بازگشت

فینالیست ” عصر جدید ” امشب پنجشنبه 27 تیر 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
18 جولای 2019 ساعت : 17:27
فینالیست " عصر جدید " امشب پنجشنبه 27 تیر 98

فینالیست ” عصر جدید ” امشب پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸ : برنامه تلویزیونی «عصر جدید» امشب آرای مردمی برای دو فینالیست را به نمایش می‌گذارد.

 

فینالیست " عصر جدید " امشب پنجشنبه 27 تیر 98

دو فینالیست «عصر جدید» امشب مشخص می‌شوند

به گزارش  عصرمگ و  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه تلویزیونی «عصر جدید» امشب آرای مردمی برای دو فینالیست را با حضور داوران و شرکت کنندگان به نمایش می گذارد.

فینالیست ” عصر جدید ” امشب پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸  :  درمرحله نیمه نهایی این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

در قسمت اول مرحله نیمه نهایی داوران، پارسا خائف و گروه پسران خورشید را به عنوان برگزیده انتخاب کردند همچنین در قسمت دوم هم داوران شکوفه عزیزی و محمد زارع را برگزیدند.

در نهایت مردم با رای دادن به این چهار شرکت کننده، دو نفر را برای رسیدن به فینال انتخاب می کنند.

فینالیست ” عصر جدید ” امشب پنجشنبه ۲۷ تیر ۹۸  : گفتنی است مرحله نیمه نهایی برنامه تلویزیونی «عصر جدید» روز های یکشنبه و دوشنبه پخش می شود. این برنامه با رویکرد استعدادیابی در زمینه های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می شود.

این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی روی آنتن می رود.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


10 − 3 =