بازگشت

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری

Avatarنویسنده : عصرمگ
17 سپتامبر 2019 ساعت : 11:08
فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری … مریم معصومی بازیگر خوشچهره سینما و تلویزیون با انتشار عکس های خبر از ضرب و شتم خود توسط فردی ناشناس خبر داد

9898955 300 2 - فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری

 عصرمگ : مریم معصومی بازیگر خوشچهره سینما و تلویزیون با انتشار عکس های خبر از ضرب و شتم خود توسط فردی ناشناس خبر داد و خواستار منع خوشنت علیه زنان شد.
مریم معصومی در اسفندماه سال ۱۳۶۵ متولد شد، او فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی و همچنین عکاسی میباشد.

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :   مریم معصومی دو خواهر دارد که هر دو متاهل هستند. دوتا هم خواهرزاده دارد. دارای یک برادر متاهل و یک برادر مجرد است. با برادر بزرگتر مجرد خیلی صمیمی ست و مشوق اصلی او در کارهایش ایشان هستند. پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار هستند. یک برادرش فارغالتحصیل برق، یک برادرش دیپلمه، یک خواهرش فارغ التحصیل حسابداری و خواهر دیگرش فارغ التحصیل دستیاری دندانپزشکی هستند.
فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  مریم معصومی دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاسهای استاد سمندریان گذرانده و با تله فیلم کادوی دربدر اولین تجربه بازیگریش را بدست آورد. مریم معصومی که در زمینه دیزاین هم فعالیت کرده و همچنین تدوین فیلم را هم تجربه کرده کار بعدیش در زمینه بازیگری فیلم سینمایی اخلاقتو خوب کن بود.

 

اخلاقتو خوب کن عنوان فیلمی است در ژانر کمدی اجتماعی، به تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و کارگردانی سید مسعود اطیابی. فیلمنامهٔ این فیلم را رضا مقصودی نوشته است. اخلاقتو خوب کن در سال ۱۳۹۱ اکران شد.

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  فرشته ای وظیفه دارد که آدم ها را به دنیایی دیگر بفرستد، اما در یک مورد دچار اشتباه می شود و دو نفر که به آن دنیا فرستاده، برگشت می خورند. در حالی که این دو برای انجام مأموریتی به این دنیا بازگشته اند.

و بالاخره کاری که با آن درخشید و شناخته شد سریال طنز سه دنگ سه دنگ بود. سه دونگ، سه دونگ به کارگردانی شاهد احمدلو است که در رمضان ۱۳۹۱ از شبکه تهران پخش شد. این مجموعه محصول ۱۳۹۱-۱۳۸۹ است.فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  

1551283647 %D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87 %D8%B9%D8%B5%D8%B1 %D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF - فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  نصرت عشقی سال هاست در یکی از محلات قدیمی تهران، نانوایی سنگگ دارد اما تنها سه دانگ از مغازه به نام اوست و سه دانگ دیگر، متعلق به شریک و دوست قدیمی اش است که ۱۱ سال قبل از ایران مهاجرت کرده و اکنون در ایتالیا زندگی می کند. پرویز پس از سال ها به ایران می آید تا سه دانگ سهم خود را بفروشد

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  مریم معصومی در سریال همه چیز آنجاست در نقش سمانه ایفای نقش میکند این سریال به تهیه کنندگی داوود هاشمی و نویسندگی فیروزه قشقایی و به کارگردانی شهرام شاه حسینی هم اکنون در حال پخش از شبکه سوم سیما میباشد.

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :   این سریال از نظر تعداد بازیگر یکی از سریال های پر بازیگر به شمار می آید که در آن ۲۵ بازیگر اصلی و ۶۱ بازیگر مهمان به ایفای نقش می پردازند.

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  

13960706001116 test photoi+ +Copy - فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  از کودکی مریم معصومی بیشتر بدانید

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  مریم معصومی دو خواهر و دو برادر دارد و خودش آخرین فرزند خانواده شان است،زمان کودکی شیطنت خاص و شخصیت جالبی داشته ،چرا که کوچکترین عضو خانواده بود بنابراین شرایط به گونه ای بوده است که از چهره معصوم او یک شخصیت بازیگوش و شیطون که کنجکاوی های خطرناک را به دنبال داشته ساخته بود.

