بازگشت

مصاحبه با رتبه یک تجربی ۹۹ : منابع تستی و کمک درسی نفر اول کنکور تجربی ۹۹

Avatarنویسنده : عصرمگ
20 سپتامبر 2020 ساعت : 02:17
نفرات برتر کنکور

مصاحبه با رتبه یک تجربی ۹۹ : منابع تستی و کمک درسی نفر اول کنکور تجربی ۹۹ : رتبه اول کنکور تجربی در آزمون سراسری سال ۹۹ با ابراز خوشحال از کسب رتبه نخست در این گروه گفت: فقط به منابع درسی و کمک آموزشی تکیه کردم

 

148798 612 - مصاحبه با رتبه یک تجربی 99 : منابع تستی و کمک درسی نفر اول کنکور تجربی 99

مصاحبه با رتبه یک تجربی ۹۹

گفت‌وگو با سید امیر سیدشنوا رتبه ۱ کشوری کنکور تجربی سال۹۹، با میانگین تراز ۷۷۰۸ از شهر اردبیل:

من ۶ سال در دبیرستان شهيد بهشتي ناحيه يک اردبیل مشغول به تحصیل بوده ام.تحصیلات پدر و مادرم هر دو تا مقطع دکتری می باشد ، پدرم استاد دانشگاه و مادرم داروساز است.

حضور در کانون، آزمون‌های برنامه‌ای و برنامه‌ی راهبردی

در سال های پنجم،ششم،يازدهم و دوازدهم در آزمون های کانون شرکت کردم و با تراز ۶۶۰۰ شروع کردم و با افزایش ساعت مطالعه به جایگاه کنونی ام رسیدم.

من درس خواندن مطابق برنامه، مقايسه خود با رقبا و آشنا شدن با سوالات گوناگون را انگیزه اصلی ثبت نام در کانون می­دانم. دانش­آموزهای پیگیر و درس­خوان در مدرسه ما، اکثرا در آزمون های کانون حضور داشتند.

مهمترین ویژگی آزمون های کانون را تداوم آنها می­دانم چون باعث حفظ انگيزه درس خواندن در دانش‌آموزان مي شود.من در مواقعی که میان برنامه کانون و مدرسه تعارض حاصل می­شد از برنامه مدرسه ام پیروی می­کردم و سعی میکردم بین برنامه‌ی راهبردی آزمون‌ها و برنامه‌ی مدرسه هماهنگی ایجاد کنم.

کلکسیون روش مطالعه دروس

من دروس عربی و فیزیک را نقطه قوت خود می­دانم و من کتاب درسی و جزوه دبیر را با جزئیات مطالعه می­کردم و سپس تست های متعددی از این دروس را حل می­کردم.

در دروس زیست و ادبیات هم با تغییر روش مطالعه توانستم درصد بالاتری به دست بیاورم. در درس زیست با افزایش ساعت مطالعه به درصد بالاتری رسیدم و در ادبیات هم با مطالعه موضوعی واژگان و آرایه توانستم خود را تقویت کنم.

ابزار های کانونی

من هر دو هفته یکبار به سایت کانون می ­آمدم و از کارنامه اصلی آزمون بیشتر استفاده می­ کردم و مقالات رتبه برترها را می ­خواندم تا انگیزه بگیرم.

نقش اولیا

پدر و مادرم در درس خواندن و برنامه من دخالتی نمي كردند اما در عین حال کنارم بودند و با انگيزه دادن به من ، در مؤفقيت هاي من تاثير گذار بودند.

روز کنکور سراسری

روز کنکورم خیلی موفقیت آمیز بود و از عملکردم راضی بودم. در جلسه کنکور من از تکنیک های استراتژی بازگشت و زمان های نقصانی استفاده کردم و هر دو برایم بسیار مفید بودند. در تکنیک استراتژی بازگشت در دروس عمومی­، ابتدا به سراغ ادبیات رفته و در دروس اختصاصی هم ابتدا به سراغ زیست رفتم.


مصاحبه با ۱۰ نفر اول کنکور هنر ۹۹ بهمراه کارنامه و درصدها : مصاحبه با ۱۰ نفر اول کنکور تجربی ۹۹ بهمراه کارنامه و درصدها : اسامی نفرات برتر کنکور ۹۹ با عکس ,عکس و اسامی ده نفر برتر کنکور سراسری ۹۹,بیوگرافی و عکس های ۱۰ نفر اول کنکور ۱۳۹۹ را در این بخش از سایت عصرمگ به تفکیک شهرها مشاهده کنید .

