بازگشت

نکاتی برای داشتن کمری باریک در روز عروسی

Avatarنویسنده : عصرمگ
27 می 2018 ساعت : 23:51
کمری باریک در روز عروسی

  کمری باریک در روز عروسی , خانم‌ها معمولاً چاقی دور کمر را دوست ندارند و این مسأله بسیار برای آن‌‌ها مهم است که کمری باریک داشته باشند! چرا که یکی از نشانه‌های زیبایی یک بانو، کمر باریک او است.

مدل لباس عروس شیک 620x356 - نکاتی برای داشتن کمری باریک در روز عروسی

 

اگر از آن دسته عروس‌هایی هستی که از جمع شدن چربی در ناحیه دور کمرت رنج می‌بری، توجه به توصیه‌های زیر فرصتی طلایی است تا بتوانی به نتیجۀ دلخواه در روز عروسی‌ات برسی.

 

کم کردن وزن در ناحیۀ به خصوصی از بدن، باعث کاهش وزن در کل بدن نیز می‌شود. پس بهتر است از یک برنامه رژیمی مناسب پیروی کنی تا بتوانی کالری لازم و مورد نیازت را بسوزانی و در نهایت شاهد نتیجۀ مطلوب در کل بدن و به خصوص در ناحیۀ مورد نظرت باشی.  کمری باریک در روز عروسی

 

غذاهای خود را با دقت انتخاب کن و به این موضوع توجه داشته باش که مقدار چگالی کالری آن‌ها کم باشد. چگالی کالری به مقدار کالری موجود در هر گرم از مادۀ غذایی گفته می‌شود. به همین خاطر از مصرف مواد غذایی شیرین و چربی مانند قند، انواع شیرینی‌جات، غذاهای سرخ شده و دیگر خوراکی‌های چرب کاملاً اجتناب کن؛ میوه، سبزیجات و مقدار کمی حبوبات را جایگزین آن‌ها کن.

 

در کنار سه وعدۀ اصلی روزانه‌ات می‌توانی از میان ‌وعده‌های سالم و مناسبی مانند میوه، دو قطعه کوچک شکلات تلخ و یا یک قطعه بسیار کوچک شکلات شیری استفاده کنی.

 

به نوع نوشیدنی‌هایی که انتخاب می‌کنی توجه کن. از نوشیدن آب‌میوه‌های غیر طبیعی و گازدار اجتناب کن و به مقدار مورد نیاز بدنت از نوشیدنی‌های طبیعی استفاده کن؛ چرا که اگر مقدار مایعات مورد نیاز بدنت را به درستی بدانی، مانع جمع شدن مایعات در دور کمرت می‌شوی.

 

به همین منظور به توصیه می‌کنیم تا بیشتر آب بنوشی، زیرا می‌توان از آن روزانه تا هشت لیوان نوشید. نرمش‌هایی را که به باریک شدن کمرت کمک می‌کنند و باعث سوختن چربی‌های این ناحیه می‌شوند را فراموش نکن، و سعی کن از سه ماه پیش از عروسیت هر روز به باشگاه بروی تا با ورزش به نتیجۀ دلخواهت برسی.

کمری باریک در روز عروسی

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


سه × چهار =