بازگشت

فال هفته pmc شنبه ۱۹ مرداد تا جمعه ۲۵ مرداد ۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
03 آگوست 2019 ساعت : 08:01
فال هفته pmc

فال هفته pmc شنبه ۱۹ مرداد تا جمعه ۲۵ مرداد ۹۸ : فال هفته pmc فال هفتگی من واقعی و بدون سانسور طالع بین هفته واقعی فال جدید این هفته فال مالی هفته را در سایت عصرمگ می خوانید …

 

fale roozaneh - فال هفته pmc شنبه 19 مرداد تا جمعه 25 مرداد 98

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

فال هفتگی : شنبه ۱۹ مرداد تا جمعه ۲۵ مرداد ۹۸

 

فال روزانه pmc شنبه ۱۹ مرداد • یکشنبه ۲۰ مرداد • دوشنبه ۲۱ مرداد • سه شنبه ۲۲ مرداد • چهارشنبه ۲۳ مرداد • پنجشنبه ۲۴ مرداد  • جمعه ۲۵ مرداد

 

 

فال هفته میلادی : ۱۹ تا ۲۵ مرداد ۹۸

 

فال هفته متولدین فروردین

 

نگرانی هایی در مورد یکی از عزیزانتان دارید. دوست دارید او با شما در مورد مشکلاتش صحبت کند تا بتوانید به او کمک کنید و در صورت نیاز از او حمایت کنید.

 

در این مورد عجله نکنید و اجازه دهید خود او در این مورد پیش قدم شود.زمان آن که فرا برسد طرف مقابلتان با شما در این مورد صحبت می کند.

 

دوست دارید در محل کارتان پیشرفت کنید اما برای این موضوع باید تلاش خود را بیشتر کنید و صبور باشید

 

فال هفته متولدین اردیبهشت

 

این هفته باید تصمیمات مهمی گبیرید که در آینده ی شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت.در حال حاضر نباید عجولانه تصمیم بگیرید.

 

یک انتخاب عاقلانه می تواند زندگی شما را دچار تحولات زیادی بکند، شما بر روی ضعف های خودتان زیادی حساس شده اید اما هر کسی نقاط ضعفی دارد و این موضوع طبیعیست.

 

بر روی توانایی ها و استعداد های خود تمرکز کنید و اعتماد به نفس داشته باشید.ترس و اضطراب های شما بی مورد است و جای نگرانی نیست.

 

فال هفته متولدین خرداد

 

دوست دارید زمان زیادی را با عشقتان بگذرانید اما ممکن است در این هفته با هم قهر یا دعوایی داشته باشید که شما را دلگیر کند.

 

گفتگوهایی با هم خواهید داشت که خیلی خوب پیش نمی رود و احساس می کنید کمی دوری بتواند به رابطه ی شما کمک کند.

 

در روزهای آینده زمانی را باید به مطالعه و تحقیق بگذرانید و ایده های خوبی برای ادامه کارتان به ذهنتان خواهد رسید که می تواند به پیشرفت شما کمک کند.

 

فال هفته متولدین تیر

 

در این هفته می توانید پیشرفت هایی در کارتان داشته باشید اما راه طولانی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد و شما باید صبر داشته باشید و اجازه دهید همه چیز آهسته پیش برود.

 

در روزهای آینده می توانید دوستی را ملاقات کنید که مدت ها از احوال او بی خبر بوده اید و حالا می توانید رفع دلتنگی کنید.

 

در این ملاقات تصمیم می گیرید با هم درانجام پروژه ای همکاری کنید که برای هر دو طرفتان سود قابل توجهی خواهد داشت.

 

فال هفته متولدین مرداد

 

شما از اعتماد به نفس خوبی برخوردار هستید اما شخصی سعی دارد تلاش ها و کارهای شما را ناچیز جلوه دهد. این شخص نباید شما را از رسیدن به خواسته هایتان دور کند. چنین افرادی را تا حد امکان از زندگی خود دور نگه دارید.

 

احساسات زیادی در شما وجود دارد که نیاز است تا آن ها را کنترل کنید.زیرا ابراز احساسات زیادی می تواند نتایج معکوسی در پی داشته باشد و شما را از خواسته هایتان دور کند.

 

فال هفته متولدین شهریور

 

بر خلاف نظر همسرتان کاری را انجام داده اید .به زودی او از این موضوع آگاه خواهد شد. اشتباه خود را قبول کنید و در این مورد با او بحث و جدل نکنید.در کی موقعیت آرام می توانید با او در این مورد صحبت کنید.

