بازگشت

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه

Avatarنویسنده : عصرمگ
20 جولای 2020 ساعت : 17:09
سوالات و پاسخنامه آزمون جامع قلم چی 3 مرداد 99 منحصرا زبان و هنر

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه : نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ قبل از برگزاری کنکور سراسری ۹۹

636704469802620334 lg - نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 99 قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ قبل از برگزاری کنکور سراسری ۹۹

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه :  کنکور سراسری ۹۹ در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه برگزار می‌شود و بسیاری از داوطلبان می‌خواهند بدانند که آیا می‌توانند اطلاعات ثبت‌نامی خود را ویرایش کنند یا خیر.

 

به گزارش عصرمگ و به نقل از خبرگزاری آنا، براساس آخرین تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا کنکور سراسری ۹۹ در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه برگزار می‌شود.

براساس آخرین آمار گزارش شده یک میلیون و ۳۵۹ هزار و ۳۹۰ نفر شرکت کننده دارد و تاکنون ۳ بار امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی برای داوطلبان فراهم شده است. این زمان‌ها شامل بازه‌های ۱۶ تا ۲۷ بهمن‌ماه، ۱۲ تا ۱۵ اسفندماه و ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۹ می‌شود.

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره امکان ویرایش دوباره آزمون سراسری ۹۹ به خبرنگار آنا گفت: فعلا چنین امکانی فراهم نشده است.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه :  در برگزاری آزمون سراسری قرار است پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود. براساس اعلام سازمان سنجش هریک از داوطلبان در حوزه‌های امتحانی ۱۶۰ سانتیمتر از یکدیگر فاصله خواهند داشت و استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده ضروری است.

همچنین عوامل اجرایی و حفاظتی در صحت کامل سلامتی در اجرای آزمون همکاری خواهند داشت. عوامل اجرایی در طول زمان برگزاری آزمون با رعایت فاصله بهداشتی و با ماسک و دستکش به اجرای آزمون خواهند پرداخت.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه :  یک نفر به عنوان کارشناس بهداشت و سلامت که تخصص‌های لازم را داشته باشد، تعیین شده تا برای ارائه مشاوره‌های بهداشتی در حوزه فعالیت کند. همچنین مواد ضدعفونی کننده مورد استفاده از نوعی است که واکنش آلرژیک داوطلبان و عوامل اجرایی را به دنبال نداشته باشد.

با ملاحظه وضعیت آب و هوا و آلودگی هوا، جهت بهبود وضعیت تنفس افراد، تمهیدات لازم از جمله تهویه مناسب، باز کردن درب و پنجره‌ها اندیشیده شده است.

محل اصلی ورودی داوطلبان به سالن امتحان، به صورت مشخص و با فاصله مناسب از یکدیگر علامت‌گذاری شده و داوطلبان باید روی هر خط و با رعایت فاصله اجتماعی مناسب مشخص شده (حداقل یک متر) برای ورود به سالن امتحان قرار گیرند.

حوزه و کلیه تجهیزات، قبل از برگزاری هر نوبت از آزمون ضدعفونی می‌شود.

استقرار آمبولانس و تیم پزشکی با هماهنگی ستاد مدیریت بیماری کرونا در هر استان و آماده باش مراکز بهداشتی و درمانگاه‌های شهرستان‌ها، در روزهای برگزاری آزمون و حوزه‌های رفع نقص کارت داوطلبان پیش‌بینی شده است.

در خصوص بازرسی بدنی داوطلبان، فرد متولی به لباس گان، ماسک سه لایه، شیلد و دستکش لاتکس مجهز خواهد بود.

 

7675575509 1 - نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 99 قبل از گرفتن کارت ورود به جلسه گردآوری خبر :  سارا علیزاده

اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


شانزده − 15 =