بازگشت

نحوه اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز

Avatarنویسنده : عصرمگ
16 سپتامبر 2020 ساعت : 11:37
نحوه اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز

نحوه اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز  : مایکروسافت با ارائه برنامه Your Phone برای ویندوز ۱۰، امکان اجرای برنامه‌های اندروید روی این پلتفرم را فراهم کرد.

 

637358445113059410 md - نحوه اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز

نحوه اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز

 

نحوه اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز :   مایکروسافت با ارائه برنامه Your Phone برای ویندوز ۱۰، امکان اجرای برنامه‌های اندروید روی این پلتفرم را فراهم کرد.

به گزارش عصرمگ به نقل از مایکروسافت پاوریوزر، در اوایل ماه جاری، مایکروسافت ویژگی اجرای اپلیکیشن‌های اندروید را برای برنامه Your Phone منتشر کرد. این برنامه، اپلیکیشن‌های شما را در یک پنجره مستقل روی رایانه نمایش داده و به شما امکان می‌دهد آنها را دقیقاً مانند برنامه‌های معمولی دسک‌تاپ روی نوار وظیفه (taskbar) پین کنید.

این ویژگی فقط برای برخی از کاربران ویندوز ۱۰ در دسترس بود، اما امروز مایکروسافت این ویژگی را برای عموم در دسترس قرار داد.

نحوه اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز :   این ویژگی در حال حاضر فقط با گوشی‌های منتخب سامسونگ کار می‌کند و تنها می‌تواند یک برنامه را ‌به‌طور هم‌زمان پخش کند. اگرچه مایکروسافت امیدوار است با به‌روزرسانی آن شمارا قادر سازد چندین برنامه از تلفن‌همراه خود را روی کامپیوتر اجرا کنید.
این برنامه برای اجراشدن نیازمند ویندوز ۱۰ با آپدیت ۲۰۱۸ به بالا و نیز ویژگی link to windows (روی اندروید ۹ به بالا) است.

فعلاً گوشی‌های سامسونگ گلکسی سری نوت ۹ و ۱۰، سری اس ۹ و ۱۰ و ۲۰، سری A از آ۳۱ الی آ۹۰ و سری فیلیپ از این برنامه پشتیبانی می‌شوند و در آینده مدل‌ها و برندهای بیشتری اضافه خواهند شد.

 

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


8 + 11 =