بازگشت

مهمترین حرف های دوران نامزدی که باید بدانید

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱۷:۰۶
ThumbnailImage.aspx  - مهمترین حرف های دوران نامزدی که باید بدانید
Rate this post

 حرف های دوران نامزدی : وقتی با مردی نامزد می‌کنی، حتماً حرف‌های زیادی برای گفتن به او داری. برخی اوقات هم شک داری که آیا همه این حرف‌ها را با نامزد خود بگویی یا نه.

حرف های دوران نامزدی

 

شاید هم قصد داری بخشی از آن‌ها را که مهم‌تر است با وی در میان بگذاری. ما امروز تو را با مهم‌ترین حرف های دوران نامزدی آشنا می‌کنیم.حرف های دوران نامزدی

سعی کن موقعیتی مناسب را برای خود و نامزدت فراهم کنی و صادقانه و در کمال صلح و آرامش حرف های دوران نامزدی خود را با او در میان بگذاری!

فراموش نکن که حرف های دوران نامزدی نباید کنایه‌آمیز، ناراحت‌کننده یا کسل‌کننده باشد. شاید بهترین زمان برای بیان آرزوها نیز همین موقعیت باشد! بنابراین، واقعاً جای نگرانی نیست؛ چوی هیچ قانون خاصی برای حرف های دوران نامزدی وجود ندارد!

“بهترین مقصدهای ماه عسل در هر یک از ماه‌های از سال” را اینجا بخوانید.

وقتی قصد داری حرف های دوران نامزدی خود را با همسر آینده‌ات در میان بگذاری، صریح صحبت کن و آن را به مکالمه دوطرفه‌ای تبدیل کن که برای هر دو نفرتان جذاب باشد. برای بیان حرف های دوران نامزدی زمان کافی بگذار و از قبل آنچه را که می‌خواهی بگویی با خود مرور کن تا چیزی را از قلم نیندازی. برخی از ایده‌های جالب به عنوان مهم‌ترین حرف های دوران نامزدی را در ادامه بخوان.

۱. سخنان مقدماتی: این همیشه ایده‌ای خوب است که صحبت خود را با تشکر کردن از همسرت برای وقتی که برای تو گذاشته است، آغاز کنی. سپس می‌توانی به طور خلاصه درباره خانواده خود و بعد، دوستانت توضیحاتی را به همسرت بدهی. برای مثال، توضیحی کلی درباره پدر و مادر، تعداد خواهرها و برادرها، افراد بزرگ فامیل، کسانی که خارج از کشور یا دور از شما زندگی می‌کنند، محل زندگی یا محدودیت‌هایی که درباره خانواده خود داری.

۲. هدف از ازدواج و تشکیل زندگی مشترک: شاید یکی از مهم‌ترین حرف های دوران نامزدی این قسمت باشد! خوب توجه کن که آیا هدف تو از تشکیل زندگی با هدف طرف مقابلت یکی است یا شباهتی با هم دارد. هر قدر اهداف شما به هم نزدیک‌تر باشد، در آینده زندگی مشترک موفق‌تری خواهید داشت.

سپس بهتر است درباره مسائل مهمی مانند اعتقادات و باورهایت، عادت‌هایی که داری یا حتی نحوه برگزاری مراسم عروسی با همسر آینده خود صحبت کنی.

۳. پایان دادن به سخنان: برای بیشتر افراد این قسمت از کار خیلی مشکل است؛ ولی باید بدانی که هنگام بیان حرف های دوران نامزدی بخش پایانی که با آن به صحبت‌هایت خاتمه می‌دهی، بسیار مهم است؛ چون باید تأثیر مثبتی بر ذهن همسر آینده‌ات بگذارد. بهتر است ابتدا جمع‌بندی کلی و مختصری زا حرف های دوران نامزدی خود ارائه بدهی و بر بخش‌هایی که سؤالی را از همسر آینده‌ات پرسیده‌ای که باید درباره آن فکر کند و به تو پاسخ دهد، تمرکز کنی. همچنین، می‌توانی برای دیدار بعدی و طرح بقیه حرف های دوران نامزدی خود با او برنامه‌ریزی کنی و با هم تصمیم بگیرید که دوباره چه زمانی برای صحبت کردن با یکدیگر آمادگی دارید.

فراموش نکن که حرف های دوران نامزدی نباید یکطرفه و شخصی باشد. بنابراین، همیشه نظر طرف مقابل خود را جویا شو و برای حرف زدن به او فرضت بده.

حرف های دوران نامزدی

 

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


پنج − 1 =