بازگشت

فال هفتگی حافظ ؛ امروز جمعه 13 مهر 97

Avatarنویسنده : عصرمگ
05 اکتبر 2018 ساعت : 01:10
فال هفتگی حافظ

فال هفتگی حافظ ؛ امروز جمعه ۱۳ مهر ۹۷  : چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است : دوست عزیزی که ۱۳ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مسئولیت پذیر، با صداقت، دارای پشتکار و متعهد هستید.

 

58 main 620x395 - فال هفتگی حافظ ؛ امروز جمعه 13 مهر 97

 

با عصرمگ همراه شوید …

فال هفتگی حافظ ؛ امروز جمعه ۱۳ مهر ۹۷  :

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است : دوست عزیزی که ۱۳ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مسئولیت پذیر، با صداقت، دارای پشتکار و متعهد هستید. به شما توصیه می شود در سالی که پیش رو دارید پیش از امضای هر گونه قرارداد یا اوراق حقوقی همه چیز را به دقت در نظر بگیرید و به اندازه کافی احتیاط داشته باشید. اگر قصد آغاز شراکتی را دارید پیش از هر اقدامی تمام مزایا و معایب آن را سنجیده و بعد از آن وارد مراحل حقوقی این کار شوید. اگر بتوانید خودتان را از استرس دور نگه دارید از لحاظ سلامتی با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. امسال حتی دوره های کوتاه همراه با فشار و استرس می توانند اثرات جبران ناپذیری روی سلامتی شما داشته باشند. وضعیت اقتصادی شما امسال رو به بهبود خواهد بود و از معاملات خارجی یا قراردادهایی که با دولت دارید و خیلی هم غیر منتظره سر راهتان قرار می گیرند، سود زیادی به جیب خواهید زد. اگر قصد سرمایه گذاری را دارید بهتر است پیش از هر کاری خوب فکر کنید و به اندازه کافی احتیاط به خرج دهید. امسال تغییراتی جدی در زندگی حرفه ای شما ایجاد خواهد شد که برای شما بسیار سودمند هستند. بعضی ها ممکن است شغلشان را تغییر دهند. شراکت تجاری سودآور خواهد بود. امسال زندگی شخصی شما بسیار لذت بخش خواهد بود و در کنار عشقتان بعضی از زیباترین لحظات زندگیتان را تجربه خواهید کرد. اردیبهشت، مهر، آذر و اسفند بهترین ماه های سال هستند.

فروردین

شاید با خودتان فکر کنید که می دانید برای آینده چه برنامه هایی دارید و چه اتفاق هایی قرار است بیفتند، با این حال احتمال دارد با مشکلات پیش بینی نشده و یا مخالفت هایی که انتظارش را ندارید مواجه شوید. تحت هر شرایطی اولین شرط رسیدن به موفقیت داشتن صداقت است. رویاهایتان در ذهنتان خیلی واضح و مشخص هستند و دقیقا می دانید که چه می خواهید، اما مشکل کار اینجاست که نمی دانید چطور می توان آنها را به واقعیت تبدیل کرد. اگر پای مسائل عاطفی در میان است بهتر است به دنبال پیدا کردن راه حلی منطقی و عمل گرایانه نباشید. خیلی چیزها کاملا به شانس بستگی دارند و باید صبر کنید و ببینید که چه پیش خواهد آمد.

اردیبهشت

امروز برای رسیدن به اهدافتان حاضر هستید پا از حدود خود فراتر گذاشته و هر کاری را که لازم است انجام دهید، اما باید مواظب باشید در این تلاش همراه با پشتکار خود، احساسات و بازخورد منفی در دیگران ایجاد نکنید. این کار فقط جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت. عشق و روابط عاطفی امروز حالتی رمانتیک تر و رویایی تر به خود خواهند گرفت. وقتی در مورد کسی که دوست دارید حرف می زنید و یا حتی وقتی که به او فکر می کنید چشم هایتان برق می زنند. اگر هم مجرد هستید درخشش و جذابیتی که وجودتان را در برگرفته است حتی اگر خودتان به دنبال شروع رابطه جدیدی نباشید هم دیگران را به شما جذب خواهد کرد.

