بازگشت

قیمت طلا امروز دوشنبه ۳۰ مهر ۹۷ در بازار

Avatarنویسنده : عصرمگ
22 اکتبر 2018 ساعت : 07:07
قیمت طلا

قیمت طلا امروز دوشنبه ۳۰ مهر ۹۷ در بازار : آخرین قیمت های بازار را در عصرمگ دنبال کنید …

 

18 4 26 23503gold - قیمت طلا امروز دوشنبه 30 مهر 97 در بازار

 

قیمت طلا امروز دوشنبه ۳۰ مهر ۹۷ در بازار :

آخرین قیمت های بازار را در عصرمگ دنبال کنید …

طلای ۱۸ عیار و ۲۴ عیار

 

 قیمت طلا :  بازار طلا روز جاری را با افزایش ۱۸,۵۰۰ ریالی و با رقم ۳,۹۴۷,۸۰۰ آغاز کرد که طی معاملات روز گذشته ۳۱۱,۷۰۰ ریال نوسان را تجربه کرده و با نرخ ۳,۹۲۹,۳۰۰ ریال در انتهای روز به کار خود پایان داده بود.

 

قیمت طلا  : بنا به گزارش های ثبت شده در مبادلات روز جاری، هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۴۱,۶۰۰ ریال افزایش نسبت به روز گذشته، در حال جاضر با نرخ ۳,۹۷۰,۹۰۰ ریال در حال معامله است که این رقم مبین افزایش ۴۱,۶۰۰ ریالی این فلز گران بهاست. بر این اساس هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز با ۵۵,۴۰۰ ریال افزایش نسبت به روز قبل و با رقم ۵,۲۹۴,۵۰۰ ریال در بازار معامله شد. مشاهدات به ثبت رسیده گویای این نکته است که در اوج نوسانات روزانه، برای طلای ۱۸ عیار، رقم ۳,۹۹۶,۳۰۰ ریال به عنوان سقف و رقم ۳,۹۲۴,۷۰۰ ریال به عنوان پایین ترین نرخ و کف معاملاتی ثبت گردید که این رقم در طول روزجاری برای طلای ۲۴ عیار برابر با ۵,۳۲۸,۳۰۰ ریال به عنوان بالاترین و ۵,۲۳۲,۹۰۰ ریال به عنوان پایین ترین نرخ تا این لحظه بوده است. قیمت طلا/

 

 قیمت طلا  : بررسی قیمت طلا در ماه های اخیر گویای این است که هر گرم طلای ۱۸ عیار در روزهای مشابهی از سال گذشته یعنی در تاریخ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ با رقم ۱,۲۲۰,۵۸۰ ریال داد و ستد شده بود که مقایسه این دو نرخ، بیانگر افزایش ۲۲۵٫۳۲ درصدی یا ۲,۷۵۰,۳۲۰ ریالی طلا نسبت به سال گذشته می باشد. نگاهی به نوسانات ۶ ماهه و ۳ ماهه طلا نیز مبین نوسانات به میزان ۱,۴۴۸,۷۰۰ ریال برای دوره سه ماهه و ۲,۲۶۱,۳۴۰ ریال برای دوره ۶ ماهه می باشد. در ادامه این بررسی، مقایسه عملکرد یک ماهه طلای ۱۸ عیار نیز نشان دهنده افزایش ۰٫۷۶ درصدی فلز زرد به میزان ۳۰,۰۰۰ ریال در دوره یک ماهه اخیر می باشد. قیمت طلا/

 

معاملات مثقال و آبشده

 قیمت طلا : در معاملات روزانه آبشده نیز هر مثقال طلا با قیمت ۱۷,۲۰۰,۰۰۰ ریال معامله گردید که گویای افزایش ۱۸۰,۰۰۰ ریالی آن نسبت به روز قبل می باشد همچنین مثقال طلا در نوسانات روز جاری، سقف ۱۷,۳۱۰,۰۰۰ ریالی و کف ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ریالی را به ثبت رساند. آبشده نقدی نیز که روز گذشته شاهد کاهش ۱۳۵,۰۰۰ ریالی بود در روز جاری با ۱٫۰۶ درصد یا ۱۸۰,۰۰۰ ریال افزایش به رقم ۱۷,۲۰۰,۰۰۰ رسید که این قیمت در اوج معاملات امروز برابر با ۱۷,۳۱۰,۰۰۰ ریال به عنوان بالاترین و در پایین ترین سطح معاملات نیز ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال مشاهده گردید. قیمت طلا/

سکه در روز جاری

بازار سکه روز جاری را در حالی آغاز کرد که قیمت هر قطعه سکه امامی، روز گذشته با ۵,۳۰۰,۰۰۰ ریال کاهش به رقم ۴۰,۸۰۰,۰۰۰ رسیده بود با این حال در روز جاری، سکه طرح جدید با رقم ۴۰,۹۵۰,۰۰۰ داد و ستد خود را شروع نموده که این رقم تا لحظه تنظیم این گزارش برابر با ۴۱,۵۰۰,۰۰۰ می باشد.

