بازگشت

فیلم بدون سانسور تهدید هواپیمایی ماهان توسط جنگنده اسرائیل در آسمان سوریه

Avatarنویسنده : عصرمگ
24 جولای 2020 ساعت : 07:18
بازداشت خلبان پرواز ماهان / حضور فرمانده نیروی قدس در پرواز ماهان

فیلم بدون سانسور تهدید هواپیمایی ماهان توسط جنگنده اسرائیل در آسمان سوریه : مزاحمت جنگنده‌های رژیم صهیونیستی براى هواپیماى مسافربرى ماهان حادثه آفرید.

 

مزاحمتجنگندههاىصهيونيستبراىهواپيماىمسافربرىتهران بيروت - فیلم بدون سانسور تهدید هواپیمایی ماهان توسط جنگنده اسرائیل  در آسمان سوریه

فیلم بدون سانسور تهدید هواپیمایی ماهان توسط جنگنده اسرائیل در آسمان سوریه

 

عصرمگ : مزاحمت جنگنده‌های رژیم صهیونیستی براى هواپیماى مسافربرى ماهان حادثه آفرید.

به گزارش عصرمگ به نقل از رکنا، برخی منابع خبرى می گویند یک فروند هواپیمای شرکت ماهان که در راه بیروت با مزاحمت جنگنده‌های به احتمال زیاد رژیم صهیونیستی مواجه شده و فرود اضطراری داشته است.

این جنگنده با نزدیک شدن به هواپیمای مسافری ایرانی که در مسیر تهران به بیروت بود باعث شد خلبان برای فرار از تصادف، مجبور به کاهش ناگهانی ارتفاع شود که باعث زخمی شدن تعدادی از مسافرین گردید.

در اثر این تهاجم، هواپیمای ایرانی مجبور به فرود سریع شد که در اثر آن تعدادی از مسافران آسیب دیدند. حال یکی از مصدومان مساعد نیست.
پرواز ۱۱۵۲ که توسط دو جنگنده تهدید شده بودند به سلامت به زمین نشست.

به گزارش رکنا، پرواز ۱۱۵۲ هواپیمایی ماهان که از تهران به سمت لبنان حرکت می کرد توسط دو جنگنده آمریکایی تهدید شد.
بنا به این گزارش در حال حاضر این هواپیما به سلامت در فرودگاه بین المللی بیروت فرود آمد. در حال حاضر به جز ۳مسافر که لبنانی بودند بقیه مسافران سلامت هستند. آسیب دیدگان این پرواز توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند. گفتنی است کادر پرواز نیز آسیب دیده اند.

به گفته منابع آگاه این جنگنده ها تا ۱۰۰متری به هواپیمای ایران نزدیک شدند ولی خلبان ایرانی با مهارت کامل از لاین پروازی خود خارج شده و به سرعت کاهش ارتفاع داده است. به همین دلیل اتفاق خاصی برای هواپیما و مسافرانش رخ نداد.

خلبان هواپیمای ماهان : جنگنده ها آمریکایی بودند

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد جنگنده‌ای که برای هواپیمای ایرانی مزاحمت ایجاد کرده اسرائیلی نبوده است.
به گزارش رکنا، بر اساس اعلام خلبان هواپیمای خطوط هوایی ماهان ،دوجنگنده ای که این هواپیما در آسمان سوریه تهدید کرده اند آمریکایی بوده اند.
درگفتگویی که خلبان هواپیمای ماهان با خلبانان دو جنگنده برای اعلام هشدار جهت رعایت فاصله ایمن داشته است آنها خود را آمریکایی معرفی کرده اند.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 × 5 =