خرداد

در روابطی که با دیگران دارید کمی احتیاط کنید و دست از اصرار برای این که کارها همان طوری که شما دلتان می خواهد انجام شوند بردارید. شما چنان انتظارات زیادی از طرف مقابلتان دارید که شاید هیچ گاه نتواند انتظاراتتان را برآورده کند و این می تواند باعث نا امیدی او نسب به رابطه ای که دارید و آینده آن شود. دست از تلاش برای تبدیل کردن عزیزانتان به آن چیزی که خودتان می خواهید برداشته و آنها را همان طوری که هستند بپذیرید. اگر احساس می کنید حالتان زیاد خوب نیست بهتر است امروز را در خانه مانده و استراحت کنید. با تغذیه مناسب و استراحت کافی جلوی سرماخورگی لعنتی را بگیرید تا فردا بتوانید راحت به کارهایتان برسید!

تیر

امروز یک کاری برای جامعه ای که در آن زندگی می کنید انجام دهید و به این فکر کنید که چطور می توانید از توانایی ها و استعدادهای خود برای کمک به جامعه استفاده کنید. اگر می توانید به صورت داوطلبانه کارهایی انجام دهید که می توانند نفعی به افراد نیازمند برسانند. به مراکز اهدای خون بروید و یا به افراد مسن کمک کنید. به جای اینکه فقط از شرایطی که بر جامعه حاکم است شاکی باشید سعی کنید خودتان قدمی هرچند کوچک در راه بهبود آن بردارید. در پایان روز به دیدار دوستان و عزیزانتان بروید، شاید حتی بتوانید با آنها هم در مورد این مسائل صحبت کرده و راه هایی برای بهتر کردن دنیای اطرافتان پیدا کنید.

مرداد

اگر در حل یک مشکل بزرگ به بن بست رسیده اید و نمی دانید که چکار باید بکنید، اجازه ندهید نا امیدی به شما غلبه کند و تسلیم یأس و سرگشتگی نشوید. در این شرایط بهترین کاری که از شما برمی آید این است که مشکلات را به بخش هایی کوچکتر تجزیه کرده و مورد بررسی قرار دهید تا به نقش آنها در کل مشکل پی ببرید. خواهید دید که با قدم به قدم جلو رفتن هر مشکلی هر چقدر هم که در نگاه اول بزرگ باشد به سادگی حل خواهد شد. امروز اگر توانستید سری به مراکز خرید نزدیک محل زندگیتان بزنید، به احتمال زیاد چیزهای خیلی مناسبی با قیمت هایی که فکرش را هم نمی کنید گیر خواهید آورد.

شهریور

این طور احساس می کنید که تمام اطرافیانتان خوشحال و راضی هستند و هر چه را هم که بخواهند به دست می آورند و فقط شما هستید که در دام بدبختی و گرفتاری اسیر شده اید. خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و تنها بر اساس آنچه که در ظاهر می بینید به قضاوت در مورد زندگی آنها نپردازید. به احتمال زیاد حتی اگر واقعا همان قدر که نشان می دهند خوشحال و راضی باشند هم این وضعیت موقت است و زیاد طول نخواهد کشید. در مقابل، شاید وضعیت فعلی شما زیاد باب میلتان نباشد، اما با تلاشی که دارید صرف رسیدن به اهداف دراز مدت خود می کنید مطمئنا خیلی زود اوضاع به نفع شما تغییر خواهد یافت.

مهر

امروز به ویژه در رابطه با مسائل عاطفی رویاهایتان می توانند به واقعیت بدل شوند. این می تواند همان زمانی باشد که مدت ها در انتظارش بوده اید، پس خودتان را آماده کنید. اگر کسی شما را به خود جذب کرده و دنبال فرصتی مناسب برای در میان گذاشتن احساستان هستید این فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید. به رفتارهایی که با اطرافیانتان دارید دقت کنید، ببینید از چه حرکات و رفتارهایی که از خودشان بروز می دهند نفرت دارید، سپس به خودتان نگاه کنید و ببینید که خود شما هم این ویژگی ها را دارید! بله، احساساتی که نسبت به دیگران داریم خیلی چیزها را در مورد خودمان می توانند به ما بگویند! اولین قدمی که باید بردارید این است که خودتان را تغییر دهید.

آبان

اگر می خواهید در مورد موضوع حساسی با کسی صحبت کنید بهتر است تا جایی که می توانید احتیاط به خرج دهید. وقتی کلمه ها از دهانتان خارج شدند دیگر نمی توانید آنها را پس بگیرید، پس در انتخاب آنها دقت کنید. شما دلتان می خواهد که روابط عاطفیتان همان شکلی باشند که خودتان می خواهید و مایه آرامش و راحتی شما باشند، اما چنین چیزی همیشه هم امکان پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و فردی که دوست دارید اختلافات و مشکلاتی وجود دارند که شاید به این سادگی ها هم حل نشوند. تنها چیزی که می تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک کند گذشت زمان است. متاسفانه، همیشه همه چیز دقیقا همان طور که شما برنامه ریزی کرده اید پیش نخواهد رفت!

