بازگشت

فال هفته شنبه 4 خرداد تا جمعه 10 خرداد 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
21 می 2019 ساعت : 03:57
فال هفته

فال هفته شنبه ۴ خرداد تا جمعه ۱۰ خرداد ۹۸ : فال هفته pmc فال هفتگی من واقعی و بدون سانسور طالع بین هفته واقعی فال جدید این هفته فال مالی هفته را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

fale roozaneh - فال هفته شنبه 4 خرداد تا جمعه 10 خرداد 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال هفتگی : شنبه ۴ خرداد تا جمعه ۱۰ خرداد ۹۸

فال هفتگی :  از شنبه ۴ خرداد تا جمعه ۱۰ خرداد ۹۸

 

فال هفته متولدین فروردین

 

به تازگی برای انجام برخی فعالیت های اجتماعی پیش قدم شده اید که روحیه شما را بهتر می کند و می توانید با آدم های زیادی آشنا شوید و مشارکت کنید.

 

شاید در ابتدا مسئولیت های زیادی که به عهده شما قرار می گیرد ,شما را بترساند، شما توانایی های بالایی دارید و می توانید از پس آن بر بیایید و در زمان مناسب کارهای مورد نظرتان را انجام دهید.

 

به یک مهمانی دعوت می شوید اما در آنجا حرف هایی زده می شود که برای شما خوشایند نیست پس اگر برایتان مقدور است از رفتن به آن جا خودداری کنید

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

زندگی شخصی شما با نوسناتی همراه است که یکی از دلایل آن لجبازی و غرور بیش از اندازه شما است. سعی کنید این دو خصوصیت را در خود اصلاح کنید.

 

هیچ وقت برای تغییر دیر نیست و می توانید با تغییر رفتار, لحظات شادتری را با عشق زندگیتان تجربه کنید.

 

در محل کارتان موانعی برایتان پیش می آید اما شما می توانید با کمی فکر کردن و تلاش آن را حل کنید و خیالتان از این بابت راحت شود.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

شما شخصی رک هستید اما صراحت کلام شما ممکن است به مذاق برخی افراد خوش نیاید و برایتان مشکل ساز شود سعی کنید حرف هایتان را واضح بزنید اما نیازی نیست انتقادات و نظرات خود را با صراحت بیان کنید.

 

در برخی تصمیم گیری ها در محل کارتان احساسی تصمیم گرفته اید که ممکن است برایتان دردسر ساز شود از این اتفاق درس بگیرید و انتخاب های خود را بر اساس منطق انجام دهید.

 

فال هفته متولدین تیر

 

مدت هاست در حسرت صحبت کردن با فردی هستید تا بتوانید به او پیشنهاداتی بدهید.

 

در روزهای آتی این موقعیت برای شما مهیا می شود پس خودتان را آماده کنید و سعی کنید نحوه بیان خود را بهبود ببخشید تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را به دست آورید.

 

استرس و نگرانی هایی دارید که تمرکز شما را از بین برده است.

 

رفتن به یک مکان فرهنگی و هنری یا شرکت در یک کلاس هنری می تواند احساسات شما را سر و سامان بدهد و بر رفتار خود کنترل بهتری داشته باشید

 

فال هفته متولدین مرداد

 

شما شخصی خیال پرداز هستید و بیشتر روزهای زندگی خود را در حال رویا پردازی هستید. این موضوع برای شما مضر است و شما را از زندگی واقعی دور کرده است.

 

برخی تفاوت ها و نا ملایمات در زندگی واقعی وجود دارند که شما را آزرده خاطر می کند و نمی توانید واقعیت را بپذیرید. برای آن که بتوانید به احساسات خود غلبه کنید

 

با شخصی مشورت کنید تا با درد و دل کردن کمی سبک شوید و بتوانید شرایط روحی خود را تحت کنترل در بیاورید.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

شما شخصی مثبت اندیش و پرانرژی هستید و همین باعث شده است در هنگام مشکلات بتوانید با انرژی مثبت و احساسات خوب مشکلات را حل کنید و وضعیت های خطرناک را به راحتی مدیریت کنید.

 

ایده های زیادی برای ایجاد کسب و کار دارید اما برای آن که آن ها را عملی کنید نیاز به تشکیل یک تیم از تخصص های مختلف دارید.

