بازگشت

قهرمان ufc

Avatarنویسنده : عصرمگ
14 سپتامبر 2020 ساعت : 17:23
قهرمان ufc 

قهرمان ufc  : هر ساله در شهر لاس وگاس و در ماه جولای ، مسابقات مختلفی مثل کاراته ، mma، جودو و … تحت عنوان هفته مبارزه ، برگزار می گردد.

 

357280 313 - قهرمان ufc

 

با عصرمگ همراه شوید …

 

قهرمان ufc موضوع مورد بحث این مقاله است . ufc مخفف Ultimate Fighting Championship می باشد به معنای مبارزه قهرمان نهایی . نماد ufc نشان دهنده سازمانی است در لاس وگاس که در سال ۱۳۹۳ و در مرکز ایالت نودا تاسیس شد . در ادامه باید به این نکته اذعان داشت که ufc بزرگترین سازمان برگزار کننده ورزش های رزمی ترکیبی در دنیاست که برترین و حرفه ای ترین ورزشکاران جهان را به خود جذب می کند .
هر ساله در شهر لاس وگاس و در ماه جولای ، مسابقات مختلفی مثل کاراته ، mma، جودو و … تحت عنوان هفته مبارزه ، برگزار می گردد.قهرمان ufc 

قهرمان یو اف سی جهان کیست ؟

قهرمان ufc با توجه به اینکه این ورزش ترکیبی از سایر ورزش های رزمی است ، لذا مبارز باید حداقل در یکی از ورزش های رزمی مهارت و جربه کافی را داشته باشد . مثلا از وزش جودو برای ضربات مشت و جا خالی دادن می توان استفاده کرد و از بوکس برای گارد گرفتن . همچنین برای ضربات آرنج و زانو و نیز ساق پا می توان از موی تای بهره برد . ضربات کیوکوشین برای محکم کردن بدن مناسب هستند . در ادامه به معرفی چند مورد از قهرمان ufc جهان اشاره شده است .

قهرمان ufc 2020 چه کسی می باشد؟

قهرمان ufc حبیب نورماگمدوف از کشور داغستان و متولد ۲۰ سپتامبر ۱۹۸۸ می باشد . وی لقب قهرمان سبک وزن جهان را به خود اختصاص داده و یک مبارز حرفه ای ترکیبی است . از هیجان انگیزترین مبارزاتی که در ufc برگزار شد ، می توان به مبارزه ی بین حبیب و کانر اشاره کرد .

از کارنامه ی مبارزات حبیب می توان به ۲۸ برد ، ۸ ناک اوت و ۱۰ تسلیم اشاره کرد . برخی ها وی را یکی از بهترین مبارزان ورزش های رزمی ترکیبی می دانند و در صدر لیست برترین مبارزان در سال ۲۰۲۰ قرار داده اند .

قهرمان ufc  : قهرمان ufc زنان

قهرمان ufc در مسابقات ufc ، زنان نیز حضور فعال و درخشانی دارند که هر ساله استعدادهای زیادی در این ورزش مهارت های خاص خود را به نمایش می گذارند . در ادامه به معرفی چند نفر از زنان مبارز که توانسته اند افتخارات بزرگی را کسب کنند ، می پردازیم .قهرمان ufc 

روندا روزی را بی شک می توان برترین و در صدر لیست بزرگترین ستارگان ufc زنان نام برد . وی قدرت عجیبی در شکست دادن سریع افراد دارد . این توانایی و برتری او منجر به این شد که با تشویق های دانا وایت اقدام به راه اندازی بخش ufc زنان کند .

از افتخارات این ستاره ی زن می توان به دوبار قهرمانی خروس وزن جهان یاد کرد . با وجود شکست های زیادی که در دوران مبارزات حرفه ای خود داشته اما هنوز هم رکوردهای شکست ناپذیری در این رشته به نام خود دارد . هالی هولم یکی از افرادی است که توانست با شکست دادن روندا روزی به معروفیت یک شبه ای دست یابد . جالب است بدانید که وی به دختر موعظه گر مشهور است و دارای کمربند قهرمانی مگس وزن می باشد .

قهرمان ufc نفر بعدی این لیست جینا کارانو است که با وجود مدت زمان کم فعالیت در این عرصه توانسته افتخارات زیادی کسب کند . جینا کارانو قبل از معروف شدن روندا روزی به شهرت رسید و او بود که نامش به یکباره بر سر زبان ها افتاد و عکسش روز جلد مجلات قرار گرفت .

از دیگر زنان این لیست که قهرمان رشته ufc در جهان می باشند می توان به رز ناماجوناس قهرمان کاه وزن زنان ، جوانا ژدرزجزیک ، مگومی فوجی و میشا تیت قهرمان خروس وزن اشاره کرد .قهرمان ufc 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پنج + یک =