بازگشت

ماسک زغال فعال برای پوست عروس

Avatarنویسنده : عصرمگ
27 می 2018 ساعت : 19:38
ماسک زغال فعال برای عروس

 ماسک زغال فعال برای عروس , جای شکی نیست که زغال فعال این روزها بسیار پرطرفدار است. کارخانه‌های بهداشتی هر روز از زغال در محصولات خود استفاده می‌کنند و می‌توانی ماسک‌، کرم، اسکراب و دیگر محصولات حاوی زغال فعال را تهیه کنی. اما آیا می‌دانی چرا زغال فعال یک ماده جادویی برای پوست است؟

 

ماسک سیاه زغال sevda - ماسک زغال فعال برای پوست عروس

 

در ادامه با “عصرمگ” همراه باش تا با ویژگی‌های زغال فعال برای زیبایی و سلامت پوست آشنا بشوی. با استفاده از زغال فعال برای پوست خود پیش از جشن عروسی، می‌توانی صورتت را از آلودگی‌ها پاک کنی و در روز عروسی خود جذاب و زیبا باشی! ماسک زغال فعال برای عروس

زغال فعال چگونه روی پوست عروس می‌کند؟

زمانی که زغال معمولی گرم می‌شود، حفره‌های کوچکی روی آن ایجاد شده که می‌تواند از طریق جاذبه الکتریکی، مواد شیمیایی را گیر بیندازد. این فضاهای ریز به حالت جدید «فعال شده» زغال، مساحت بیشتری می‌بخشد. تنها یک گرم از زغال فعال شده، مساحت کلی برابر با حدود یک و نیم کیلومتر مربع دارد و می‌تواند ۲۰۰ برابر وزن خود، آلودگی جذب کند.

 

همچنین شواهدی از کاربرد زغال فعال در تهیه داروهای گیاهی برای درمان زخم‌ها، زگیل و سم زدایی، در سال ۱۵۰۰ پیش از میلاد موجود است. این روزها در اتاق‌های اورژانس مدرن هم از این ماده به عنوان یک پادزهر برای مسمومیت دارویی یا مصرف بیش از حد آن استفاده می‌شود. ماسک زغال فعال برای عروس

علاوه بر خاصیت جذب، زغال فعال همچنین طبیعی، فراوان، ارزان و غیرسمی بوده و همچنین نگه‌داری از آن بسیار ساده است.

چگونه زغال فعال را به برنامه مراقبت از پوست خود وارد بکنیم؟

اگر در شهر بزرگی زندگی می‌کنی، بسیار مهم است تا آلودگی را از روی پوست خود پاک کنی؛ چرا که این آلودگی‌ها می‌توانند منجر به تغییر رنگ، چروک شدن پوست و حتی سرطان پوست بشوند. حداقل هفته‌ای یک بار از یک پاک‌کننده پوست حاوی زغال فعال استفاده کن تا از شر آلودگی‌ها خلاص بشوی.

 

اگر پوست چرب با منافذ گشاد داری، ممکن است یک پاک‌کننده برای تو کافی نباشد؛ چرا که زمان برخورد آن با پوست کوتاه است. در عوض، بهتر است از یک ماسک استفاده کنی تا چربی‌های اضافی را دور کنی.

 

اگر پوست خشک داری، باید به مواد تشکیل دهنده محصولات زیبایی خود دقت بیشتری کنی. از محصولاتی استفاده کن که نه تنها رطوبت پوست تو را ندزدند، بلکه موجب افزایش آن هم بشوند. می‌توانی از یک کرم مرطوب کننده بدن حاوی زغال فعال استفاده کنی. با این روش، می‌توانی بدون از دست رفتن رطوبت پوست خود، آن را سم‌زدایی کنی.

 

اگر پوست حساس دارای جوش، اگزما و دیگر بیماری‌های پوستی داری، بهتر است پیش از استفاده از زغال فعال، با پزشک مشورت کنی.

 

ماسک زغال فعال برای عروس

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


2 × 2 =