بازگشت

فراخوان اعزام مشمولان خدمت سربازی در اردیبهشت 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۰۷
فراخوان اعزام مشمولان خدمت سربازی در اردیبهشت 98  : 

فراخوان اعزام مشمولان خدمت سربازی در اردیبهشت ۹۸  :  معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان اعزام مشمولان در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.  

 

فراخوان اعزام مشمولان خدمت سربازی در اردیبهشت 98  : 

فراخوان اعزام مشمولان در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸

فراخوان اعزام مشمولان خدمت سربازی در اردیبهشت ۹۸  :   به گزارش عصرمگ و به نقل از فارس، ولی ترابی در تشریح این خبر اظهار کرد: مشمولان غایب و غیرغایب دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیر دیپلم که اعزامی اردیبهشت ماه سال جاری هستند، باید راس ساعت ۷ صبح روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس حدفاصل عوارضی قم-کاشان وعوارضی قم تهران، بعد از اداره راه و شهرسازی، معاونت وظیفه عمومی مراجعه کرده تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.

فراخوان اعزام مشمولان خدمت سربازی در اردیبهشت ۹۸  :  وی افزود: با توجه به عدم ارسال پستی برگه اعزام به خدمت و اینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزشی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) صادرمی شود، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، برای دریافت معرفی نامه می‌توانند به یکی ازدفاترمذکور مراجعه کنند.

ترابی ادامه داد: مشمولانی که اعزام آنان به صورت حضوری و مراجعه مستقیم به آدرس مشخص شده مرکزآموزش، در برگه محل مراجعه خود است باید برابر تاریخ و ساعت اعلامی در مراکز آموزش حاضر شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

فراخوان اعزام مشمولان خدمت سربازی در اردیبهشت ۹۸  : ترابی بیان کرد: تمام مشمولان باید اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

 

  • تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت : ۱۲:۰۷
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهار × 3 =