بازگشت

قیمت مرغ و گوشت در بازار امروز سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷

Avatarنویسنده : عصرمگ
12 فوریه 2019 ساعت : 04:36
قیمت مرغ و گوشت

قیمت مرغ و گوشت در بازار امروز سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ : آخرین قیمت های بازار را در عصرمگ دنبال کنید … قیمت ها به روز می باشند …

گوشت و مرغ 01 620x388 - قیمت مرغ و گوشت در بازار امروز سه شنبه 23 بهمن 97

 

قیمت مرغ و گوشت در بازار امروز سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷ :

 

آخرین قیمت های بازار را در عصرمگ دنبال کنید … قیمت ها به روز می باشند …

 

 

بر اساس گزارش دریافتی از بازار و میادین تهران قیمت روز مرغ و گوشت در بازار امروز میادین تره بار تهران به شرح زیر اعلام می شود.

 

قیمت امروز هر کیلوگرم مرغ در بازار به ۱۲ هزار و ۹۰۰ تا ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش میرسد این درحالی است که این محصول در روز و هفته های گذشته تا ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان نیز بالا رفته بود.

اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران نیز که هر روز اقدام به اعلام قیمت روز مرغ گرم میکرد امروز با صدور اطلاعیه ای برای اعضای خود اعلام کرده است که نرخ مرغ تا اطلاع ثانوی اعلام نمی‌شود و اعضا می توانند با اضافه کردن ده درصد سود به قیمت خرید، اقدام به فروش در خرده فروشی نمایند.

بر اساس اطلاعیه قبلی اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران، نرخ مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده ۱۰۰۰۰ تومان اعلام و به اعضا گفته شد که فقط با داشتن فاکتور رسمی و با احتساب ۱۰ درصد سود می‌توانید اقدام به فروش مرغ نمایید، در غیر این صورت فروش بالاتر مشمول جریمه است؛ اما امروز این نرخ رعایت نشد.

بنابراین گزارش، وزیر جهاد کشاورزی نیز چندی پیش قیمت واقعی هر کیلوگرم مرغ برای مصرف‌کننده را ۱۰ هزار تومان، ستاد تنظیم بازار ۹۸۰۰ تومان به علاوه ۵ درصد تغییرات و مرغداران آن را ۱۲ هزار تومان اعلام می‌کنند، اما هیچ کدام از این نرخ ها در بازار رعایت نمی‌شود؛ اما در دو روز گذشته شاهد روند کاهش قیمت دوباره این محصول در بازار هستیم.

 

قیمت گوشت امروز:

گوشت گوسفندی با اشاره به افزایش قیمت گوشت و عبور آن از ۱۰۰ هزار تومان تصریح کرد: آنچه در بازار داخلی شاهد آن هستیم افزایش قیمت گوشت است که شقه گوسفندی بدون دنبه از ۱۰۵ تا ۱۱۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. گوشتی که خرده‌فروشی‌ها می‌خرند هم حدود ۸۹ تا ۹۰ هزار تومان است که با ۱۰ درصد سود به این مبلغ می‌رسد.

نوع گوشت قیمت هر کیلوگرم (تومان)
قلوه گاه بی استخوان گوسفندی ۲۸,۵۰۰
گوسفندی راسته بی استخوان ۶۱,۳۰۰
کف دست با ماهیچه گوسفندی ۴۸,۰۰۰
گوسفندی ران کامل ممتاز ۴۹,۰۰۰
سردست پاک کرده گوساله ۶۹,۰۰۰
ران پاک کرده گوساله ۷۱,۰۰۰
راسته پاک کرده گوساله ۷۷,۶۰۰
گردن گوسفند  ۳۹,۸۰۰
گردن گوساله ۶۱,۵۰۰ 
قلوه گاه گوساله ۴۶,۵۰۰
قلم گوساله ۵,۰۰۰
فیله پاک کرده گوساله ۱۰۵,۰۰۰
سرسینه و دنده گوسفندی ۸,۵۰۰
دمبالیچه گوسفندی ۱۹,۵۰۰
دمبالیچه گوساله ۴۲,۰۰۰
ماهیچه گوساله ۷۱,۰۰۰ 
شقه گوسفندی بدون دمبه
۱۱۰/۰۰۰
نیم شقه سردست گوسفند ۳۶,۵۰۰
نیم شقه ران گوسفندی(استرالیایی) ۴۴,۴۰۰
سرسینه گوساله ۱۲,۰۰۰

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک × چهار =