بازگشت

نحوه جراحی بینی گوشتی | انواع بینی گوشتی چگونه جراحی می شوند ؟

Avatarنویسنده : عصرمگ
05 سپتامبر 2019 ساعت : 11:05
46 - نحوه جراحی بینی گوشتی | انواع بینی گوشتی چگونه جراحی می شوند ؟

نحوه جراحی بینی گوشتی | انواع بینی گوشتی چگونه جراحی می شوند ؟ انواع بینی گوشتی,بینی های گوشتی چه ویژگی دارند؟,روند جراحی بینی گوشتی,مراحل جراحی بینی گوشتی

35001850 1966030663467591 322657927758348288 n 768x768 - نحوه جراحی بینی گوشتی | انواع بینی گوشتی چگونه جراحی می شوند ؟

 

نحوه جراحی بینی گوشتی,انواع بینی گوشتی چگونه جراحی می شوند ؟ ,انواع بینی گوشتی,بینی های گوشتی چه ویژگی دارند؟,روند جراحی بینی گوشتی,مراحل جراحی بینی گوشتی


 

نحوه جراحی بینی گوشتی بینی عضو بسیار مهمی در چهره است و مردم به دلایل مختلفی به دنبال انجام جراحی بینی هستند. خوشبختانه، برای افرادی که شکل بینی خود را دوست ندارند یا از مشکلات تنفسی رنج می برند، روش های مختلفی برای جراحی زیبایی بینی وجود دارد. به طور کلی می توان بینی را از نظر شکل، به دو دسته تقسیم کرد: بینی های گوشتی و بینی های استخوانی.

بینی های گوشتی چه ویژگی دارند؟

نحوه جراحی بینی گوشتی به طور خلاصه، می توان گفت ظاهر بینی های گوشتی اغلب پهن و گرد بوده و علت آن ضخیم بودن پوست و نبود غضروف کافی می باشد. با عمل کردن بینی، این مشکلات اصلاح شده و شکل بینی تغییر پیدا می کند. بینی های گوشتی در بین برخی قومیت ها مانند آسیایی، آفریقایی و اسپانیایی بیشتر دیده می شود.

نحوه جراحی بینی گوشتی  جراحی بینی گوشتی ارزشش را دارد زیرا بینی های گوشتی معمولا جلب توجه زیادی می کنند و مانع به چشم آمدن اعضای دیگر چهره می شوند. از آنجایی که بیشتر ما دوست داریم زیباتر به نظر برسیم، اصلاح بینی گوشتی بسیار پرطرفدار و متداول است. پس از عمل بینی طبیعی گوشتی، اعتماد به نفس فرد و قدرت برقراری ارتباط با مردم افزایش یافته و فرد می تواند در زندگی شخصی و حرفه ای خود موفق تر باشد.

روش های جراحی بینی گوشتی

نحوه جراحی بینی گوشتی :   از روش های بسیای برای انجام عمل جراحی بینی گوشتی و گرفتن نتیجه مطلوب می توان استفاده کرد:

  • بافت گرافت : جراحان اغلب برای فرم دهی بهتر به نوک بینی های گوشتی که غضروف کافی ندارند، از گرافت استفاده می کنند. جراحی بینی با گرافت موجب ساختاریافتگی و کشیده شدن بهتر پوست بینی روی غضروف شده و در نتیجه بینی گوشتی شکل بهتری پیدا می کند.
  • کاهش جزئی بافت بینی : از آنجایی که بینی های گوشتی نسبت به استخوانی کمتر مستعد کوچک شدن هستند، جراحان بینی از روش دیگری برای کاهش بافت بینی استفاده می کنند. این روش شامل برقرار کردن تعادل بین اهداف زیبایی با ضروریات ساختاری بینی است. در صورتی که استخوان و غضروف بسیار زیادی برداشته شود، منجر به نافرمی بینی می شود. جراح بینی در صورت لزوم، با دقت و توجه بالایی این اقدام را انجام می دهند تا به نتایج مهندسی شده دست یابند.
  • باریک کردن بینی : بینی های گوشتی اغلب دارای لایه ای فیبروتیک است که در زیر قسمت گوشتی و ضخیم بینی قرار دارد. با کاهش این لایه می توان بینی را کوچک کرد.

روند جراحی بینی گوشتی:

نحوه جراحی بینی گوشتی :  طی جراحی بینی گوشتی، پوست بینی برداشته می شود تا دسترسی به استخوان و غضروف بینی میسر شود. جراح با توجه به نیاز بیمار از روش های بالا برای کم یا زیاد کردن غضروف بینی استفاده می کند.

سپس پوست بینی دوباره سر جای خود قرار داده می شود. معمولا ضخیم ترین قسمت پوست بینی، نوک آن می باشد. همانطور که پل بینی طی جراحی اصلاح می شود، ضخامت پوست نوک بینی های گوشتی نیز باید کاهش پیدا کند. در غیر این صورت بیماران با بینی های گوشتی ممکن است نتایج دلخواه خود را از جراحی نگیرند.

البته کاهش ضخامت پوست بینی باید با ظرافت زیادی انجام گیرد تا در جریان خون آن قسمت خللی ایجاد نشود. در آخر باید به این نکته اشاره کرد که عمل بینی های گوشتی مشکل تر از بینی های استخوانی نیست و با مراجعه به جراح بینی خوب می توان نتایج مطلوب و غیر قابل برگشتی گرفت.نحوه جراحی بینی گوشتی


نحوه جراحی بینی گوشتی,انواع بینی گوشتی چگونه جراحی می شوند ؟ ,انواع بینی گوشتی,بینی های گوشتی چه ویژگی دارند؟,روند جراحی بینی گوشتی,مراحل جراحی بینی گوشتی

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هجده − هفت =