بازگشت

فوری / تعطیلی دانشگاههای تهران شنبه 7 دی 98 به علت اعتراض دانشجویان

Avatarنویسنده : عصرمگ
27 دسامبر 2019 ساعت : 03:25
وضعیت هوای تهران شنبه 7 دی 98 , آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران و البرز,تعطیلی مدارس تهران و کشور روز شنبه 7 دی 98 به دلیل آلودگی هوا,خبر تعطیلی مدارس تهران,تعطیلی مدارس تهران و کشور روز شنبه 7 دی 98

فوری / تعطیلی دانشگاههای تهران شنبه ۷ دی ۹۸ به علت اعتراض دانشجویان :  وضعیت هوای تهران شنبه ۷ دی ۹۸ / آخرین اخبار تعطیلی مدارس تهران و البرز : تعطیلی مدارس تهران و کشور روز شنبه ۷ دی ۹۸ به دلیل آلودگی هوا,خبر تعطیلی مدارس تهران,تعطیلی مدارس تهران و کشور روز شنبه ۷ دی ۹۸,

 

33 - فوری / تعطیلی دانشگاههای تهران شنبه 7 دی 98 به علت اعتراض دانشجویان
تعطیلی مدارس تهران

تعطیلی مدارس تهران و کشور روز شنبه ۷ دی ۹۸ به دلیل آلودگی هوا

خبر تعطیلی مدارس تهران

تعطیلی مدارس تهران و کشور روز شنبه ۷ دی ۹۸

خبر تعطیلی مدارس تهران و البرز شنبه ۷ دی ۹۸ به دلیل آلودگی هوا
خبر تعطیلی مدارس تهران و کشور شنبه ۷ دی ۹۸ به دلیل آلودگی هوا

 

 

 

عصرمگ : شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی بیانیه‌ای به علت آلودگی هوا تهران و عدم تعطیلی دانشگاه‌ها واکنش نشان داد.

 شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی بیانیه ای به علت آلودگی هوا تهران و عدم تعطیلی دانشگاه ها واکنش نشان داد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «سرنوشت نظام سلامت چه خواهد بود وقتی اندیشیدن به سلامت و تندرستی کسانی که متولیان سلامت مردم هستند واپسین موضوعی است که آن هم اگر بخت یار باشد ، به آن گوشه نگاهی می اندازند. ما از سوی گروهی صحبت می کنیم که حافظان سلامت مردم اند اما گویا کسی کوچکترین اهمیتی به سلامت آنها نمی دهد!

مسئولان و مدیران دست اندر کار ، هوای تدبیر بی تدبیریتان  شهرهایمان را خفه و سینه هایمان را تنگ کرده است  اما بیش از آنکه این آلودگی ریه هایمان را بسوزاند و پیش از آنکه اثرات جبران ناپذیرش سلامتی مان را مختل کند؛ دیدن این صحنه های آزاردهنده از اختلافات داخلی و تناقض گویی هایتان در مسائلی به غایت بدیهی و پیش پا افتاده ، قلب هایمان را به درد آورده است.»

این دانشجویان تاکید کرده اند: «مایلیم بدانیم با کدام توجیهات واهی و پوچ با سلامت دانشجویان بازی می کنید؟! واقعا مختل نشدن جزئی برنامه آموزشی و فرار از تحمیل پرداخت هزینه ای مازاد بر برآورد های اولیه بهانه قانع کننده ای است برای به خطر انداختن جان مردم؟!»

شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی شهید بهشتی در این بیانیه خواستار توجه وزارت بهداشت به موضوع سلامت دانشجویان در زمان آلودگی هوا شده اند.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


19 + 18 =