بازگشت

فال هفته پی ام سی شنبه ۲۹ شهریور ۹۹ تا سه شنبه ۱ مهر ۹۹

Avatarنویسنده : عصرمگ
14 سپتامبر 2020 ساعت : 12:10
فال هفته پی ام سی

فال هفته پی ام سی شنبه ۲۹ شهریور ۹۹ تا سه شنبه ۱ مهر ۹۹ : فال هفته pmc پی ام سی شنبه ۳۰ شهریور تا جمعه ۵ مهر ۹۹ : فال هفته شنبه ۳۰ شهریور تا جمعه ۵ مهر ۹۹ : فال هفته pmc شنبه ۳۰ شهریور تا جمعه ۵ مهر ۹۹ : فال هفته پی ام سی شنبه ۳۰ شهریور ۹۹ تا جمعه ۵ مهر ۹۹ : فال هفته pmc شنبه ۳۰ مهر تا جمعه ۵ مهر ۹۹ : فال هفته pmc فال هفتگی من واقعی و بدون سانسور طالع بین هفته واقعی فال جدید این هفته فال مالی هفته را در سایت عصرمگ می خوانید …

index 1 - فال هفته پی ام سی شنبه 29 شهریور 99 تا سه شنبه 1 مهر 99

فال هفته پی ام سی,فال هفته,فال pmc این هفته,فال هفته pmc,فال هفتگی من,فال هفتگی من,


با عصرمگ همراه شوید …

فال هفتگی : فال هفته pmc پی ام سی شنبه ۳۰ شهریور تا جمعه ۵ مهر ۹۸

فال روزانه pmc شنبه ۳۰ شهریور • یکشنبه ۳۱ شهریور • دوشنبه ۱ مهر • سه شنبه ۲ مهر • چهارشنبه ۳ مهر • پنجشنبه ۴ مهر • جمعه ۵ مهر

 

فال هفته از ۳۰ تا ۵ مهر ۹۸

 

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین : قبل از هر حرفی خوب فکر کنید

این روزها به همه چیز و همه کس سخت می گیرید، از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه، قبل از آنکه اطرافیان از دورتان پراکنده بشوند تغییر رویه بدهید. خبری می شنوید که باورش برایتان سخت است. بهتر است هر حرفی که می خواهید بزنید اول بنویسید و چندبار بخوانید، مبادا حرفی بزنید که پشیمان بشوید.


♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: ضررتان جبران می شود

اخیرا ضرری متوجه خانواده تان شده است، ناراحت نباشید به زودی این ضرر جبران می شود و شخصی که مرتکب این عمل شده هم بسزای عملش می رسد. اوضاع کاری یا مالی تان به زودی چنان تغییر خواهد کرد که موجب شادی و تحول شگرفی خواهید شد. اطلاعات خوب و جالبی دریافت می کنید که برای کارتان مفید هستند.

♊ فال pmc خردادی عزیز : دیگران را با سخنان نیش دار نرنجانید

یادتان باشد دیگران را با سخنان نیش دار نرنجانید، شما قلبی پاک و پر از مهر و محبت دارید و تحمل گریه هیچکس را ندارید پس مراقب باشید ناخواسته کاری نکنید که پشیمان بشوید. در میهمانی که دعوت شده اید شرکت خواهید کرد، شخصی را خواهید دید که موجب شادی و خرسندی تان می شود، تا می توانید در این میهمانی خوش بگذرانید.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی : برای انجام یک معامله، روی حرف دیگران حساب نکنید

یک تلنگر ساده از خواب بیدارتان خواهد کرد. جلو ضرر را از هرکجا که بگیرید منفعت است، شاکر باشید که از خطر جسته اید. چشمتان به در و منتظر آمدن کسی هستید. برای انجام یک معامله خرید یا فروش، روی حرف دیگران حساب نکنید بهتر است خودتان دست به تحقیق بزنید، دیگران نمی دانند شما دقیقا چه می خواهید

source - فال هفته پی ام سی شنبه 29 شهریور 99 تا سه شنبه 1 مهر 99


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی : دنبال مقصر گشتن دردی از شما دوا نمی کند

