بازگشت

فال هفته پی ام سی شنبه ۲۹ شهریور تا سه شنبه ۱ مهر ۹۹

Avatarنویسنده : عصرمگ
15 سپتامبر 2020 ساعت : 16:10
فال هفته پی ام سی

فال هفته پی ام سی شنبه ۲۹ شهریور تا سه شنبه ۱ مهر ۹۹ : فال هفته pmc شنبه ۲ شهریور تا جمعه ۸ شهریور ۹۹ : فال هفته pmc فال هفتگی من واقعی و بدون سانسور طالع بین هفته واقعی فال جدید این هفته فال مالی هفته را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

Astrology success 12 - فال هفته پی ام سی شنبه 29 شهریور تا سه شنبه 1 مهر 99

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال هفتگی : شنبه ۲ شهریور تا جمعه ۸ شهریور ۹۹

 

فال روزانه pmc شنبه ۲۶ شهریور • یکشنبه ۲۷ شهریور • دوشنبه ۲۸ شهریور • سه شنبه ۲۹ شهریور • چهارشنبه ۳۰ شهریور • پنجشنبه ۳۱ شهریور • جمعه ۱  شهریور

 

فال هفته میلادی : ۲ تا ۸ شهریور ۹۹

 

فال هفته متولدین فروردین

 

این روزها تغییرات زیادی داشته اید و ممکن است با کوچک ترین حرفی از کوره در بروید و عصبانی شوید، احساس می کنید به زودی اتفاقاتی برای شما رخ خواهد داد و به همین دلیل نمی توانید احساسات خود را کنترل کنید.

 

در یک رابطه ی احساسی قرار دارید اما احساس می کنید همه پیز آن طور که شما می خواهید پیش نمی رود. بهترین کار این است که در مورد نیازها و خواسته هایتان صحبت کنید و به دنبال یک راه حل باشید.

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

در این هفته کمی نا آرام هستید و می توانید از هر چیزی برای خودتان یک شرایط بحرانب درست کنید.نمی توانید رفتارتان تغییر دهید و کنترل آن برای شما سخت است.

 

زندگی به آن سختی و پچیدگی که فکر می کنید نیست.با کمی دقت می توانید شخصی را پیدا کنید که برای شما یک سنگ صبور خوب است.

 

صحبت کردن در مورد احساسات و مشکلاتتان می تواند شما را آرام تر کند و به شما کمک می کند تا افق فکریتان وسیع تر شود.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

حسرت های زیادی در مرود گذشته دارید و دوست دارید به عقب برگردید تا بتوانید سستی و اشتباهاتتان را جبران کنید.

 

زندگی ارزش افسوس و اندوه را ندارد به آینده خوش بین باشید و سعی کنید فرصت های بعدی خود را قدر بدانید تا بهترین استفاده را داشته باشید.

 

ارتباط خود را با شخصی قطع کرده اید اما در فکر آن هستید که این رابطه را از سر بگیرید.به نظر نمی رسد این موضوع نتیجه ی خوبی در پی داشته باشد.

 

فال هفته متولدین تیر

 

تصمیم دارید که ادامه تحصیل بدهید یا دریک کلاس آموزشی شرکت کنید.

 

این موضوع می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و به شما کمک کند تا دید بهتری به زندگی خود داشته باشید.

 

ممکن است گرفتار یک عشق نا معلوم یا یک طرفه شده باشید.باید هرچه سریع تر تکلیف خود را معلوم کنید. اگر تصمیم درستی در این مورد نگیرید می تواند به یک وضعیت بد و پیچیده تبدیل شود و به شما صدمه برساند.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

تلاش های زیادی برای موفقیت انجام داده اید.این صبر و استقامت شما در این راه قابل تحسین است و بلاخره می توانید ثمره ی آن را مشاهده کنید.

 

روزهای پر مشغله ای در انتظار شماست و بلاخره مجبور هستید از دیگران کمک بگیرید تا زودتر کارها را به یر انجام برسانید در این بین فرصتی برای شما پیش می آید که بتوانید برخی کارهای اداری خود را سریع تر انجام دهید.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

 قدر عزیزانتان را بدانید و شکر گذار نعمت هایی که دارید باشید. این که همیشه ار وضعیتی که دارید نا راضی هستید برای شما منفعتی ندارد.

