بازگشت

فیلم جنازه قاضی غلامرضا منصوری در هتل رومانی

Avatarنویسنده : عصرمگ
19 ژوئن 2020 ساعت : 20:34
فیلم جنازه قاضی غلامرضا منصوری در هتل رومانی

فیلم جنازه قاضی غلامرضا منصوری در هتل رومانی : جزئیات جدید از قتل قاضی غلامرضا منصوری در رومانی + فیلم جنازه قاضی غلامرضا منصوری : یک رسانه آمریکایی گزارش داد که جسد غلامرضا منصوری، قاضی سابق ایرانی در رومانی پیدا شده است.

 

 

قاضییی - فیلم جنازه قاضی غلامرضا منصوری در هتل رومانی

 

رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی :

🔹پیامی از اینترپل بخارست «کشور رومانی» دریافت کردیم مبنی بر اینکه برای فرد تحت تعقیب اعلان قرمز «غلامرضا منصوری» یک حادثه غیرمترقبه رخ داده و وی خود را از پنجره هتل محل اقامتش در بخارست به پائین پرت کرده است.
🔹پلیس بخارست با تاکید بر خودکشی منصوری، فوت وی را تائید کرده است.
🔸تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس بین الملل ایران ادامه دارد و اخبار تکمیلی آن متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

 

⭕️مرگ قاضی فراری تایید شد

🔻سردار هادی شیرزاد، رئیس اینترپل ایران مرگ قاضی منصوری را در رومانی تایید کرد.

 

عصرمگ : حساب کاربری رسمی «رادیو فردا» در توئیتر به نقل از خبرنگار خود در بخارست مدعی شد که جسد «غلامرضا منصوری» قاضی ایرانی که قرار بود به‌منظور پاسخگویی به اتهامات خود به ایران بازگردد، در رومانی پیدا شده و هویت جسد نیز به تأیید رسمی رسیده است.

 

خبرنگار رادیو فردا در عین حال مدعی شده که “غلامرضا منصوری” از پنجره به بیرون پرتاب شده است.

به دنبال این گزارش، برخی از رسانه‌های دیگر از جمله تلویزیون رومانی نیز این خبر را تایید کردند.

“قاضی منصوری” یکی از متهمان پرونده فساد «اکبر طبری» بود. وی که در اواخر سال ۱۳۹۸ از کشور خارج شده بود، چندی پیش با انتشار ویدیویی در فضای مجازی از تمایل خود به بازگشت به کشور در اولین فرصت ممکن خبر داده بود.

چند روز پس از اعلام آمادگی غلامرضا منصوری از متهمان فراری پرونده اکبر طبری برای بازگشت به ایران پس از بازگشایی مرزها، «غلامحسین اسماعیلی» سخنگوی قوه قضائیه از دستگیری منصوری در رومانی و تحویل وی به اینترپل خبر داد.

با وجود اعلام صدور اعلان قرمز (RED WANTED) برای قاضی منصوری ، ساعاتی پس از اظهارنظر سخنگوی قوه‌قضائیه، برخی اخبار از آزادی مشروط منصوری در رومانی به شرط عدم خروج از این کشور منتشر شد.
همچنین با وجود اینکه گفته شده درخواست اعلان قرمز صادر شده است اما نه در سایت اینترپل و در لیست اعلان قرمز افرادی که از سوی ایران تحت تعقیب قرار گرفته‌اند اسمی از غلامرضا منصوری وجود دارد و نه حتی به صورت مستقیم و صریح اعلام شده است که بازداشت این متهم به درخواست جمهوری اسلامی ایران بوده است.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


15 − 8 =