بازگشت

ماجرای واقعی و بدون سانسور قتل دختر و پدر لبنانی در تهران چه بود ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
08 آگوست 2020 ساعت : 13:42
جزئیات جدید از قتل دختر و پدر لبنانی در تهران

ماجرای واقعی و بدون سانسور قتل دختر و پدر لبنانی در تهران چه بود ؟ ماجرای کشته شدن حبیب و مریم داوودی دو تبعه لبنان توسط یک موتورسوار در تهران چیست؟ آیا قتل دو تبعه لبنانی در منطقه پاسداران تهران واقعیت دارد؟ ترور دو تبعه لبنانی در تهران خبری در فضای مجازی دست به دست می شود. خبری که هنوز مقامات رسمی آن را تائید و یا تکذیب نکرده اند.

 

3308450 - ماجرای واقعی و بدون سانسور قتل دختر و پدر لبنانی در تهران چه بود ؟

ماجرای قتل دختر و پدر لبنانی در تهران چه بود ؟

ساکنان کوی بوستان واقع در خیابان پاسداران خبر قتل یک پدر و دختر را تایید کردند.

به گزارش  عصرمگ و به نقل از «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی نوشته‌اند که امشب ساعت ۹ یک موتورسوار، پدر و دختری لبنانی را در خیابان پاسداران تهران با سلاح گرم به قتل رسانده‌ است.

هنوز جزییات بیشتری جز اینکه نام این دو حبیب و مریم داوودی است، در دست نیست و با دریافت اخبار تازه و موثق، اطلاعات بیشتری منتشر خواهیم کرد.

به گفته حاضرین در محل، جسد این ۲ نفر حوالی ساعت ۹ شب در ماشین ال ۹۰ پیدا شده است.

همسایگان این خانواده که عرب زبان بوده اند به خبرنگار فارس گفتند، این پدر و دختر به ضرب گلوله کشته شده اند.

مسئولین کلانتری پاسداران در این رابطه مصاحبه نکردند اما پیگیری های میدانی خبرنگار ما صحت خبر را تایید می کند.

 

ماجرای کشته شدن حبیب و مریم داوودی دو تبعه لبنان توسط یک موتورسوار در تهران چیست؟ آیا قتل دو تبعه لبنانی در منطقه پاسداران تهران واقعیت دارد؟ ترور دو تبعه لبنانی در تهران خبری در فضای مجازی دست به دست می شود. خبری که هنوز مقامات رسمی آن را تائید و یا تکذیب نکرده اند.

photo 2020 08 08 12 06 15 scaled - ماجرای واقعی و بدون سانسور قتل دختر و پدر لبنانی در تهران چه بود ؟
کشته شدن حبیب و مریم داوودی دو تبعه لبنان

خبر ترور دو تبعه لبنانی در تهران در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است. اخبار حاکی از آن است که یک پدر و دختر لبنانی شب گذشته در نزدیکی منزل شهید ابوالمهدی المهندس در خیابان پاسداران تهران به ضرب شلیک ۵ گلوله به شهادت رسیدند.

بر اساس اخباری که هنوز رسما تایید نشده‌ و در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، دو تبعه لبنانی در تهران و در مقابل منزل ابو مهدی المهندس، جانشین سابق شورای حشد الشعبی عراق ترور شدند. احسان مازندرانی، روزنامه‌نگار ایرانی و مدیرمسوول اسبق روزنامه فرهیختگان شامگاه جمعه در صفحه توئیترش نوشت دو تبعه لبنانی (پدر و دختر) در منطقه پاسداران تهران به شهادت رسیده‌اند. او با انتشار عکس زیر در صفحه‌ی شخصی‌اش در توییتر، از نزدیکی محل وقوع حادثه با خانه‌ی شهید ابومهدی المهندس در تهران خبر داد.

17629 934 - ماجرای واقعی و بدون سانسور قتل دختر و پدر لبنانی در تهران چه بود ؟

بهنام قلی‌پور، دیگر فعال رسانه‌ای اهل ایران هم ترورشدگان را یک پدر و دختر با نام « حبیب و مریم داوودی» معرفی کرد که «در نزدیکی خانه مهندس المهدی در محله پاسداران تهران از سوی یک راکب با شلیک پنج گلوله» کشته شده‌اند. قلی‌پور تاکید کرد که این خبر را اولین بار یک اکانت نزدیک به نهادهای امنیتی با نام عماد منتشر کرده‌است.

17633 737 - ماجرای واقعی و بدون سانسور قتل دختر و پدر لبنانی در تهران چه بود ؟

اکانت عماد که اولین اخبار را در این زمینه منتشر کرد، ساعاتی پیش توییت کرد که به جان یکی از اعضای جنبش حماس در شهر صیدا لبنان سوء قصد شده و آن را بی ربط به خبر قتل دو تبعه‌ی لبنانی ندانست. به گفته‌ی وی دفتر اطلاع رسانی جنبش حماس در بیانیه‌ای اعلام کرده است که به جان «بلال غالی» از اعضای این جنبش در شهر صیدا در لبنان سوء قصد شده است.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


4 × دو =