بازگشت

فـــال شــــمـــع امروز چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

Avatarنویسنده : عصرمگ
26 مارس 2019 ساعت : 22:39
فـــال شــــمـــع امروز

فـــال شــــمـــع امروز چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

 

zFF6jLerSc - فـــال شــــمـــع امروز چهارشنبه 7 فروردین ۱۳۹۸

با عصرمگ همراه شوید …

 

? فروردین ?
? میهمانی بزرگ و باشکوه در زندگیتان دعوت خواهید شد که برایتان خوشایند دیده شده است با دیدن دوستان و اقوام تان حس فوق العاده عالی در وجود شما ایجاد می شود که آرامش در وجودتان به وجود می آورد.

? اردیبهشت ?
? از طرف شخصی هدایای با ارزش و گران قیمت دریافت خواهیدکرد که باعث خوشحالی و آرامش گرفتن روح و روان شما می‌شود موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود خواهد آورد.

? خرداد ?
? اگر قصد انجام کاری را دارید بهتر است در این زمان به انجام نرسانید ممکن است برایتان مشکلات بزرگی در زندگی به وجود بیاورد و شما را به دردسر بیندازد.

? تیر ?
? از استعدادها و خلاقیت هایتان در زندگی استفاده کنید شما می‌توانید خیلی زود به هدفهایتان خودتان را برسانید و شادی و خوشبختی را در زندگیتان به وجود بیاورید.

? مرداد ?
? هیچگاه در زندگی دیگران را زود قضاوت نکنید تا چیزی را با چشم خود ندیده اید باور نکنید با این کارتان در زندگی خودتان را به مشکلات بزرگی مواجه خواهید کرد.

? شهریور ?
? با دروغ گفتن به اطرافیانتان در آینده مشکلات فراوانی در خود به وجود می آورید و به دردسر های خیلی زیادی مواجه خواهید شد بهتر است از دروغ گفتن دست بردارید و خودتان را در زندگی به نابودی نرسانید.

? مهر ?
? خیلی زود به آرزوها و خواسته های قلبی تان دست پیدا خواهید کرد و شادی و آرامش را در زندگی تان به وجود می آورید شما می توانید از پس مشکلات زندگی تان بربیاید و خوشبختی را در زندگی خود ایجاد کنید.

? آبان ?
? سعی کنید گوش به شایعات بیهوده اطرافیان‌تان ندهید آنها با حرف هایشان می خواهند در وجود شما ترس و استرس را ایجاد کنند و مشکلات فراوانی در زندگی برایتان به وجود بیاورند.

? آذر ?
? به زودی راهی سفری کوتاه مدت خواهید شد که برای تان در آینده موفقیت و سربلندی را به وجود می آورد و شما را به هدف ها و خواسته های قلبی تان در زندگی می رساند.

? دی ?
? سعی کنید فرد خجالتی و سر به زیری نباشید چون با این کارتان به هیچکدام از هدف‌های خود دست پیدا نخواهید کرد و مشکلات خیلی زیادی در زندگی برایتان به وجود خواهد آمد.

? بهمن ?
? شخصی در زندگی به شما حسادت میکند و میخواهد مشکلات بزرگی در زندگی برایتان به وجود بیاورد بهتر است مراقب خود باشید تا گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید.

? اسفند ?
? اگر قصد انجام کاری را دارید سعی کنید با احتیاط کارهایتان را به انجام برسانید تا مرتکب اشتباهات خیلی زیادی نشوید می‌توانید برای خود موفقیت را در زندگی سرازیر کنید.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


14 − 4 =