 

اطراف خود را با دقت بیشتری نگاه کنید, افراد توانمند زیادی در اطراف شما قرار دارند که می توانند به شما در این راه کمک کنند

 

فال هفته متولدین مهر

 

شما شخص باهوش و توانمندی هستید که به راحتی می توانید به موفقیت و پیروزی برسید اما گاهی اوقات تنبلی و بی نظمی می تواند وضعیت را تغییر دهد و شما را با مشکلات زیادی مواجه کند.

 

سعی کنید کارها و وظایف خود را طبق برنامه ریزی انجام دهید و کارهای خود را با نظم دنبال کنید تا درگیر یک وضعیت پیچیده نشوید.

 

در تحصیل خود با افت مواجه بودید اما زمان برای جبران کم کاری های گذشته وجود دارد تا شرایط تحصیلیتان بهبود پیدا کند.

 

فال هفته متولدین آبان

 

تغییراتی در زندگی شما در حال وقوع است که احساس خوبی نسبت به آن ندارید اما تجزیه تحلیل شما در مسائل مختلف خوب است و می توانید به راحتی شرایط را مطابق میل خودتان تغییر دهید

 

به تازگی با شخصی وارد یک رابطه شده اید که برای آن کمی استرس و نگرانی دارید اما جای نگرانی وجود ندارد و می توانید با هم لحظات خوب و آرامی را سپری کنید واحساسات و تجربیات شیرینی را در این هفته تجربه خواهید کرد

 

فال هفته متولدین آذر

 

شرایط مالی شما چندان مساعد نیست و ماشین یا یکی از وسیله های الکترونیکی شما نیز خراب شده است که باید آن را تعمیر کنید.

 

سعی کنید به دنبال یک شغل پاره وقت باشید تا بتوانید وضعیت مالی خود را کمی تغییر دهید و بتوانید از پس مخارج پیش آمده بر بیایید.

 

در یک جمع دوستانه دعوت خواهید شد که می توانید با هم اوقات شادی را سپری کنید و کمی از دغدغه های خود را فراموش کنید اما یادتان باشد صحبت کردن در مورد مسائل عاطفی خود را به وقت دیگری موکول کنید و در این مورد صحبتی نکنید.

 

فال هفته متولدین دی

 

در یک مهمانی حضور پیدا می کنید که در ابتدا اشتیاقی برای آن ندارید ولی در آن جا با دوستانی آشنا می شوید که هم صحبتی با آن ها برای شما خوشایند خواهد بود

 

در زندگی شخصیتان دچار سردرگمی هایی شده اید. تغییرات زیادی در پیش روی شماست که باعث شده است نقش خودتان را در زندگی گم کنید و نتوانید به وظایف خود رسیدگی کنید.

 

صحبت کردن با شخصی که نسبت به شما شناخت کاملی دارد و شرح احساساتتان می تواند شما را آرام کند و کمی از سردرگمی خارج شوید

 

فال هفته متولدین بهمن

 

در راهی قدم برداشته اید که خطرهای زیادی دارد.

 

بهتر است قبل از آن که اقدامات جدی در این مورد انجام دهید, به خوبی فکر کنید و شرایط مالی و زندگی خصوصی خود را بررسی کنید تا ببینید چه ضرر و زیان هایی ممکن است نصیبتان شود.

 

در زندگی عاطفیتان مشکلاتی برایتان پیش آمده است اما  درد دل کردن و مشورت کردن در این مورد را فراموش کنید و برای حریم خصوصی زندگیتان احترام و ارزش قائل شوید.

 

همچنین حفظ حریم خصوصی, قضاوت های بیجای دیگران در زندگیتان را کم می کند.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

کارهای نیمه تمام زیادی دارید که انجام آن ها را به روزهای دیگری موکول کرده اید.

 

بهتر است قبل از شروع هر کار تازه ای, کارهای نا تمام خود را تمام کنید و سپس به سراغ فعالیت های جدید بروید تا با تداخل و مشکل رو به رو نشوید.

 

به یک سفر کاری می روید که برای شما ارزش زیادی دارد و می تواند تاثیر خوبی بر روی پیشرفت کارهایتان داشته باشد اما یادتان باشد حساب شده جلو بروید و برای قرارداد بستن یا هیچ معامله ای, عجله نکنید

برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


11 + چهارده =