در بازار امروز، قیمت سکه در بالاترین معاملات به ثبت رسیده ۴۱,۶۸۰,۰۰۰ ریال و در کف معاملاتی نیز با رقم ۴۰,۹۵۰,۰۰۰ دادو ستد گردید. قیمت طلا/

 قیمت طلا : بررسی روند قیمت و نوسانات سکه، گویای این است که این مسکوک در روزهای مشابه سال گذشته یعنی در مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ برابر با ۱۲,۹۵۲,۰۰۰ ریال معامله شده بود که این به معنای افزایش ۲۸,۵۴۸,۰۰۰ ریالی سکه در یک ساله گذشته می باشد. این در حالی است که بازار سکه در بازه ۶ ماهه، نوسانی برابر با ۱۲۶٫۱۵ درصد یا ۲۳,۱۵۰,۰۰۰ ریال را پشت سر گذاشته و این رقم برای دوره زمانی سه ماهه ۹,۹۳۰,۰۰۰ ریال و برای دوره یک ماهه برابر با ۳,۵۸۰,۰۰۰ ریال می باشد.

بازار سکه و سایر مسکوکات

 قیمت طلا : همچنین در بازار امروز، هر قطعه سکه بهار آزادی به رقم ۴۴,۰۰۰,۰۰۰ رسید. هم اکنون هر قطعه نیم سکه نیز با قیمت ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ ریال، هر قطعه ربع سکه با قیمت ۱۱,۷۵۰,۰۰۰ ریال و هر قطعه سکه گرمی نیز با نرخ ۶,۸۰۰,۰۰۰ ریال در حال داد و ستد می باشند.

بازار آتی سکه

 قیمت طلا : در امتداد بازار نقدی، بازار آتی نیز شاهد تحولات و معاملاتی بود که در نتیجه آنها، سکه آتی شهریور نرخ ۴۲,۸۶۱,۵۲۳ ریال را تجربه کرد و برای سکه آتی آبان قیمت ۴۸,۷۳۰,۳۷۱ به ثبت رسید و در مقابل سکه آتی دی نیز رقم ۵۰,۵۹۵,۰۰۰ ریال تثبیت شد. همچنین به ترتیب نرخ تسویه روزانه برای سکه آتی شهریور ، سکه آتی آبان و سکه آتی دی به ترتیب ۴۲,۸۶۱,۵۲۳ ریال، ۴۸,۷۳۰,۳۷۱ ریال و ۵۰,۵۹۵,۰۰۰ ریال به ثبت رسید.

در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران قیمت ارز در بازار آزاد تهران مشخص شد.

بر این اساس دلار آمریکا ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان، یورو با قیمت ۱۵۹۰۰، پوند ۱۸۰۰۰، دلار کانادا ۹۷۵۰، درهم امارات ۳۵۲۰ و لیر ترکیه ۲۲۱۰ تومان شد.

نرخ ارز دولتی :

دلار آمريکا ۴۲,۰۰۰
پوند انگليس ۵۴,۹۰۷
فرانک سويس ۴۲,۱۹۰
کرون سوئد ۴,۶۷۲
کرون نروژ ۵,۱۱۰
کرون دانمارک ۶,۴۸۵
روپيه هند ۵۷۲
درهم امارات متحده عربی ۱۱,۴۳۷
دينار کويت ۱۳۸,۳۴۴
يکصد روپيه پاکستان ۳۱,۳۹۷
یکصد ين ژاپن ۳۷,۳۲۸
دلار هنگ کنگ ۵,۳۵۹
ريال عمان ۱۰۹,۲۳۵
دلار کانادا ۳۲,۰۶۵
راند آفريقای جنوبی ۲,۹۱۳
لير ترکيه ۷,۴۴۲
روبل روسيه ۶۴۲
ريال قطر ۱۱,۵۳۹
يکصد دينار عراق ۳,۵۳۴
لير سوريه ۸۲
دلار استراليا ۲۹,۹۱۱
ريال سعودی ۱۱,۲۰۱
دينار بحرين ۱۱۱,۷۰۶
دلار سنگاپور ۳۰,۴۹۹
ده روپيه سريلانکا ۲,۴۴۶
يکصد روپيه نپال ۳۵,۵۸۲
يکصد درام ارمنستان ۸,۶۸۲
دينار ليبی ۳۰,۳۶۶
یوان چين ۶,۰۶۵
يکصد بات تايلند ۱۲۸,۸۹۹
رينگيت مالزی ۱۰,۱۰۶
يک هزار وون کره جنوبی ۳۷,۱۲۶
یورو ۴۸,۳۹۴
يکصد تنگه قزاقستان ۱۱,۳۹۹
افغانی افغانستان ۵۵۴
روبل جديد بلاروس ۱۹,۷۴۳
منات آذربايجان ۲۴,۷۰۷
سومونی تاجيکستان ۴,۴۵۷
بوليوار جديد ونزوئلا ۴,۲۰۶

منبع ارز دولتی: بانک مرکزی

 

توجه : آخرین قیمت ها به محض اعلام ، در همین صفحه به روز رسانی خواهند شد …

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


ده + پنج =