مسافرت برایتان خوب است به شرط آنکه با جمع درستی راهی شوید وگرنه خسته تر بر خواهید گشت. بعد از اتفاقی که افتاده دنبال مقصر گشتن دردی از شما دوا نمی کند، باید پی راه حلی باشید تا از این وضع خارج شوید، شما بعدا فرصت برای تحلیل و تجزیه دارید. تلفن های مکرری به شما می شود فعلا جواب ندهید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها : از بحث و گفتگو کناره بگیرید

با شخصی که سنگ و صبور شماست صحبت کنید، او مسئله را از زاویه بهتر و درست تری می بیند. نرسیدن خبری که منتظرش هستید کلافه تان کرده، صبور باشید فعلا کار بهتری از دستتان بر نمی آید. از بحث و گفتگو کناره بگیرید، دوستان را دور خودتان جمع کنید و از در کنار هم بودنتان لذت ببرید.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر : کار جدیدی را شروع می کنید که در آن موفق خواهید بود

در زمینه مسائل اقتصادی احتیاط کنید. بدون دلیل وارد مسائل دیگران می شوید و آخر سر بیشتر تقصیرها گردن شما می افتد، بگذارید اطرافیان خودشان مسائل شان را حل کنند. کار جدیدی را شروع می کنید که در آن موفق خواهید بود. در کسب علم و دانش کوشا باشید تا از هم قطارانتان عقب نیافتید و خودتان را سرزنش نکنید.

♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها : از فرصت دوباره داده شده، درست استفاده کنید

از دست کسی عصبانی نشوید، دیگران برای سرگرمی خودشان حرف هایی می زنند که باعث عصبانیت شما می شود کافیست به آنها بگویید اهل شوخی نیستید و اینجور شوخی ها را دوست ندارید. دلتنگی تان برای شخصی که راه دور است همچنان با شماست. در مورد مسئله ای به شما فرصت دوباره داده شده، از این فرصت درست استفاده کنید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر : از روی اجبار وارد هر رابطه ای نشوید

همرنگ و هم پیاله جماعت شوید تا شادی و امید دوباره به دلتان بیافتد و خاطرتان آرام بگیرد. از روی اجبار وارد هر رابطه ای نشوید که تاوانش را فقط خودتان باید بپردازید. برای گفتن حرف دلتان بهترین کلمات را انتخاب خواهید کرد. در جمعی خواهید درخشید، کافیست به خودتان ایمان داشته باشید و ترس ها را از خودتان دور کنید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى : به همسر خود نهایت محبت را ابراز کنید

از درک و فهم بالایی برخوردار هستید، افسردگی را کنار بگذارید و سعی کنید به مسائل استرس زا و پریشان کننده نپردازید. نسبت به دوستان خود وفادار و با گذشت باشید. این روزها از اینکه دل کسی را بدست آورید احساس غرور می کنید. به همسر خود نهایت محبت را ابراز کنید، هیچ چیز بهتر از داشتن همراهی مهربان و دلسوز نیست.


♒ فال هفتگی  PMC بهمن ماهی ها : نسبت به پدر و مادر خود مهربانتر رفتار کنید

با امید و عشق قلب خود را روشن سازید و دست از غرور بردارید. نسبت به پدر و مادر خود مهربانتر رفتار کنید. از زندگی تان لذت ببرید و دائم در فکر آینده از حال خود غافل نشوید. برای گرفتن تصمیمی بر سر دوراهی قرار گرفته اید، بهتر است با نگرانی و اضطراب این روزهایتان دست به هیچ اقدامی نزنید.


♓ فال PMC متولدین اسفند : یک سفر کوتاه در پیش دارید

به موفقیتی دست پیدا خواهید کرد که همه همه انگشت به دهان خواهند ماند. برای به ثمر نشستن کاری گروهی نهایت تلاش خود را خواهید کرد. یک سفر کوتاه در پیش دارید که خستگی این چند وقت اخیر را از تنتان بیرون می کند. در مورد مسئله پیش آمده سعی کنید بیشتر از عقل خود کمک بگیرید و بر احساسات غلبه کنید.

 


فال هفته پی ام سی,فال هفته,فال pmc این هفته,فال هفته pmc,فال هفتگی من,فال هفتگی من,

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


11 + 4 =