در آن زمان او علاقه خاصی به خوانندگی داشت و همیشه با تیپ و قیافه های مختلف و با پوشیدن لباس های جورواجور یا بستن پارچه و چادر به دور سر و تنش ساعت ها جلوی آینه برنامه های مختلف اجرا می کرد و بیشتر اوقات همین بازی های انفرادی اسباب سرگرمی اش بود.

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  احساس تنهایی مریم معصومی در کودکی

این احساس تنهایی مریم معصومی حتی با وارد شدن به مدرسه هم باز به قوت خود باقی بود چراکه با وجود اینکه برعکس خانه اطرافش شلوغ بود اما ارتباط زیادی با دوستان و هم سن و سال هایش نداشت تا جایی که حتی در جشن تولد دوستانش هم شرکت نمیکرد.

مریم معصومی با انتشار این دو عکس در صفحه اش نوشت:

فردِ ناشناسی که امروز به من حمله کردی، مطمئن باش دوربین های خیابان تورا شناسایی خواهند کرد. راستی.. این را خوب بدان

من از جنسِ زنم، زنی که بارِ ده تا مرد را میتواند به جان بکشد و از تو که اسم مرد را یدک میکشی خیلی مرد تر باشد.

صورت را نیمه گذاشتم چون دلم نخواست کسی ببیند…. خیلی مراقب خودتون باشید ، بیمارانی هستند که میان انسانها در اجتماع قدم میزنند. #نه_به_خشونت #نه_به_خشونت_علیه_زنان

9898955 300 - فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری

9896655 672 - فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری

علاقه مریم معصومی به خوانندگی

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  شیطنت هایش به قدری بود که حتی چندین بار منجر به صدمه دیدن او شده بود از جمله شیطنت های کودکی اش به این ماجرا می توان اشاره کرد:زمانی که یک بار برای خودش و در عالم کودکی اش خوانندگی می کرده،بر روی چهار پایه می ایستد و شیشه عطر را به عنوان میکروفون گرفته که یکهو چهار پایه میشکند و و در نهایت به شکستن دستش منجر می شود و چند روزی در بیمارستان بستری می شود.

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  ماجرای دیگری از شیطنت های معصومی این مورد هم یادآوری کنیم که بخاطر لجبازی و تک روی که صرفا با دوستان خود بازی نکند و مثل همیشه تنها باشد دوستانش به علت لج کردن با او با دوچرخه جلوی سر راه او می پیچند و این اتفاق باعث می شود نزدیک ۷ بخیه به پایش بخورد.

او همیشه دوست داشت اسباب بازی هایش را با همبازی هایش تقسیم کند اما از آنجایی که با هیچکدام از هم سن و سالانش ارتباطی نداشت برای همین هیچوقت این موضوع برایش پیش نیامده بود و تجربه اش را نداشته است.

1551283647 %D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87 %D8%B9%D8%B5%D8%B1 %D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF+ +Copy - فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی در فیلم برداری

علاقه مریم معصومی به تئاتر

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  مریم معصومی همیشه علاقه به این داشت که وارد تئاتر شده و بازی در عرصه تئاتر را تجربه کند اما هیچوقت کیس و موردی که راضی کننده باشد برایش پیش نیامده بود تا اینکه بعد از مدت ها متن چلچلا به او پیشنهاد می شود و از آنجایی که متن پر محتوا و پر وزنی بوده با یک بار خواندن منقلب می شود اما برخلاف میل باطنی اش و ترس از اینکه بخاطر بی تجربگی و تازه کار بودن شاید نتواند روی صحنه برود از تصمیم خود منصرف می شود چرا که این کار دیالوگ های خیلی بلند در حد ۱۵ خط داشته که او را شوکه کرده بود ولی پس از اینکه انصراف خود را اعلام می کند دلگرمی های کارگردان باعث می شود دوباره راغب به همکاری شود و در نهایت کاری از آب در آمده بود که همه بینندگان راضی بودند.سخت بودن چلچلا زمانی برای معصومی خیلی بیشتر حس شد که علاوه بر مونولوگ های بلند فیزیکال بودن کار هم به آن افزوده شد که نهایتا کسانی که کار تئاتر وی را دیدند معتقد به این بودند که ما یک مریم معصومی دیگر و متفاوتی را در این نمایش مشاهده کردیم.

فیلم جنجالی از خفت گیری وحشیانه از مریم معصومی :  

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


18 − 13 =