بازگشت

فوری / عدم تغییر و لغو زمان برگزاری کنکور سراسری 99 ، ارشد و دکتری 99

Avatarنویسنده : عصرمگ
01 جولای 2020 ساعت : 12:56
فوری / عدم تغییر و لغو زمان برگزاری کنکور سراسری 99 ، ارشد و دکتری 99

فوری / عدم تغییر و لغو زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹ ، ارشد و دکتری ۹۹ : زمان اعلام شده برای برگزاری آزمون سراسری توسط ستاد مقابله با کرونا تصمیم گیری شده است؛ به همین منظور بهترین زمان برای برگزاری آزمون

44 4 - فوری / عدم تغییر و لغو زمان برگزاری کنکور سراسری 99 ، ارشد و دکتری 99

 

فوری / عدم تغییر و لغو زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹ ، ارشد و دکتری ۹۹

 

  عدم تغییر و لغو زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹ ، ارشد و دکتری ۹۹

🔴 رییس سازمان سنجش از تایید زمان برگزاری آزمون سراسری توسط ستاد مقابله با کرونا خبر داد

🔸 ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش نیز در این باره گفت :

فوری / عدم تغییر و لغو زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۹ ، ارشد و دکتری ۹۹  :  زمان اعلام شده برای برگزاری آزمون سراسری توسط ستاد مقابله با کرونا تصمیم گیری شده است؛ به همین منظور بهترین زمان برای برگزاری آزمون مرداد ماه خواهد بود؛ زیرا مشخص نیست در مهر ماه شیوع ویروس کرونا در چه مرحله‌ای باشد و از آنجایی که ترم جدید از مهرماه آغاز خواهد شد زمان دیگری برای برگزاری آزمون سراسری وجود ندارد. بر همین اساس تدابیری اندیشیده شده است تا داوطلبان در شرایط بهداشتی در آزمون سراسری شرکت کنند.

🔸 فاصله صندلی‌های داوطلبان نسبت به گذشته بیشتر شده است و در برخی حوزه‌ها این فاصله‌ها حداقل ۱.۲ متر شده و در برخی دیگر از حوزه‌ها تا ۱.۶ متر هم افزایش یافته است. ضمن اینکه تعداد سالن‌ها و حوزه‌های امتحانی بیشتر شده و دقت شده است که فضای مناسب برای ورود به حوزه امتحانی درنظر گرفته شود که مشکل ازدحام به وجود نیاید.

🔸 خدایی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد فاصله زمانی بین پاسخ گویی به سوالات اختصاصی و عمومی ایجاد شود تا دانشجویان در میانه آزمون یک تنفس کوتاه داشته باشند، گفت: از آنجایی که یک پاسخ نامه وجود دارد اگر زمانی را به عنوان وقت تنفس در آزمون سراسری در نظر بگیریم امکان تقلب داوطلبان پیش خواهد آمد.

🔸 رئیس سازمان سنجش تصریح کرد: داوطلبان و عوامل اجرایی بدون ماسک نمی‌توانند وارد حوزه شوند و هر داوطلب باید وسایل خودش را همراه داشته باشد؛ بنابراین نیازی به نگرانی داوطلبان وجود ندارد، زیرا شرایط بهداشتی حتی در شهر‌های با وضعیت قرمز بیماری کرونا بیش از گذشته رعایت خواهد شد تا آزمون‌ها در کمال صحت و سلامت برگزار شود./ اخبار دانشگاهی

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پانزده + 11 =