 

گاهی اوقات با رفتارهای خود عزیزانتان را رنجیده خاطر می کنید. بهتر است دست از این رفتار بردارید و به احساسات دیگران هم توجه داشته باشید.

 

اگر مجرد هستید به زودی با شخصی آشنا می شوید که موقعیت مشابهی با شما دارد و می توانید با هم روابط صمیمانه ای را برقرار کنید.

 

فال هفته متولدین مهر

 

با یکی از نزدیکانتان دچار اختلاف شده اید بهتر است تا این موضوع جدی نشده است شرایط را برای خودتان روشن کنید و در اولین فرصت در یک موقعیت آرام با هم در این مرود صحبت کنید و راه چاره ای برای آن پیدا کنید.

 

به یاد داشته باشید که وارد شدن شخص سوم در این موضوع یا صحبت کردن در این مرود با دیگران, کمکی به شما نمی کند پس در این مورد یک خط قرمزهای قائل شوید و با هرکسی درد و دل نکنید.

 

فال هفته متولدین آبان

 

برخی اطرافیان شما رفتار ریاکارانه ای از خود نشان می دهند که برای شما آزار دهنده است. در این مرود نا امید نشوید و صداقت و درست کاری خود را رها نکنید.

 

به زودی هر کسی نتیجه ی کارها و اعمال خود را می بیند.

 

گاهی اوقات اجازه می دهید دیگران برای شما تصمیم بگیرند خودتان مسئولیت زندگیتان را به عهده بگیرید و از درایت و منطق خود برای تصمیم گیری استفاده کنید تا بتوانید نتیجه ی دلخواهتان را بگیرید.

 

فال هفته متولدین آذر

 

شخص رویاپردازی هستید اما انجام کارهای روزانه و عادی باعث شده است نتوانید بر روی ان ها تمرکز کنید و از رویاها و آرزوهایتان دست کشیده اید.

 

در این هفته فرصتی برایتان مهیا می شود که می توانید به یکی از رویاهایتان دست پیدا کنید پس در این مورد وقت تلف نکنید و سریع تر تصمیمتان را بگیرید زیرا ممکن است خیلی زود, این موقعیت را از دست بدهید.

 

به یک مهمانی دوستانه دعوت می شوید که می توانید برخی از دوستان قدیمی خود را ببینید و خبرهای جالبی در مورد آن ها بشنوید.

 

فال هفته متولدین دی

 

یکی از اطرافیانتان درگیر مشکلاتی شده است و از شما برای حل آن ها از شما کمک می خواهد. این کمک را از او دریغ نکن به زودی نتیجه ی این کار خوب را در زندگیتان خواهید دید.

 

ممکن است برخی روزهای در هفته ی پیش رو, آشفته و گیج باشید. این احساس به خاطر شرایط ویژه ی شماست با کمی تلاش و سر و سامان دادن افکارتان, می توانید اوضاع را مدیریت کنید

 

فال هفته متولدین بهمن

 

 نسبت به شخصی بدبین شده اید و نمی توانید دیدگاه خود را در مورد او تغییر دهید.

 

در نظر داشته باشید که احتمال آن وجود دارد که شما دچار قضاوت زودهنگام شده اید و شاید در موقعیت های آینده بتوانید به شناخت بهتری از او دست یابید.

 

تلاش زیادی برای موفقیت انجام داده اید اما در حال حاضر ممکن است توقعتان از خودتان زیاد از حد باشد.جاه طلبی را از خود دور کنید و به وضعیت کنونی خود قانع باشید.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

 درد و رنجی را دردلتان احساس می کنید.به خودتان ایمان داشته باشید.

 

شما آن قدر محکم هستید که با چنین مشکلاتی از پا در بیایید.به تدریج می توانید به اوضاع مسلط شوید و شرایط خود را بهبود ببخشید.

 

شخصی حسود در اطراف شماست و با حرف ها یا نظراتش شما را آزرده خاطر می کند.از چنین افرادی رنجیده خاطر نشوید و به او اعتنایی نکنید.

 

با یکی از دوستانتان صحبت هایی انجام می دهید و می توانید کمی از شرایط ئ احساساتتان با او صحبت کنید.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پانزده − سه =