بازگشت

فال متولدین ۲۲ دی بهمراه ویژگی های کامل اخلاقی

Avatarنویسنده : عصرمگ
12 ژانویه 2019 ساعت : 00:51
فال متولدین 22 دی

فال متولدین ۲۲ دی بهمراه ویژگی های کامل اخلاقی : دوست عزیزی که ۲۲ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! متولدین ۲۲ دی تحت سلطه عدد ۷ و سیاره نپتون هستند و در قلمروی سیاره مشتری نیز قرار دارد.

200786 fu8419 1 - فال متولدین 22 دی بهمراه ویژگی های کامل اخلاقی

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

دی ماهی های عزیز فال بیشتر جنبه سرگرمی و تفننی دارد. برخی از افراد علاقه زیادی به این موضوع دارند و مدام پیگیر هستند که اطرافیان و دوستانشان متولد چه ماهی هستند و اخلاقیات آن‌ها را با ماه تولدشان می سنجند. در ادامه با ویژگی اخلاقی و رفتاری متولدین دی ماه آشنا خواهید شد.

فال متولدین ۲۲ دی ماه

هم اکنون شما در نظر دارید با یکی از دوستان خیلی صمیمی‌تان همکار شوید. باوجود اینکه شما همیشه اولین کاری که می‌کنید این است که سفره دل خود را باز می‌کنید! اما الان عقلانی نیست که این کار بکنید و بهتر است تا موقعی که موقعیت را خوب ارزیابی نکرده‌اید این کار را نکنید. صبر و شکیبایی موهبتی است که به شما عطا شده است، پس انقدر عجله نکنید!!

متولدین ۲۲ دی ماه ، خصوصیات و ویژگی‌های شما به صورت زیر می‌باشند:

(۱) اهداف بلند پروازانه‌ای دارید و به اکثر آنها دست پیدا خواهید کرد. (۲) در کارتان اشتیاق زیادی دارید، ولی بعضی اوقات خیلی دیکتاتور می‌شوید و از دیگران می‌خواهید از شما پیروی کنند. (۳) شرایطی ایجاد می‌کنید تا بتوانید در آن نقش رهبری خود را بازی کنید و مورد توجه دیگران قرار بگیرید. (۴) دیدگاه غیر عملی و زندگی یکنواختی دارید. (۵) در رویاهای خود غوطه‌ور هستید و از اجتماع کناره‌گیری می‌کنید. (۶) از مصاحبت با دیگران لذت نمی‌برید، زیرا احساس می‌کنید آنها خیلی سطح پایین‌تر از دنیای تخیلی شما هستند. (۷) تا حدودی عصبی و ناآرام هستید. (۸) صمیمی و در عین حال ترسو هستید و در برابر ظلم خیلی ایستادگی نمی‌کنید. (۹) به سمت جلوه‌های آفرینش مثل دریاها، گل‌ها و پهناوری آسمان جذب می‌شوید. (۱۰) بسیار ناپایدار و دمدمی مزاج هستید و مداوماً به دنبال تغییر در زندگی هستید. (۱۱) علاقه زیادی به سفرهای طولانی دارید که باعث تحریک قوه تخیل شما می‌شود و رویاهای زیادی در ذهن می‌پرورانید. (۱۲) سلیقه خوبی در انتخاب لباس دارید. (۱۳) صلح دوست و سازگار با دیگران هستید. (۱۴) از قدرت هیپنوتیزمی برخوردار هستید و می‌توانید با استفاده از آن دیگران را مسحور خود کنید.

متولدین ۲۲ دی ماه

(۱) تاریخ تولد شما یک عدد قدرتمند است. (۲) بینش قوی و آرمان‌های والا و الهام بخشی دارید. (۳) از قوه تخیل خوبی بهره‌مند هستید و در مراحل مختلف زندگی به احترام و منزلت می‌رسید. (۴) نسبت به دوستانتان فداکار هستید و رفتار صمیمانه‌ای با آنها دارید. (۵) به سمت فلسفه، علوم طبیعی و عرفان جذب می‌شوید. (۶) بسیار انگیزشی هستید و خیلی راحت تحریک می‌شوید. (۷) می‌توانید سریع تصمیم‌گیری کنید. این ویژگی از شما یک رهبر خوب می‌سازد. (۸) یک مشاور مادرزادی هستید و می‌توانید الهام بخش دیگران باشید. (۹) برای کمک به کسانی که آنها را دوست دارید از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنید.

