بازگشت

فال هفته شنبه ۱۱ خرداد تا جمعه ۱۷ خرداد ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
21 می 2019 ساعت : 04:00
فال هفته

فال هفته شنبه ۱۱ خرداد تا جمعه ۱۷ خرداد ۹۸ : فال هفته pmc فال هفتگی من واقعی و بدون سانسور طالع بین هفته واقعی فال جدید این هفته فال مالی هفته را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

fale roozaneh - فال هفته شنبه 11 خرداد تا جمعه 17 خرداد 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال هفتگی : شنبه ۱۱ خرداد تا جمعه ۱۷ خرداد ۹۸

 

فال متولدین فروردین :

حرفتان را امروز بگویید

در رابطه احساسی تان بهتر است بیش از این معطل و دست دست نکنید. حرفی را که میخواهید شش ماه بعد بزنید امروز بگویید. به تازگی مسائلی کاری برایتان پیش آمده و سوالاتی در ذهنتان شکل گرفته اگر نمی توانید به تنهایی جواب آن ها را پیدا کنید به حرف دیگران گوش کنید، مطمئن باشید که اشتباه نمی کنید. از شخصی کمک بگیرید و حرفهایتان را به کسی بزنید.

——————————————

فال متولدین اردیبهشت:

شک و تردید را کنار بگذارید

به نفعتان است که شک و تردید را نسبت به کسی که دوستش دارید کنار بگذارید. این افکار باعث می شود که هر روز بین شما و او بیشتر و بیشتر فاصله بیافتد. نگران نباشید با صحبت کردن و حل کردن مسائل رابطه تان بهتر هم می شود. فرصت خوبی پیش می آید که همه خانواده و خویشان بتوانید دوباره دور هم جمع شوید و ساعتی را به خوشی در کنار هم بگذرانید.

——————————————

فال متولدین خرداد:

انکار واقعیت دردی را دوا نمی کند

در مورد مسائل مالی تان صبور باشید و بیشتر تلاش کنید موقعیتی را که در آن قرار گرفته اید آگاهانه بپذیرید تا بتوانید برای بیرون آمدن از آن درست تصمیم بگیرید. متوجه باشید که انکار واقعیت به شما کمکی نمی کند و اوضاع را تغییری نمی دهد شما فقط زمان را از دست می دهید. یک تصمیم گیری ساده احساسی شرایطتان را دچار تغییر می کند.

——————————————

فال متولدین تیر:

به آرامش امروزتان فکر کنید

وقت آن رسیده که گام های خود را در زندگی آهسته تر کنید، این اتفاق ابدا اتفاق بدی نیست. به جای نگران بودن درباره اینکه چگونه به چیزهایی که میخواهید برسید مطمئن شوید از آنچه که تا به امروز به دست آورده اید به حد کافی لذت می برید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. به آرامش امروزتان فکر کنید.

——————————————

فال متولدین مرداد:

احساساتتان را کنترل کنید

انرژی تان را برای زمانی ذخیره کنید که واقعا به آن نیاز پیدا می کنید. مهربانی شما یک امتیاز بزرگ است که همه کس ندارد. این مهربانی اگر با ساده اندیشی همراه باشد می تواند منشا خیر و برکات فراوانی باشد. یاد بگیرید چطور احساساتتان را کنترل کنید تا دستتان رو نشود وگرنه باز هربار قافیه را می بازید.

——————————————

فال متولدین شهریور:

کسی نمی تواند شما را از خیال پردازی باز دارد

با وجود اینکه افکار زیادی در ذهن دارید اما هیچ چیز نمی تواند شما را از خیال پردازی برای رسیدن به اهدافی که برای آینده دارید باز دارد، این اتفاق مبارکی است و یادتان باشد شما آنقدر توانایی دارید که به راحتی می توانید سفری طولانی با کوله پشتی تان به ناهموار ترین نقاط جهان داشته باشید. در طی این مسیر ممکن است دیگران به شما بپیوندند.

——————————————

فال متولدین مهر :

شادی تان را پنهان نکنید

آدمها گاهی بعد از آشتی به هم نزدیک تر از قبل می شوند. بهتر است یک دندگی و پیش فرضهایتان را کنار بگذارید. گله و شکایت به شرطی خوب است که طرف مقابل تان گوش شنیدن داشته باشد و گرنه فقط خودتان را سنگ روی یخ می کنید. به فکر سلامت خود باشید. بزودی از شنیدن یک خبر بسیار متعجب خواهید شد. شادی تان را پنهان نکنید.

——————————————

فال متولدین آبان :

این نیز بگذرد

اتفاقی می افتد که برایتان خوشایند نیست، اگر با خودتان تکرار کنید که این نیز بگذرد کمتر غصه خواهید خورد. سر در آوردن از موضوع جدیدی به نظرتان جالب و هیجان آور است. خوشبختانه استعداد ذاتی و کنجکاوی تان برای فراگیری ناشناخته ها در این زمینه کمک زیادی به شما خواهد کرد. بهتر است جانب احتیاط را رعایت کنید.

——————————————

فال متولدین آذر :

فردا مال شماست

بعد از شنیدن حرفهای شخصی برای اجرای کاری که در ذهن دارید سست می شود. تنبلی نکنید تنبلی مثل زنجیری برپاهای شما می پیچد و شما را از ادامه راهتان باز می دارد. دری را که بسته اید دوباره باز نکنید پشت این در هیچ کس منتظر شما نیست بهتر است سرتان را بالا بگیرید و به جلو پیش بروید. فردا مال شماست اگر شک نکنید.

——————————————

فال متولدین دى :

فرصت ها را با وسواس از دست ندهید

در مورد یک مسئله کاری توقعات خود را پایین بیاورید تا فرصت ها را یکی یکی از دست ندهید. همه چیز را بی ایراد و کامل خواستن شرط عقل و تدبیر نیست بهتر است خودتان را دوباره مرور کنید. برای یک خرید یا فروش مجبور می شوید از کسی کمک بخواهید. گذشته را فراموش کنید و با جدیت و برنامه ریزی درست به فکر ساختن آینده باشید.

——————————————

فال متولدین بهمن:

برای حفظ دوستی عصبانیت خود را پنهان کنید

دوستی دارید که به نظر شما دست به کارهای احمقانه می زند و با این کارها موجب دل آزردگی شما هم شده، به تازگی در مقابل رفتار او صبور نیستید شاید بهتر باشد بخاطر حفظ کردن دوستی و علاقه تان عصبانیت خود را پنهان کنید. یادتان باشد شما بدون اینکه اطرافیان را از خود برنجانید می توانید دوستی خوب و قابل اطمینان باشید.

——————————————

فال متولدین اسفند :

باید صادق باشید

در مورد مسائل کاری منتظر یک تغییر به جهت مثبت باشید. در رابطه احساسی تان شک نکنید که باید صادق باشید وگرنه اوضاع بهتر که نمی شود هیچ بدتر هم خواهد شد. با تجربه گرفتن از گذشته شما حالا باید قادر باشید تغییرات مثبتی در زندگی و رفتارتان ایجاد کنید. نباید برای گرفتن یک تصمیم ساده بیش از حد وسواس به خرج دهید.

 

 

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


7 + سه =