بازگشت

فال هفته شنبه 3 اسفند تا جمعه 9 اسفند 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
21 فوریه 2020 ساعت : 02:53
فال هفته

فال هفته شنبه ۳ اسفند تا جمعه ۹ اسفند ۹۸ : فال هفته pmc پی ام سی شنبه ۳ اسفند تا جمعه ۹ اسفند ۹۸ :فال هفته پی ام سی,فال هفته,فال pmc این هفته,فال هفته pmc,فال هفتگی من,فال هفتگی من,

196294 494 3 - فال هفته شنبه 3 اسفند تا جمعه 9 اسفند 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال pmc جدید این هفته [ فال روزانه pmc از شنبه ۳ اسفند تا جمعه ۹ اسفند ۹۸ ]

 

فال روزانه pmc شنبه ۳ اسفند • یکشنبه ۴ اسفند • دوشنبه ۵ اسفند • سه شنبه ۶ اسفند • چهارشنبه ۷ اسفند • پنجشنبه ۸ اسفند • جمعه ۹ اسفند

 

فال هفتگی پی ام سی ۳ تا ۹ اسفند ۹۸

 

فال هفته متولدین فروردین

 

به زودی به یک مهمانی دعوت می شوید که ممکن  است در آن جا حرف هایی بشنوید یا فردی را ببینید که خیلی خوشایندتان نیست پس بهتر نسبت به این چیزها بی اعتنا باشید و سعی کنید با کسانی که دوستشان دارید، وقت بگذرانید.

 

باید کاری را انجام دهید که  ریسک زیادی برای شما دارد اما بهتر است جسارت بیشتری داشته باشید و شانستان را امتحان کنید تا ببینید نتیجه چه خواهد شد.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

به نظر می رسد کنترل زندگی تان از دستتان خارج شده است و افرادی هستند که سعی دارند شما را تحت کنترل خود در بیاورند اما شما شخصی قدرتمند هستید و می توانید با کمی مقاومت اوضاع را تغییر دهید.

 

اشتباهی در کار یا تحصیلتان انجام می دهید پس به جای ناراحتی و کتمان , بهتر است اشتباهتان را قبول کنید و حالا ببیینید از چه راهی می توانید آن را جبران کنید.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

کشمکش هایی در محل کارتان پیش می آید که لازم است خودتان را کنار بکشید و سعی کنید اصلا دخالت نکنید زیرا می تواند شما را به دردسر بیندازد.

 

آرزوهای زیادی در سر دارید اما این روحیه ی بلند پروازانه می تواند شما را از واقعیت دور کند پس بهتر است کمی منطقی تر رفتار کنید.

 

در این هفته کم احساس ضعف می کنید و بهتر است زمانی را برای استراحت در نظر بگیرید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

این هفته یک قرار ملاقات مهم دارید پس لازم است از لحاظ ظاهری خودتان را آماده کنید و با اعتماد به نفس در این جلسه حضور پیدا کنید و مطمئن باشید نتیجه ی خوبی دریافت می کنید.

 

اگر می خواهید در رابطه ی عاشقانه اتان موفق شوید باید برخی حساسیت های خود را کنار بگذارید و سعی کنید کمی بیخیالی طی کنید و به نظرات طرف مقابلتان هم احترام بگذارید.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

در این هفته باید زمان بیشتری را در خانه بمانید تا در تعمیرات و یا نظافت کلی خانه بیشتر کمک کنید و در کنار دیگر اعضای خانواده باشید.

 

به زودی باید یک تصمیم مهم بگیرید و هر چند شما شما شخصی مثبت اندیش هستید اما لازم است هنگام تصمیم گیری, حتما تمام جوانب را در نظر بگیرید و سرسری از آن عبور نکنید تا در آینده مشکلی برایتان پیش نیاید.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

این روزها زمان زیادی را درگیر کارتان بوده اید و خانواده اتان ممکن است نارضایتی هایی در این رابطه داشته باشند پس سعی کنید در این هفته بیشتر در کنارشان باشید.

 

برخی افراد هستند که مدام سعی می کنند شما را نا امید کنند و یا رویاها و اهدافتان را مسخره کنند اما اگر می خواهید موفقیت های بیشتری کسب کنید باید نسبت به چنین افرادی بی اعتنا باشید و حضور چنین افرادی را در زندگی تان کم رنگ کنید.

 

فال هفته متولدین مهر

 

خواسته ها و کارهایی به شما تحمیل شده است که انجام آن برا شما خوشایند نیست پس سعی کنید این موضوع و احساسی که دارید را مطرح کنید.

 

ممکن است در خانواده اتان مشکلی پیش بیاید که لازم باشد برخی از کارهای خود را عقب بیندازید و یک برنامه ی مجدد برای خود ترتیب دهید.

 

در این هفته یکی از دوستان قدیمی خود را ملاقات می کنید که مدت ها از او بی خبر بوده اید.

 

فال هفته متولدین آبان

 

یک ایده ی جالب به ذهنتان می آید که می تواند بسیاری از کارهای شما را ساده تر کند و بتوانید در زمان صرفه جویی کنید اما لازم است در این مورد بیشتر مطالعه کنید و قبل از عملی کردن آن با شخص دیگری هم مشورت کنید.

 

دوست دارید به یک مسافرت بروید پس در این هفته این موضوع را با عزیزانتان در میان بگذارید تا بتوانید از حالا برای آن برنامه ریزی کنید و همه چیز به خوبی پیش برود.

 

فال هفته متولدین آذر

 

اگر در جایی مشغول به کار هستید؛  در این هفته فرصتی برای شما فراهم می شود تا یک شغل جدید را تجربه کنید اما بهتر است تمام جوانب کار را بسنجید و بعد از کار فعلی تان کناره گیری کنید.

 

گاهی عشق تان از شما توقعاتی دارد که انجام آن ها برای شما مقدور نیست و لازم است حتما خط قرمز و محدودیت های خود را برای او روشن کنید تا در آینده رابطه اتان به مشکل بر نخورد.

 

فال هفته متولدین دی

 

یک سری کارهای عقب مانده دارید که باید حتما در این هفته تمامشان کنید اما به نظر می رسد تمرکز کافی برای آن ندارید پس سعی کنید با کمی پیاده روی یا ورزش کردن, ذهن خود را خلوت کنید تا بهتر به کارهایتان برسید.

 

در این هفته ممکن است با عشق تان جر و بحث هایی داشته باشید اما خیلی زود طرف مقابل برای آشتی پیش قدم می شود و می توانید با هم زمان خوبی را سپری کنید.

 

فال هفته متولدین بهمن

 

در این هفته حسابی سرتان شلوغ است زیرا هم در محل کارتان باید وظایفتان را انجام دهید و به کارهایی رسیدگی کنید و هم در محیط خانه مشکلاتی پیش آمده است که باید آن ها را بررسی کنید و راه حلی برایش پیدا کنید.

 

شاید بهتر باشد در این شرایط از شخصی کمک بگیرید تا در کنار شما باشد و بتوانید کمی به خودتان استراحت بدهید تا بیش از حد خسته نشوید.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

گاهی احساس می کنید دیگران از شما انتظارات زیادی دارند و حتی مجبور هستید برای انجام خواسته های دیگران اولویت های خودتان را فدا کنید پس اگر می خواهید به خواسته های خود برسید لازم است این رویه را تغییر دهید.

 

به زودی در یک فعالیت گروهی شرکت خواهید کرد و شاید در ابتدا چندان تمایلی برای مشارکت نداشته باشید اما خیلی زود از جو موجود در گروه خوشتان می آید

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


19 − پنج =