بازگشت

فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری ” پسر وزیر کار

Avatarنویسنده : عصرمگ
13 آگوست 2019 ساعت : 12:27
فیلم رقص " امیرحسین شریعتمداری " پسر وزیر کار

فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری ” پسر وزیر کار : روند افشاگری فعالیت های پشت پرده خانواده مسئولین در فضای مجازی گاه به انتشار اخبار دروغ می انجامد مثل ماجرای رقص امیرحسین شریعتمداری پسر وزیر کار! به تازگی فیلمی تحت عنوان رقص پسر وزیر کار در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که حواشی زیادی را بپا کرده است.

 

فیلم رقص " امیرحسین شریعتمداری " پسر وزیر کار


فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری ” پسر وزیر کار,فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری “, ” امیرحسین شریعتمداری “


 

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

روند افشاگری فعالیت های پشت پرده خانواده مسئولین در فضای مجازی گاه به انتشار اخبار دروغ می انجامد مثل ماجرای رقص امیرحسین شریعتمداری پسر وزیر کار! به تازگی فیلمی تحت عنوان رقص پسر وزیر کار در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که حواشی زیادی را بپا کرده است.

در توضیح این فیلم نوشته اند: « اینم از آقازاده وزیر رفاه و امور اجتماعی جمهوری اسلامی. هزینه زندگی چندین خانوار ایرانی؛ در یک مراسم عین و نوش اینان صرف می‌شود آن هم در سازمان تامین اجتماعی ک کارگران تحت پوشش آن؛ از دریافت حقوق محرومند و داروهایشان از شمول بیمه خارج شده است بخاطر بدهی سازمان به داروخانه‌ها، و ما ک نشسته‌ایم و نظاره‌ می‌کنیم»

 

فردی که در فیلم در حال رقصیدن است نه تنها فرزند محمد شریعتمداری نیست بلکه کوچکترین شباهت ظاهری هم با وی ندارد. فرد رقصنده «شاهرخ مشکین قلم»، رقصنده و بازیگر ایرانی و فرانسوی است که بیش از ۵۰ سال سن دارد در حالی که امیرحسین شریعتمداری متولد ۲ تیر ۱۳۶۷ است و سابقه بازی در چند فیلم و سریال مثل ” گلدانی که پاییز می‌شود”، “سونامی”، “نلسون ماندلا برای همیشه”، شهرزاد” و ” جاودانگی” را دارد.

تصویر سمت راست امیر حسین شریعتمداری و تصویر سمت چپ شاهرخ مشکین قلم که از صفحه وی بر داشته شده با همان لباسی که در فیلم مذکور درحال رقصیدن است. پیش از این نیز چنین شایعه‌ای را برای فرزندان سایر مقامات به کار برده بودند.

 


فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری ” پسر وزیر کار,فیلم رقص ” امیرحسین شریعتمداری “, ” امیرحسین شریعتمداری ”


 

 

  • تاریخ انتشار : 13 آگوست 2019 ساعت : 12:27
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


5 + هشت =