام دهید؛ بهتر است هرچه سریع تر اقدام کنید زیرا معتل کردن در این, به ضرر شما تمام خواهد شد.

 

به نظر می رسد در کارهایتان به راهنمایی نیاز دارید؛ بهتر است در این شرایط دست از غرور و خود بزرگ بینی بردارید و از دیگران کمک و مشاوره بخواهید.

 

فال ماهانه متولدین آذر

 

روابط عاطفی شما با پیچیدگی هایی همراه شده است و این موضوع بخش بزرگی از فکرتان را به خود مشغول کرده است.به همین دلیل در کار یا تحصیلتان تمرکز کافی ندارید و حال روحیتان آشفته شده است.

 

سعی کنید درگیری های ذهنی خود را با عشقتان در میان بگذارید و سعی کنید کم کم, مشکلات را حل کنید و بتوانید با ذهنی باز به کارهای دیگرتان بپردازید.

 

شخصی با پیشنهاد شراکت نزد شما خواهد آمد. بهتر است درمورد گذشته ی این فرد به خوبی تحقیق کنید و در قبول حرف های او عجله نکنید تا بعدها از تصمیمتان پشیمان نشوید.

 

فال ماهانه متولدین دی

 

احتمالا در ماه پیش رو عشق سابق خود را ملاقات خواهید کرد اما مواظب باشید این ملاقات احساسات خفته ی شما را بیدار نکند.

 

به یاد بیاورید به چه دلایلی رابطه ی شما به هم خورده بود و این که ارتباط مجدد با این فرد, برای شما نتیجه ی خوشایندی نخواهد داشت و در نهایت بیشتر صدمه خواهید دید.سعی کنید در برخورد با او بی تفاوت باشید و نسبت به او واکنشی نشان ندهید.

 

در زمینه ی مالی گشایشی در کارتان پیش می آید که می تواند مشکلات مالی شما را تا حد زیادی کاهش دهد اما همچنان بهتر است مواظب دخل و خرجتان باشید و ریسک نکنید.

 

فال ماهانه متولدین بهمن

 

دوست دارید کارهایتان را با سرعت بیشتری انجام دهد تا مورد تشویق و تائید رئیس و همکارانتان قرار بگیرید اما به یاد داشته باشید که گاهی با بالا بردن سرعت کار, کیفیت پاین می آید و نمی توانید نتیجه ی دلخواهتان را کسب کنید.

 

سعی کنید در کارتان برنامه ریزی داشته باشید و هر کاری را مطابق برنامه ی از پیش تعیین شده اتن به سر انجام برسانید تا کیفیت, فدای کمیت نشود.

 

گاهی اوقات توجه بیش از حد به شریک عشقیتان می تواند ایجاد دافعه کند و رابطه اتان از حالت معمول خارج شود پس بهتر است در رابطه ی عاطفیتان تعادل را رعایت کنید.

 

فال ماهانه متولدین اسفند

 

آشنایان و دوستانتان بر روی شما حساب ویژه ای باز کرده اند و توقعات زیادی از شما دارند پس سعی کنید کارها و وظایفتان را به نحو احسنت انجام دهید و رفتاری متعهدانه داشته باشید تا بتوانید انتظارات اطرافیانتان را بر آورده کنید.

 

برای آن که بتوانید مشکلات اقتصادی خود را حل کنید, باید از تک روی هایتان کم کنید و قبل از کاری, با افراد خردمند و مطلع مشورت کنید تا متحمل زیان نشوید.

 

تغییرات زیادی در زندگی شما رخ خواهد داد که باید برای آن ها آمادگی لازم را داشته باشید پس خودتان را برای تجربه های جدید, آماده کنید.

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 × 4 =