آذر

امروز اگر کسی انتظار بیش از حدی از شما داشته باشد به احتمال خیلی زیاد واکنش نشان داده و یا حتی رفتار تندی از خودتان بروز می دهید. متأسفانه این رفتار می تواند شما را در وضعیتی قرار دهد که اصلا دلتان نمی خواهد. با وجود این که شما در حال حاضر از لحاظ روحی بسیار حساس هستید، تنها خطری که در واقع امنیت شما را تهدید می کند از دست دادن کنترل رفتارهایتان است. این بدان معنی نیست که باید خشم خود را فرو ریخته و خودتان را تحت فشار روانی قرار دهید، فقط لازم است آنچه شما را ناراحت کرده است را با آرامش و ملایمت بیشتری به زبان بیاورید و به طرف مقابلتان نیز اجازه بدهید نظرات و احساسات خود را بیان کند تا به تفاهم دست پیدا کنید.

دی

امروز ذهنتان درگیر مد و زیبایی است و در این فکر هستید که چطور می توانید وضعیت ظاهری خود را بهتر کرده و به کمد لباس هایتان سر و سامانی بدهید. از اینکه طوری لباس بپوشید که به نظر دیگران عجیب یا از مد افتاده باشد خجالت نکشید. بگذارید طرز لباس پوشیدنتان نشان دهنده ی شخصیت واقعی شما باشد، نه فقط تقلیدی کورکورانه از آنچه می بینید. امروز اگر در رابطه عاطفیتان صداقتتان مورد تردید قرار بگیرد ممکن است کنترل رفتارتان را از دست داده و عصبانی شوید. با این حال این بحران می تواند به موقعیتی سازنده تبدیل شود و تحولاتی که مدت ها پیش باید در روابطتان به وجود می آمدند را ایجاد کند.

بهمن

شما همچون یک سیاستمدار خبره، به طور ذاتی می دانید که چه وقت باید با چه لحنی صحبت کنید و چه کلماتی را در هر موقعیتی به کار ببرید. شما می توانید با آن لبخند جذابی که می زنید خودتان را از هر دردسری که برای خود درست می کنید تنها با صحبت کردن نجات بدهید. از این هدیه ی الهی بیشترین بهره ی ممکن را ببرید، اما مواظب باشید از آن سوء استفاده نکنید! شاید زمان آن رسیده باشد که رابطه ای مسموم را برای همیشه به پایان برسانید و زمینه را برای ورود شخصی بهتر به زندگیتان فراهم کنید. اگر برای فکر کردن به زمان و تنهایی نیاز دارید سعی کنید بعدازظهر امروز را به تنهایی بگذرانید و در خلوت خود به همه چیز از زاویه ای تازه نگاه کنید.

اسفند

امروز دچار این توهم شده اید که مرغ همسایه غاز است! زیاد خودتان را درگیر این جور فکرها نکنید. یا برای رسیدن به جایی که آرزویش را دارید تلاش کنید یا به همان جایی که هستید راضی باشید. کلید واقعی رسیدن به حس خوشبختی و خوشحالی این است که بتوانیم از داشته هایمان و موقعیتی که داریم راضی باشیم. شما انتظاراتی غیر منطقی و افسانه ای از این که رابطه عاطفیتان چگونه باید باشد در سر دارید و این باعث شده است که موقعیت های خوبی که برایتان به وجود می آیند را به سادگی از دست بدهید. هیچ رابطه ای نمی تواند از روز اول همان رابطه ایده آلی باشد که شما در ذهنتان دارید.

 

فال امروز حافظ ؛ دوشنبه ۵ شهریور

فال امروز حافظ ؛ یکشنبه ۴ شهریور

فال امروز حافظ ؛ شنبه ۳ شهریور

فال امروز حافظ ؛ جمعه ۲ شهریور ۹۷

فال امروز حافظ ؛ پنجشنبه ۱ شهریور ۹۷

فال امروز حافظ ؛ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۹۷

 فال امروز حافظ ؛ سه شنبه ۳۰ مرداد ۹۷

فال امروز حافظ ؛ دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷

 

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک × یک =