بازگشت

نکاتی برای رمانتیک شدن جشن عروسی

Avatarنویسنده : عصرمگ
28 می 2018 ساعت : 00:02
رمانتیک شدن جشن عروسی

 رمانتیک شدن جشن عروسی , از آن جایی که جشن عروسی و پوشیدن لباس سفید در زندگی هر دختری روزی موعود و آغازی برای رویاهای او است، باید روزی بی‌نقص، منحصر به فرد و شاد باشد.

 photo 2016 10 10 17 22 38 1 - نکاتی برای رمانتیک شدن جشن عروسی

 

درون هر زنی بعدی عاشقانه وجود دارد که بعضی زنان آن را آشکار کرده و بعضی تلاش در پنهان کردن آن دارند. “عصرمگ” برای رمانتیک بودن جشن عروسی‌ تو توصیه‌هایی دارد که اگر به آن‌ها عمل کنی، می‌توانی عروسی شاد باشی و عروسی‌ات پر از احساسات و عواطف خواهد بود.

رمانتیک شدن جشن عروسی

گل‌های قرمز چه از نظر رنگ و چه تلالؤ می‌توانند به جشن‌های عروسی جلوه‌‌ای با شکوه ببخشند و برای همراهی با عروس و داماد ایده‌آل هستند. از آن جایی که رنگ قرمز نماد عشق و محبت است، می‌شود انتظار داشت که عروس خانم رمانتیک، برای تزئین کردن دستۀ گل و همین طور میزها، گل‌های قرمز رنگ را انتخاب کند. نباید فراموش کرد که در چیدمان و دکوری زیبا و شیک و استفاده از نور کم و شمع‌های زیبا عنصری مهم به شمار می‌آید و از الزامات فضایی عاشقانه و رمانتیک است.

 

برای رمانتیک بودن فضای عروسی از موسیقی آرام و ملایم استفاده کن، به خصوص آهنگ‌هایی که محرک احساسات و عواطف هستند و از موسیقی شلوغ و سرسام آور دوری کن؛ مگر این که برای رقصی خاص در نظر گرفته شده باشند. در پایان باید یادآوری کنیم که “نخستین رقص” عروس و داماد، به بخشی اجتناب ناپذیر از جشن‌های عروسی در کشورمان تبدیل شده است و از عاشقانه‌ترین و رمانتیک‌ترین مراحل عروسی محسوب می‌شود.

رمانتیک شدن جشن عروسی

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


هشت + ده =