 

کاری را شروع کرده اید که نسبت به آن دچار شک و تردید شده اید.به توانایی های خودتان ایمان داشته باشید و سعی کنید با قدرت پیش بروید.به زودی خبرهای خوبی خواهید شنید که انگیزه را به شما بر می گرداند.

 

فال هفته متولدین مهر

 

در روزهای گذشته مشکلات مالی حسابی شما را به دردسر انداخته بود اما به زودی خبرهای خوبی به شما خواهد رسید که می تواند امید را به شما برگرداند و بتوانید به سود خوبی برسید.

 

اخیرا در رابطه ی عاطفی خود دچار مشکلاتی شده اید.سعی کنید خواسته ها و حد و حدود خود را بار دیگر با طرف مقابلتان در میان بگذارید تا بتوانید در مورد مسائل پیش آمده به یک راه حل مناسب برسید.

 

فال هفته متولدین آبان

 

فردی در اطراف شما قرار دارد که قصد دارید جلوی کارهای شما سنگ اندازی کند.او را نادیده بگیرید و بر روی اهدافتان تمرکز کنید.

 

به زودی به موفقیت های خوبی خواهید رسید و نتیجه تمام تلاش های خود را خواهید دید.

 

شکست عشقی که در گذشته خورده اید شما را بدبین کرده است اما نباید اجازه دهید این موضوع بر روی آینده ی شما تاثیر منفی بگذارد.

 

سعی کنید مثبت اندیش باشید و با هر چیزی به دیده شک و تردید نگاه نکنید.

 

فال هفته متولدین آذر

 

به نظر می رسد اخلاقی دارید که باعث می شود کارها را نیمه تمام رها کنید و به سراغ کار بعدی بروید.

 

شما توانایی ها و استعدادهای زیادی دارید اما این عادت می تواند در نهایت به ضرر شما تمام شود و وقت بیشتری را از شما بگیرد.

 

سعی کنید تمام انرژی و توانتان بر روی کاری بگذارید و آن را به پایان برسانید و بعد سراغ کارها و پروژه های بعدی بروید تا سرعت کارتان افزایش پیدا کند.

 

فال هفته متولدین دی

 

روابط عاطفی شما به ثبات رسیده است و می توانید از این رابطه و لحظات آن نهایت لذت را ببرید، آسایش فعلی خود را مدیون مهربانی و بخشندگی های گذشته هستید.

 

در محل کارتان درخواستی را مطرح می کنید اما ممکن است جوابی که می شنوید, آن چیزی نباشد که انتظارش را داشتید اما این موضوع نباید شما را نا امید کند.

 

دوست دارید ادامه تحصیل بدهید یا در کلاسی شرکت کنید باید در این مورد بیشتر تحقیق کنید و شرایط را بار دیگر چک کنید

 

فال هفته متولدین بهمن

 

برخی موانع در کارتان پیش آمده است که نتوانسته اید به خوبی آن ها را پشت سر بگذارید و حالا در این مورد نگران هستید.

 

موانع و مشکلات برای هر کسی پیش می آید اگر فکر می کنید به تنهایی نمی توانید آن ها را حل کنید بهتر است از شخصی کمک بگیرید.

 

احساس می کنید در زندگی شخصی خود با روزمرگی و تکرار مواجه شده اید و از این وضعیت ناراضی هستید. شاید بهتر باشد در این مورد با نزدیکانتان یا دوستانتان صحبت کنید تا بتوانید راهی برای آن پیدا کنید.

 

فال هفته متولدین اسفند

 

قهر و دعواهایی با همسرتان داشته اید که باعث نا امیدی شما شده است.اگر می خواهید رابطه ی عاطفیتان به خوبی پیش برود باید به اختلاف نظرهای هم دیگر احترام بگذارید.

 

بهتر است کمی با خودتان خلوت کنید و به خوبی در مورد زندگی شخصی خود فکر کنید .شاید نیاز باشد تغییراتی در رفتار خود و همسرتان به وجود بیاید تا بتوانید بهتر با هم کنار بیایید.

 

یکی از همکارانتان با مشکل بزرگی مواجه می شود اما شما می توانید به او کمک کنید تا مشکلات خیلی زود رفع شود.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هجده + 12 =