بازگشت

“میترا نجفی ” همسر دوم شهردار سابق تهران چگونه به قتل رسید؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۲۷
"میترا نجفی "

  “میترا نجفی ” همسر دوم شهردار سابق تهران چگونه به قتل رسید؟ همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار اسبق تهران که به دلیل بیماری از سمتش…

 

علت قتل زن نجفی شهردار تهران

 

همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار اسبق تهران که به دلیل بیماری از سمتش استعفا داده و به رغم مخالفت شورای شهر تهران با اصرار بر استعفا از سمتش کناره گیری کرد، با شلیک گلوله در منزلش به قتل رسید.

 

به گزارس عصرمگ و  به نقل از «تابناک»، محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از قتل همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران به اسم «میترا نجفی» خبر داد.
جزئیات قتل مشکوک همسر دوم نجفی شهردار سبق تهران + علت و تصاویر
همسر نجفی که زن جوانی بود در خانه مسکونی خود در منطقه سعادت آباد به قتل رسیده است.

شهریاری درباره چگونگی قتل گفت: این زن جوان به علت اصابت گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است.

جزئیات قتل مشکوک همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران + علت و تصاویر
علت قتل همسر نجفی چه بود ؟
همسر نجفی می‌خواست امروز مصاحبه کند…

خانم پریسا صالحی خبرنگار انصاف نیوز در توئیتی با اشاره به قتل همسر دوم محمدعلی نجفی نوشته است: دیروز زن دوم نجفی زنگ زد انصاف و میخواست باهامون مصاحبه کنه، امروز قرار بود بیاد دفتر، همین امروز به قتل رسید.
گفته من همسرم رو دوست دارم، میخوام باهاش زندگی کنم و نجفی از همسر اولش جدا شده است

جزئیات قتل مشکوک همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران + علت و تصاویر
بر اساس اطلاعات موجود همسر دوم نجفی در خانه مسکونی خود در منطقه سعادت آباد به قتل رسیده است. شهریاری درباره آلت قتاله گفت: این زن جوان به علت اصابت گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است.

محمدعلی نجفی شهریور ماه سال ۹۶ شهردار تهران شد و اواخر اسفند به دلیل بیماری استعفا کرد و در ابتدای سال ۹۷ بهشت را ترک کرد.

میترا نجفی در گفتگویی با یک کانال تلگرامی درباره ازدواج خود با محمد علی نجفی گفته بود: هر انسانی یک زندگی خصوصی دارد؛ چه آقای دکتر نجفی و چه هر شخصیت دیگری؛ درست نیست با کسی که واقعا اینقدر برای کشور و نظام زحمت کشیده است، اینطور رفتار کنند؛ با تمسخر صحبت کنند که ایشان چرا ازدواج کرده است.

وی افزوده بود: یک عده می‌گویند این‌ها طلاق می‌گیرند و اختلاف سنی دارند، این حرف‌ها چیست؟ این سخنان را می‌گویند تا به زعم خود برای تخریب دکتر نجفی نظر‌ها را جلب کنند، متاسفانه به من تهمت زدند که من زن صیغه‌ای دکتر نجفی هستم در حالیکه من عقدنامه دارم و حتی اگر صیغه هم باشد هیچ مشکلی نداشت.

همسر دوم شهردار اسبق تهران با اشاره به تهمت‌هایی که به او و همسرش زده‌اند تاکید کرده بود: به ما تهمت زدند که ایشان روابط نامشروع داشته است، من قول می‌دهم به همه مردم تا الان من هیچ چیز بدی از دکتر نجفی ندیدم؛ اگر رسانه‌ای که ادعای شفاف سازی دارد و به همسر من تهمت زده که رابطه نامشروع داشته، من می‌گویم؛ اولا ایشان شاکی خصوصی ندارد و در ضمن من خودم قول می‌دهم اگر هر مشکلی بود؛ شفاف سازی کنم؛ ولی حق دیگران نیست در حریم خصوصی ما وارد شوند.

وی گفته بود: آقای دکتر نجفی از من خیلی محترمانه خواستگاری کردند و من هم بعد از مشورت با خانواده به ایشان جواب مثبت دادم، این زندگی سر گرفته است، دلیلی ندارد که عده‌ای دنبال حواشی باشند؛ هر موضوع و مسئله‌ای پیش بیاید با مدرک و سند از آقای دکتر نجفی در رسانه‌ها اعلام می‌کنم؛ ما اردیبهشت ۹۷ با هم ازدواج کردیم و متاسفانه بر اساس عکس زناشویی ما گفته اند، چون رابطه نامشروع داشته با او ازدواج کرده است. تهمت زننده‌ها را به خدا واگذار می‌کنیم.

جزئیات قتل مشکوک همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران + علت و تصاویر
تکمیلی ۱ /
نجفی: پرونده قتل همسرم در حال بررسی است
شهردار اسبق تهران درخصوص قتل همسرش گفت: این پرونده در حال بررسی است.
وی در خصوص اینکه آیا ایشان با فرد یا افرادی درگیری داشته است یا شما به فردی مضنون هستید گفت: اجازه بدهید تحقیقات انجام شود. /فارس
جزئیات قتل مشکوک همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران در خانه اش + علت و تصاویر
نمای بیرونی محل قتل همسر دوم محمد علی نجفی شهردار سابق تهران – عکس: ابوالفضل نسایی – ایران
  • تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت : ۱۵:۲۷
  • دسته :
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هفده − 11 =