مسائل مالی متولدین ۲۲ دی ماه

وضعیت مالی مشخصی ندارید. دوست دارید با عجله از هر فرصتی برای پول در آوردن استفاده کنید. ممکن است به وضعیت شومی گرفتار شوید و روز به روز وضعیت بدتر شود. در مسائل مالی باید خیلی احتیاط کنید. توصیه می‌شود از سوداگری و قماربازی اجتناب کنید. باید سعی کنید برای آینده خود توشه جمع کنید، هر چند این کار به کندی صورت گیرد. اگر بتوانید با بهره‌گیری از قوه تخیل خود کارهای هنری ایجاد کنید، وضعیت مالی خود را سر و سامان می‌دهید. نویسنده یا نقاش مشهوری می‌شوید و درآمد خوبی کسب می‌کنید.

شغل متولدین ۲۲ دی ماه

امروزه، تعداد شغل‌ها به شدت افزایش یافته است و به سختی می‌توان بهترین شغلی که می‌توانید در آن موفق باشید را مشخص کرد. به هر حال در اینجا سعی می‌شود راهنمایی‌های کلی به شما داده می‌شود تا اینکه توانایی‌های ذاتی و تمایلات طبیعی خود نسبت به حرفه‌ها و مشاغلی که می‌توانید در آنها موفق باشید را بشناسید. به خاطر قدرت تخیل بالای خود نویسنده، آهنگ‌نویس یا ویراستار خیلی خوبی خواهید شد. به عنوان یک دندانپزشک، شیمیدان، صادر کننده یا جراح مدارج ترقی را طی می‌کنید. دانش لغوی خوبی دارید که از شما معلم یا متخصص خوبی می‌سازد. در زمینه حمل و نقل، کشتیرانی یا واردات و صادرات موفق می‌شوید.

سلامتی متولدین ۲۲ دی ماه

نکته: بیماری‌هایی که در اینجا به آنها اشاره شده است، تنها احتمالات هستند؛ نباید نگران، عصبانی و مضطرب شوید. پیشگیری مناسب و مراقبت به موقع باعث می‌شود همواره سالم و تندرست باشید. مشکل اصلی سلامتی شما، گردش خون ضعیف است. بنابراین مستعد امراضی مثل کم خونی و بیماری‌های قلبی هستید. تأثیر سیاره ماه باعث تنش ذهنی زیاد و بی‌خوابی می‌شود. دیابت و آسم نیز در مورد شما شایع هستند.

 

همسر متولدین ۲۲ دی ماه

بی‌اختیار به سمت کسانی (از جنس مخالف) که بین این تاریخ‌ها متولد شده‌اند، جذب می‌شوید (۱) ۲۱ ژوئن و ۲۰ ژوئیه (۲) ۲۱ اکتبر و ۲۰ نوامبر و (۳) ۲۱ فوریه و ۲۰ مارس. نسبت به متولدین این روزها (در هر ماه) نزدیکی خاصی دارید: ۲ و ۶٫ به همین خاطر به شما توصیه می‌شود همسر خود را از متولدین تاریخ‌های ذکر شده انتخاب کنید تا اینکه زندگی مشترک همراه با سعادت و شادکامی داشته باشید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک شوهر

(۱) رویهمرفته شوهر خوبی هستید. (۲) نسبت به خانواده و بچه‌هایتان فداکاری می‌کنید. (۳) دوست دارید اکثر زمانتان را در خانه سپری کنید. (نکته: شوهران متولد ژوئیه دو نوع هستند. اگر متعلق به نوع اول باشید، سلطه طلب خواهید بود). (۴) انتظار دارید دیگران به ساز شما برقصند. (۵) ذاتاً بسیار سخت‌گیر و عیبجو هستید. (۶) دوست دارید از همه چیزی انتقاد دارید و همین مسئله باعث ایجاد تنش در خانواده می‌شود. (۷) به سختی می‌توان شما را راضی کرد. (۸) همیشه در مسائل خانوادگی دخالت می‌کنید. (۹) طبیعت هوسرانی دارید و همیشه به دنبال جاذبه‌های شهوانی هستید. اگر جزء شوهران نوع دوم باشید، همواره غیر فعال، تنبل و تن آسا هستید و هدفتان از ازدواج راحتی بیشتر است. اغلب به آنچه می‌خواهید دست می‌یابید.

