بازگشت

فیلم دلخراش تصادف و جنازه محمدنعیم امینی فرد نماینده مجلس

Avatarنویسنده : عصرمگ
05 ژانویه 2020 ساعت : 18:26
فیلم دلخراش تصادف و جنازه محمدنعیم امینی فرد نماینده مجلس

فیلم دلخراش تصادف و جنازه محمدنعیم امینی فرد نماینده مجلس,مقصر حادثه مرگ نماینده مجلس کیست؟

محمدنعیمامینی‌فرد - فیلم دلخراش تصادف و جنازه محمدنعیم امینی فرد نماینده مجلس

فیلم دلخراش تصادف و جنازه محمدنعیم امینی فرد نماینده مجلس

مقصر حادثه مرگ نماینده مجلس کیست؟ / مشخص شد + عکس صحنه

انحراف به چپ خودروی سوزوکی حامل نماینده ایرانشهر در مجلس مقصر تصادف شناخته شد که در این حادثه محمدنعیم امینی فرد جان باخت.
به گزارش عصرمگ و به نقل از رکنا، فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: انحراف به چپ خودرو سوزوکی حامل نماینده حوزه انتخابیه ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی علت حادثه تصادف امروز یکشنبه محور زاهدان- خاش بوده است.
سرهنگ کشواد بهروزی‌زاده روز یکشنبه اظهار داشت: تصادف یک دستگاه خودروی سوزوکی با یک دستگاه پراید در محور زاهدان – خاش سبب جان باختن نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی شد.

وی افزود: این حادثه ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه ظهر امروز در کیلومتر ۴۵ محور زاهدان – خاش محدوده جون آباد رخ داد.

وی ادامه داد: در این حادثه به دلیل شدت تصادف علاوه بر محمدنعیم امینی‌فرد نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی راننده وی به همراه راننده پراید نیز جان خود را از دست دادند.

امینیفردنمایندهایرانشهر22 - فیلم دلخراش تصادف و جنازه محمدنعیم امینی فرد نماینده مجلس

فیلم دلخراش تصادف و جنازه محمدنعیم امینی فرد نماینده مجلس

 

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: پس از بررسی صحنه تصادف توسط کارشناسان پلیس راه علت این حادثه انحراف به چپ خودرو سوزوکی اعلام شده است.

محمدنعیم امینی‌فرد در سال ۱۳۴۶ در شهر “بمپور” از توابع شهرستان “ایرانشهر” در جنوب استان “سیستان و بلوچستان” به دنیا آمد. وی پس از سپری کردن تحصیلات مقدماتی و متوسطه در شهرستان های “بمپور و ایرانشهر” موفق به اخذ مدرک دیپلم شد. سپس با شرکت در کنکور سراسری سال ۱۳۶۴، در رشته “پزشکی عمومی” دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته و پس از چندی دانش آموخته شد. دکتر امینی فرد هم چنین مدرک تخصصی چشم پزشکی و مدرک فوق تخصصی قرنیه را از این دانشگاه اخذ کرد.

از جمله سوابق دکتر امینی فرد می توان به ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان “ایرانشهر”، عضویت در هیئت مدیره نظام پزشکی ایرانشهر، عضویت در هیئت علمی گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ریاست بخش بیمارستان فوق تخصصی الزهرا(س) زاهدان اشاره کرد.۷ اسفند سال ۱۳۹۴، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ در این دوره دکتر محمد نعیم امینی فرد در همان مرحله اول، به عنوان نماینده مردم شهرستان های “ایرانشهر، سرباز، دلگان و فنوج” از توابع استان “سیستان و بلوچستان” به خانه ملت راه یافت.

 

  • تاریخ انتشار : 05 ژانویه 2020 ساعت : 18:26
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


چهار + نه =