بازگشت

نکات مهم آرایشی در دوران نامزدی که نمی دانید

Avatarنویسنده : عصرمگ
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱۷:۵۹
آرایش نامزدی
Rate this post

 
این روزها سبک‌های طبیعی در آرایش حرف اول را می‌زنند که این مسئله در میکاپ عروس نیز رعایت می‌شود. اگر می‌خواهی با نکات آرایشی مهم و به‌روز در مدل آرایش نامزدی جدید آشنا شوی تا ظاهری مدرن و متفاوت و البته طبیعی داشته باشی، ادامه این مطلب را با دقت مطالعه کن.

آرایش نامزدی

 

با توجه به این نکته‌های آرایشی به‌روز در مدل آرایش نامزدی جدید می‌توانی بهترین ظاهر را در مراسم نامزدی خود داشته باشی و همه را شوکه کنی! جایی برای نگرانی وجود ندارد؛ مگر نشنیده‌ای که کمترین، بیشترین است! پس اعتماد به نفس داشته باش و از سبک‌های طبیعی میکاپ استقبال کن تا در روز نامزدی خود، زیبا و خاص باشی!

نخستین توصیه ما برای زیبایی تو این است که هر روز میزان زیادی آب بنوشی؛ چون پوست سالم بیش از هر چیزی به هیدراته ماندن نیاز دارد. پس اگر دوست داری میکاپ روی پوست تو زیباتر دیده شود، نوشیدن آب کافی را فراموش نکن.

 

نکته دوم برای زیباتر به نظر رسیدن مدل آرایش نامزدی جدید تو، پرهیز از قرار گرفتن در معرض اشعه‌های خورشید است. شاید این مورد کم‌اهمیت به نظر برسد، ولی مهم‌ترین نکته برای زیبایی پوست نو است. در ضمن، حتماً از مرطوب‌کننده و ضد آفتاب با SPF مناسب استفاده کن تا به روز بزرگ زندگی خود برسی! قطعاً دوست نداری که در مراسم نامزدی، پوستی قرمز یا پر از لک داشته باشی!

 

استفاده از کرم ضد آفتاب حتی در روز مراسم نیز بسیار مهم است؛ به خصوص اگر مراسم در فضای باز برگزار می‌شود. با رعایت این توصیه‌ها، حالا وقت آن است که با نکات آرایشی مهم و به‌روز در مدل آرایش نامزدی جدید آشنا شوی. از پرایمر استفاده کن: درست است که پیش از نامزدی با انجام اقدامات لازم سعی کرده‌ای که از پوست خود محافظت کنی، ولی باز هم ممکن است پوست تو ایرادهایی داشته باشد.

به هر حال، روز نامزدی تو فقط یک بار تکرار می‌شود و در این مراسم باید زیباترین باشی! پس با استفاده از پرایمر تمام عیب‌های احتمالی پوست خود را بپوشان تا هم در عکس‌ها زیباتر باشی و هم هنگام روبوسی و خوشامدگویی به مهمانان خود!

 

به سلیقه خود اطمینان کن: هر چیزی را که در آرایش صورت برای تو جذاب است، در مدل آرایش نامزدی جدید خود در نظر بگیر. میکاپ مورد علاقه تو برای مثال، گونه‌های برجسته، رژ لب سرخ یا چشمان خاص می‌تواند در آرایش مدرن صورتت دیده شود.

از ریمل ضد آب استفاده کن: درست است که این یک قانون کلی در آرایش نیست و حتی به طور معمول استفاده از ریمل ضد آب برای میکاپ روزانه توصیه نمی‌شود؛ ولی قطعاً دوست نداری که اشک‌های شادی، چهره تو را در عکس‌ها خراب کنند یا پوستت را سیاه نشان دهند! پس یکی از نکات آرایشی مهم در مدل آرایش نامزدی جدید استفاده از ریمل ضد آب است.

 

چشم‌هایت را برجسته کن: با استفاده از هیلایتر می‌توانی چشم‌های خود را واقعاً برجسته‌تر کنی و پوستت را روشن‌تر و شاداب‌تر نشان دهی. حال که با نکات آرایشی مهم در مدل آرایش نامزدی جدید آشنا شدی، سبک مدرن میکاپ خود را برای این روز راحت‌تر پیدا خواهی کرد!

 

آرایش نامزدی

برچسب ها:
‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


دو × 2 =