خصوصیت‌های شما به عنوان یک زن

(۱) همسری فداکار، دلسوز و تطبیق‌پذیر هستید و از کار، مقام و وضعیت شوهرتان رضایت دارید. (۲) مادر خوبی به حساب می‌آیید و به بچه‌ها و خانواده خود عشق می‌ورزید. (۳) از شخصیت مقدسی برخوردار هستید و مورد احترام دیگران هستید و مردم شما را دوست دارند. (۴) بینش شما قوی است و بعضی اوقات شوهرتان را به طرز شگفت‌انگیز و صحیحی در حرفه‌اش راهنمایی می‌کنید. (۵) با اینحال بعد دیگری در شخصیت شما دیده می‌شود؛ ممکن است دمدمی مزاج، وسواس و بی‌ثبات باشید.

گرایش شما نسبت به دوستان

ذاتاً تمایل دارید با متولدین ماه‌های ژانویه، آوریل، ژوئیه و اکتبر روابط دوستی برقرار سازید. به طور مشابه، با متولدین تاریخ‌های ۲، ۴، ۶ و ۹ ام هر ماه روابط نزدیکی خواهید داشت. دوستانی را ترجیح می‌دهید که صادق، بی‌آلایش و صمیمی باشند.

روزها و تاریخ‌های خوش یمن

روزهای خوش یمن برای شما دوشنبه، پنجشنبه و جمعه و تاریخ‌های خوش یمن ۲، ۶ و ۷ ام هستند. به همین خاطر، باید این روزها و تاریخ‌ها را برای انجام فعالیت‌های مهم برگزینید تا اینکه بتوانید در آنها موفق باشید.

شانس شما در بخت آزمایی

می توانید بخت خود در مسابقات بخت آزمایی را با خرید بلیط‌هایی که در آنها جمع ارقام یا رقم آخر ۲، ۶ یا ۷ است، امتحان کنید.

رنگ‌های خوش یمن

در هنگام فعالیت‌هایی مانند انتخاب لباس یا نقاشی ساختمان سعی کنید از رنگ‌های کرم، آبی و سفید استفاده کنید تا دستیابی به آرامش ذهنی و موفقیت در زندگی تضمین شود.

جواهرات و سنگ‌های خوش یمن

باید از مروارید، الماس، حجر القمر و عقیق تا اینکه به خوشبختی و کامیابی در زندگی دست یابید.

سال‌های مهم زندگی شما

سال‌هایی که مجموع نهایی ارقام آنها (یعنی اگر ارقام آنها آنقدر با هم جمع شوند تا به یک عدد تک رقمی برسیم) به ۲ ختم شود (برای مثال ۲، ۱۱، ۲۰، ۲۹، ۳۸، ۴۷، ۵۶، ۶۵، ۷۴ و غیره) برای شما مهم هستند. به تجربه ثابت شده که این سال‌ها برایتان سودمند و پربار هستند. در طول این سال‌ها در زمینه امتحانات، کسب اموال جدید، ترقی، ازدواج، تولد بچه، مسافرت خارجی، خرید وسیله نقلیه جدید و سایر رویدادهای خوش یمن به موفقیت دست پیدا می‌کنید.

کیفیت‌های مثبت و منفی

کیفیت‌های مثبت و منفی شما را می‌توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کیفیت‌های مثبت

بشر دوستی ایدئولوژی رفاقت عشق به تغییر مهربانی حافظه قوی هیجانی بودن درون‌گرایی

کیفیت‌های منفی

تسلیم در برابر فشار بزدلی دمدمی مزاج بودن ناآرامی اهل قماربازی غیر عملی بودن شتابزدگی گروه آرام

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × سه =