بازگشت

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای 98

Avatarنویسنده : عصرمگ
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت : ۱۳:۲۲
لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای 98

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ : متقاضیان برای ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ می بایست واجد شرایط ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ باشند و از کلیه ضوابط و قوانین آن آگاهی داشته باشند .

 

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای 98

 

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ :   بر این اساس سازمان سنجش هم زمان با آغاز فرآیند ثبت نام ، دفترچه ثبت و انتخاب رشته فنی حرفه ای را منتشر کرده و لینک دانلود آن را در سایت خود به آدرس sanjesh.org قرار می دهد . در این دفترچه هر آن چه که داوطلب برای شرکت در مرحله انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای به آن نیاز دارد به طور دقیق و کامل آورده شده است .

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ :  از این رو داوطلبانی که بر اساس مدرک مورد پذیرش مجاز به ثبت نام می باشند ، می بایست برای آشنایی بیش تر با شرایط و ضوابط ، مشاهده کد رایانه ای مورد پذیرش در هر رشته محل و رشته محل های ارائه شده ، دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ را دانلود کرده و با دقت مطالعه نمایند . گزینش دانشجو در این مرحله با توجه به معدل کل دیپلم او ، اولویت کد رشته های انتخابی و بررسی صلاحیت های عمومی و اختصاصی انجام می شود . در این بخش لینک دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸​ قرار داده خواهد شد .
 

 

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸

ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ از ۱۹ لغایت ۲۶ خرداد ماه می باشد و هم زمان لینک دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ در سایت سازمان سنجش فعال می شود .

 

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ روز یکشنبه ۱۹ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش فعال می شود.

 

ضوابط ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸​

  • اصلی ترین شرایط ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ، دارا بودن مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش نظام جدید یا دیپلم ۴ ساله فنی حرفه ای نظام قدیم می باشد .
  •  افرادی كه دارای مدرک دوره پيش دانشگاهی و يا ديپلم كامل متوسطه نظام جديد يا قديم نظری و يا مدرك بـالاتر از كـاردانی مـی باشـند ، اجـازه ثبت نام در کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ را ندارند .
  • ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای  به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی است و ملاک پذیرش معدل كل ديپلم داوطلب خواهد بود .
  • رشته های دوره روزانه و شبانه در هر استان دارای سهمیه بومی است و سهمیه بومی هر داوطلب بر اساس محل اخذ مدرک دیپلم او در نظر گرفنه می شود .
  • هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل است .
  • هر داوطلب مجاز است كه يكی از كدرشته های متناسب با ديپلم خود بر اساس کد رایانه ای دیپلم مورد پذیرش انتخـاب نمايـد ، داوطلبانی كه به هر دليل در رشته های غير از رشته متناسب با ديپلم خود ثبت نام و انتخاب رشته کنند و پذيرفته شوند قبولی آنان در هر مرحله ای از تحصيل كه باشند لغو می شود و حق هيچگونه اعتراضی را نخواهند داشت .

 

اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ :  دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی فنی حرفه ای ، شامل اطلاعاتی مانند زمان و نحوه ، شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ، شرایط وضعیت عمومی برای داوطلبان آقا ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتی و حضوری ، اطلاعات کامل در خصوص رشته ها ، لیست رشته های بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ، ظرفیت رشته محل ها و … می باشد و همانطور که مشاهده می کنید اطلاع از همه ی موارد فوق برای انجام موفقیت آمیز ثبت نام ضروری است. همچنین تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام که در انتهای دفترچه قرار داده شده است ، سبب می شود که در هنگام وارد کردن اطلاعات در فرم اصلی ثبت نام  ، اشتباه کم تری داشته باشید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۸

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ :    از شرایط اصلی برای ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای ۹۸ دارا بودن دیپلم در یکی از رشته های فنی حرفه ای و کار و دانش و یا دیپلم فنی حرفه ای دوره چهار ساله ( نظام قدیم ) می باشد ، بنابراین افرادی که دارای گواهینامه دوره پیش دانشگاهی و یا دیپلم کامل متوسطه نظام جدید و یا نظام قدیم نظری و یا مدرک بالاتر از کاردانی میباشند اجازه ثبت نام و شرکت در این آزمون را ندارند و در صورت شرکت متخلف شناخته شده و در هر مرحله از تحصیل که باشد قبولی آنان لغو و طبق مقررات با آنان برخورد می شود . همچنین داوطلبانی که در ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ۹۷ در دوره روزانه قبول شده اند اعم از اینکه ثبت نام کرده و یا ثبت نام نکرده باشند از ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ محروم هستند . این دسته از داوطلبان می توانند به سازمان سنجش درخواست لغو محرومیت داده و در صورت موافقت سازمان سنجش مجاز به ثبت نام هستند . آن دسته از داوطلبانی که متقاضی شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای هستند و تا تا تاریخ ۹۷/۰۶/۳۱ موفق به اخذ مدرک دیپلم خود نمی شوند منحصرا تاکید میشود رشته های مربوط به نیم سال دوم (بهمن ) که در دفترچه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای ۹۸ مشخص شده را انتخاب نمایند زیرا در صورت انتخاب رشته های نیم سال اول و قبولی در آن به دلیل فارغ التحصیل نشدن قبولی مذکور لغو میگردد . 

 

شرایط مربوط به صدور معافیت تحصیلی و مقررات نظام وظیفه

لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ :  مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و در صورت شرکت در آمون و قبولی معافیت تحصیلی برای آنان صادر نمی شود و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام آن ها نمی باشند . دانشجویان اخراجی دانشگاه ها تا پایان خدمت دوره ضرورت یا اخذ معافیت دائم مجاز به ادامه تحصیل نمی باشد . فارغ تحصیلان مقطع کاردانی مجاز به شروع تحصیل مجدد در همان مقطع ( کاردانی ) تا قبل از پایان خدمت دوره ضرورت نیستند . ( برگشت به عقب ندارند ) دانشجویانی که تمایل به انصراف و شروع به تحصیل مجدد دارند در طول تحصیلات دانشگاهی فقط یک بار مجاز به انصراف هستند مشروط بر اینکه در سنوات اولیه تحصیلی انصراف داده باشند و از زمان انصراف تا شروع به تحصیل مجدد ، بیش از یک سال سپری نشده باشد . سنوات اوليه تحصيلی در مقطع كارداني پيوسته و ناپيوسته حداكثر ۲/۵ سال ميباشد كه بـا موافقت كميسيون موارد خاص دانشگاه و سايرين مدت حداكثر يكسال به عنوان سنوات ارفاقي با درخواست دانشگاه ظرف مدت سه ماه بـه دفتر پليس+۱۰ قابل افزايش ميباشد .لینک دانلود دفترچه کاردانی فنی و حرفه ای ۹۸ /

 

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


یک + 19 =