 

 

اسامی نفرات برتر کنکور ۹۹ با عکس | بیوگرافی و اسامی ده نفر برتر کنکور سراسری ۹۹

بیوگرافی و اسامی ده نفر برتر کنکور سراسری ۹۹

نتایج اولیه کنکور ۹۹ اعلام شد و کارنامه نتایج اولیه کنکور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر شد.

داوطلبان میتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن اطلاعات خود نتیجه را مشاهده کنند.

زمان انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز از دوم تا پنجم مهرماه ۹۹ است. در ادامه اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی:

اسامی و عکس نفرات برتر کنکور ۹۹ ریاضی

در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران، ایلیا هاشمی راد از تهران، علی انصاری از مشهد، آرمین ثقفیان از اصفهان، سروش شرافت بفروئی از یزد، ملیحی کسری از ساری، محمد مولوی سرند از فردوس، مهرداد میلانلو از لاهیجان، محمد مهدی حیدری نسب از زابل و مهدی سعادت بخت از تهران به ترتیب رتبه های یک تا ۱۰ را کسب کردند.

اسامی و عکس نفرات برتر کنکور ۹۹ ریاضی

عکس و اسامی نفرات برتر کنکور ۹۹ تجربی

 

در گروه آزمایشی علوم تجربی به ترتیب سید امیر سید شنوا از اردبیل، رامین آزادی از تهران، محمد تیموری ماسوله از گرگان، سپهر اسلامی از تهران، علی مولائی از ارومیه، شهریار سلمانی از گرگان، سارا احمدی از تهران، علی چیت ساز از شیراز، مهراب شادی دیزناب از تبریز و در نهایت محمد مهدی قلی زاده از بابل رتبه های یک تا ۱۰ را از آن خود کردند.

عکس و اسامی نفرات برتر کنکور ۹۹ تجربی

عکس و اسامی ۱۰ نفر اول کنکور ۹۹ انسانی

گروه آزمایشی علوم انسانی به تربیت مهدی محمد ثمر از ارومیه، علی رضا چابیان از آمل، مریم اکبری سریزدی از کرج، محسن سیاه مرد از خمینی شهر، حسین تندرو از تهران، نازنین زهرا افشار از قزوین، مهدی ضیائی آذرخورانی از شهرضا، فاطمه برات نژاد از قائنات و محمد قاسمی از مشهد نیز رتبه های یک تا ۱۰ را بدست آورند.

عکس و اسامی نفرات برتر کنکور ۹۹ انسانی

عکس و اسامی نفرات برتر کنکور ۹۹ هنر

 

گروه آزمایشی هنر نیز روژینا آزادی از تهران، حانیه منصوری نهجیری از اصفهان، سارینا خلیلی از تهران، کیانا خزچین از تهران و مینا معیری از تهران نیز موفق به کسب رتبه های یک تا پنجم این گروه شدند.

عکس و اسامی ۱۰ نفر اول آزمون سراسری ۹۹ هنر

اسامی و عکس نفرات برتر کنکور ۹۹ زبان

 

کیان بهادری از شمیرانات، مهساسادات موسوی مهر از دماوند، انیتا محمدی از اصفهان، رضا ابراهیمی از سبزوار و در نهایت صدرا فدائی از لاهیجان نیز رتبه اول تا پنجم گروه آزمایشی زبان را از آن خود کردند./ سازمان سنجش

انسانی - مصاحبه با رتبه یک تجربی 99 : منابع تستی و کمک درسی نفر اول کنکور تجربی 99 تجربی - مصاحبه با رتبه یک تجربی 99 : منابع تستی و کمک درسی نفر اول کنکور تجربی 99 ریاضی - مصاحبه با رتبه یک تجربی 99 : منابع تستی و کمک درسی نفر اول کنکور تجربی 99 زبان - مصاحبه با رتبه یک تجربی 99 : منابع تستی و کمک درسی نفر اول کنکور تجربی 99 هنر - مصاحبه با رتبه یک تجربی 99 : منابع تستی و کمک درسی نفر اول کنکور تجربی 99

 

  • تاریخ انتشار : 20 سپتامبر 2020 ساعت : 02:17
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


12 − 6 =