بازگشت

مشاهده و دریافت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد ۱۴۰۰

Avatarنویسنده : عصرمگ
13 سپتامبر 2020 ساعت : 19:48
مشاهده و دریافت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد 1400

مشاهده و دریافت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد ۱۴۰۰ : سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از بارگذاری نتایج رسیدگی به اعتراضات آزمون ورودی مدارس سمپاد روی سامانه این سازمان خبر داد.

 

96 05 c03 447 - مشاهده و دریافت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد 1400

نتایج اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد ۱۴۰۰

 

مشاهده و دریافت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد ۱۴۰۰  :  سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از بارگذاری نتایج رسیدگی به اعتراضات آزمون ورودی مدارس سمپاد روی سامانه این سازمان خبر داد.
به گزارش عصرمگ، به نقل از خبرگزاری ایرنا، جمعی از داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد روز گذشته در اعتراض به نتایج این آزمون مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

مشاهده و دریافت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد ۱۴۰۰  :   الهام یاوری رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان روز چهارشنبه در خصوص ادعای برخی از دانش‌آموزان مبنی بر استاندارد نبودن سوالات آزمون ورودی مدارس سمپاد به خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا گفت: اعتراض داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم در حال پیگیری است اما سایر ادعاها مانند استاندارد نبودن سوالات بیشتر جوسازی است.

رییس سازمان پرورش ملی استعداد درخشان ادامه داد: دانش‌آموزان فرصت اعتراض نسبت به اعلام نتایج را داشتند، هنوز هم نتایج اعتراضات مشخص نشده است. این اعتراضات طیف وسیعی را دربرگرفته است که برخی قابل قبول بوده اند.

یاوری اظهار داشت: نتایج اعتراضات داوطلبان آزمون‌های ورودی مدارس سمپاد امروز و فردا مشخص می شود و دانش آموزان تعیین تکلیف می‌شوند.

مشکلی در ثبت‌نام دانش‌آموزان سمپاد وجود ندارد

مشاهده و دریافت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد ۱۴۰۰  :  وی در پاسخ به این سوال که با توجه به آغاز سال تحصیلی مشکلی برای ثبت نام و آموزش دانش‌آموزان پس از تاخیر در اعلام نتایج ایجاد می‌شود یا خیر، گفت: مشکلی برای ثبت نام دانش‌آموزان ایجاد نمی شود و هماهنگی‌های لازم در خصوص ثبت‌نام و آموزش دانش‌آموزان صورت گرفته است.

مشاهده و دریافت اعتراض به نتایج آزمون ورودی سمپاد ۱۴۰۰  :  امسال بیش از ۳۳۰ هزار دانش‌آموز در ۲ هزار و ۸۰۴ حوزه امتحانی در آزمون‌های پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان شرکت کردند که نتایج این آزمون در هفته اول شهریورماه اعلام شد.

همچنین روز گذشته سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از اعلام نتایج المپیادهای علمی کشور تا آخر این هفته خبر داده است.

 

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شش − 5 =