بازگشت

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی + ترکیب رنگ مو قهوه ای دودی

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۱۱
فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی + ترکیب رنگ مو قهوه ای دودی : در سایت عصرمگ می توانید انواع ترکیب رنگ مو را مشاهده نمایید .

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی

 

سایت عصرمگ بانک جامع و کامل انواع رنگ مو از انواع برندها را دارد …

 

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی »  برای داشتن ترکیب رنگ موی عسلی، شما احتیاج به سه شماره رنگ مو دارید. نصف تیوپ رنگ موی بلوند عسلی را با یک سوم تیوپ رنگ موی بلوند متوسط ترکیب می کنیم و در انتها یک ششم تیوپ رنگ موی بلوند برنز متوسط را به آن اضافه می کنیم. فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی »  

اکسیدان مناسب برای ترکیب رنگ موی تنباکویی

اکسیدان مناسب برای رنگ موی تنباکویی، اکسیدان ۶% است.

ترکیب رنگ مو قهوه ای دودی
فرمول ترکیب رنگ قهوه ای دودی

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی»  در ترکیب رنگ مو قهوه ای دودی از کاتالوگ رنگ مو اسپانیایی والوار از ترکیب سه رنگ مو بلوند متوسط,رنگ مو بلوند خاکستری متوسط و رنگ مو بلوند دودی متوسط به میزان یکسان استفاده میشود .

برای ترکیب این سه رنگ مو با اکسیدان در کاسه رنگ مو از اکسیدان ۹% ضعیف استفاده میکنیم .این رنگ مو به دلیل تیره بودن و جذابیتی که به چهره فرد میدهد در فصل پاییز متقاضی بیشتری دارد و رنگ مو مورد نظر در این فصل محسوب میشود.فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی/

ترکیب رنگ موی دودی نسکافه ای

فرمول ترکیب رنگ موی نسکافه ای دودی

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی »  برای بدست آوردن رنگ موی نسکافه ای دودی، یک دوم رنگ موی بلوند دودی تیره را به همراه یک سوم تیوپ بلوند تیره را ترکیب می کنیم. در آخر یک چهارم تیوپ قهوه ای نسکافه ای روشن اضافه می کنیم. توجه داشته باشید حتما زمینه موی شما باید روی پایه ۶ باشد. پس برای بدست آوردن این رنگ مو نیازی نیست پایه موهای شما خیلی روشن باشد.

اکسیدان مناسب برای ترکیب رنگ موی تنباکویی

اکسیدان مناسب برای رنگ موی تنباکویی، اکسیدان ۶% است.

ترکیب رنگ موی دودی طلایی
 

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی »  برای بدست آوردن رنگ موی دودی طلایی، یک دوم تیوپ از رنگ موی دودی طلایی را به همراه یک سوم از رنگ موی بلوند خیلی روشنمخلوط می کنیم. توجه داشته باشید، حتماً زمینه موی شما باید روی پایه ۹ باشد. به همین خاطر باید دکلره صورت گیرد. اکسیدان مناسب برای رنگ موی دودی طلایی، اکسیدان ۹% است.فرمول ترکیب رنگ موی عسلی و دودی

 

  • تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۳:۱۱
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 + 19 =