بازگشت

فروش آخرین بوگاتی ویرون سوپر اسپورت در حراجی ماه آینده

Avatarنویسنده : عصرمگ
21 ژوئن 2018 ساعت : 10:43
بوگاتی ویرون سوپر اسپورت

آخرین نسخه ساخته شده از بوگاتی ویرون سوپر اسپورت ماه آینده در حراجی Bonhams فستیوال سرعت گوودوود فروخته خواهد شد. در ادامه با عصرمگ همراه شوید…

 

2 11 620x336 - فروش آخرین بوگاتی ویرون سوپر اسپورت در حراجی ماه آینده

پیش از آنکه کونیگ زگ آگرا RS رکورد سریع‌ترین خودروی تولیدی جهان را بشکند این بوگاتی ویرون سوپر اسپورت بوده که عنوان یاد شده را به مدت ۷ سال در اختیار داشت. البته باید گفت علیرغم عرضه بوگاتی شیرون جدید، این ویرون سوپر اسپورت است که همچنان سریع‌ترین خودروی این خودروساز محسوب می‌شود.
آنچه که باعث تمایز این خودرو از نسخه‌های عادی ویرون می‌شود پیشرانه ۱۶ سیلندر ۸ لیتری کواد توربوی قوی‌تر است که خروجی ۱۱۸۳ اسب بخاری آن در مقایسه با قدرت ۹۸۶ اسبی مدل استاندارد کاملاً بیشتر جلوه می‌کند.

 

1 19 620x336 - فروش آخرین بوگاتی ویرون سوپر اسپورت در حراجی ماه آینده

همچنین ویرون سوپر اسپورت از برخی بازنگری‌های طراحی و آئرودینامیکی از جمله نمای جلوی جدید به همراه ورودی‌های هوای متفاوت و پوشش سفارشی پیشرانه و… سود می‌برد
جدای از اینکه ویرون سوپر اسپورت یاد شده آخرین نسخه از این خودرو می‌باشد داری رنگ مشکی مات هم هست که برای هایپرکار مشهور بوگاتی کاملاً نادر و خاص است. علاوه بر این‌ها، خودروی مورد بحث تنها یک مالک داشته و فقط ۵۵۰ کیلومتر کار کرده است. این خودرو با تأییدیه امضا شده‌ی بوگاتی، تمامی دفترچه‌های راهنما و ابزارآلات و همچنین نشان “آخرین سوپر اسپورت” به فروش خواهد رسید.

 

5 3 620x336 - فروش آخرین بوگاتی ویرون سوپر اسپورت در حراجی ماه آینده

 

آخرین بوگاتی ویرون سوپر اسپورت ساخته شده فروخته شد

اگرچه ویرون خودروی بسیار خاصی است اما از نظر کلکسیونی خودروی بسیار درخشانی نبوده است. البته این خودرو در طیف قیمتی ۲ تا ۳ میلیون دلاری خریدوفروش می‌شود.

آخرین بوگاتی ویرون سوپر اسپورت ساخته شده فروخته شد .

منبع خبر : پدال

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


18 + پانزده =