بازگشت

فروش شماره تلفن سلبریتی ها فقط با 500 هزار تومان !

Avatarنویسنده : عصرمگ
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۴۶
Rate this post

فروش شماره تلفن سلبریتی ها فقط با ۵۰۰ هزار تومان ! گذشته ما سرشار از کارهای پنهانی و مخفیانه ای است که در زمان خودش اصلا خنده دار به نظر نمی رسید اما حالا وقت به پشت سرم نگاه می کنم چنان …

 

 فروش شماره تلفن سلبریتی ها

 

با عصرمگ همراه شوید …

گذشته ما سرشار از کارهای پنهانی و مخفیانه ای است که در زمان خودش اصلا خنده دار به نظر نمی رسید اما حالا وقت به پشت سرم نگاه می کنم چنان حس تحقیر به من دست می دهد که دلم می خواهد زمین دهان باز کند و زنده زنده من را ببلعد!

یادش بخیر اوج کارهای مخفیانه و پلیسی ما در سنینی بود که مدرسه راهنمایی می رفتیم. آن موقع نوار کاست جرم بود و من برای اینکه یک نوار کاست مثلا ابی را با جابجا کنم یک هفته نقشه می کشیدم که از کدام مسیر بروم که گیر گشت کمیته نیافتم!

حتی یادم هست وقتی تازه دستگاه های ویدیوی فیلم کوچک مد شده بود چنان شوقی برای تماشای فیلم های هندی و فیلم های ایرانی قبل از انقلاب داشتیم که وقتی به بچه های محله ندا می دادیم که امروز می خواهیم فیلم”شعله”یا فیلم”شوهر کرایه ای”را نگاه کنیم کل بچه های محل مخفیانه خودشان را به خانه ما می رساندند و خلاصه یک خانه را با هزار بدبختی و مصیبت خالی می کردیم تا یک فیلمی مثل شعله نگاه کنیم!

 

حالا اما داستان نوجوان ها و جوان های نسل امروز عوض شده است. آنها هیچ جوری شبیه دوران نوجوانی و جوانی ما نیستند.حتی بازی ها و سرگرمی هایشان همه دیجیتال و عجیب است و جالب اینکه اصلا مثل نسل ما و دوران نوجوانی ما بچه های چشم و گوش بسته ای نیستند!

البته نکته ای که در خصوص اخلاق و روحیات نسل امروز نباید از آن غافل شد کمرنگ شدن احساسات و عواطف آنهاست. موضوعی که در رفتارهای روزمره نوجوانان و جوانان ایرانی حتی با پدر و مادر خودشان به وضوح پیداست و نیازی به کنکاش و کالبدشکافی پیچیده ای ندارد و شاید عدم احترام لازم و سرک کشیدن به حریم خصوصی پدر و مادر از حیث شیطنت و به تمسخر گرفتن روابط خصوصی آنها گوشه ای از رفتار عجیب نسلی باشد که قرار نبود تا این حد پر و بال بگیرد!

 

تازگی ها هم که یک کاسبی جدید مد شده و بعضی کانالهای تلگرامی شماره برخی سلبریتی ها و شخصیتهای مهم ایران و جهان را با قیمت سنگین ۵۰۰ هزار تومان میفروشند و اتفاقا مشتری دست به نقد آن هم همین نوجوان ها و جوانهای امروز هستند که اگر به رییس جمهور کرواسی هم پیله کنند هر جور شده مخ او را کار می گیرند و در یک کوچه و پس کوچه ای به بهانه قرار گذاشتن او را خفت می کنند!

 

به هر حال در یکی از کانالهای تلگرامی که شماره تلفن افراد سرشناس را با قیمت گزاف می فروشند دیدم که فهرست آدمهای معروف و سرشناسی عنوان شده و برای اعلام شماره مبلغ پانصد هزار تومان مطالبه کرده اند!

جالب تر اینکه وقتی به فهرست مورد نظر و پیشنهادی آن کانال نگاهی انداختم همه جور شخصیت در آن فهرست دیدم. از جواد رضویان و محمد جواد ظریف و ترامپ گرفته تا خاله آلکسیس و کریس رونالدو!
ضمن اینکه آیدی این افراد سرشناس و آدرس پیج اینستای آنها هم به تازگی به فروش می رسد و افراد در صورت تمایل می توانند مثل با خاله آلکسیس ارتباط مجازی برقرار کنند و در لایوهای اینستای او چرت و پرت تحویلش بدهند و خودشان را پای گوشی موبایل هلاک کنند!
اینها تازه فقط بخشی از تفاوت اساسی نسل جوان امروز با جوانهای نسل ماست. جوان های نسل ما با دیدن یک عکس سیاه و سفید “مادونا”از فرط ذوق زدگی هزار بار تغییر رنگ می دادند و از خود بیخود میشدند و جوانهای امروز هم به چت کردن با کمتر از خاله آلکسیس راضی نیستند.
نمی دانم ما خیلی بدبخت بودیم یا اینها زیادی خوشبخت شده اند!

 

  • تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۴۶
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


بیست − پنج =