بازگشت

هر آنچه که تاکنون در مورد ” پیام صابری ” و ماجرای فوت و پدر شدنش نمی دانید

Avatarنویسنده : عصرمگ
09 دسامبر 2018 ساعت : 20:41
پیام صابری

هر آنچه که تاکنون در مورد ” پیام صابری ” و ماجرای فوت و پدر شدنش نمی دانید

 

ziba borufe and payam saberi 1 - هر آنچه که تاکنون در مورد " پیام صابری " و ماجرای فوت و پدر شدنش نمی دانید

با عصرمگ همراه شوید …

پیام صابری بازیگر ، طراح گریم و کارگردان تلویزیون که ۴۵ سال سن داشت در تاریخ ۱۸ آذر ۹۷ بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.

همسر پیام صابری

پیام صابری همسر زیبا بروفه بازیگر معروف ایرانی بود. این دو هنرمند در سال ۱۳۸۰ ازدواج کردند.

صابری در آخرین روزهای عمر مشغول ساخت سریالی با عنوان «کوله پشتی» بود که متأسفانه اجل مهلتش نداد.

این زوج هنرمند، به تازگی صاحب فرزند پسر شده بودند.

حواشی لو رفتن فیلم عروسی

زیبا بروفه در این مورد ، در یکی از مصاحبه های خود گفته است :

انتشار فیلم خصوصی زندگی ام لطمه بزرگی از لحاظ روانی و کاری به من زد، من برای شروع دوباره کارم باید از یک نقش کوچک شروع می کردم و این موضوع برای من که در اولین کارم نقش اصلی داشتم واقعا آزار دهنده بود .

 

پیام صابری همسر زیبا بروفه سال ها پیش از فیلمبردار مجلسی عروسی شان شکایت کرده است. فیلمبردار و آتلیه عکاسی عروسی زیبا بروفه به دلیل انتشار غیر مجاز فیلم عروسی زیبا بروفه زیر سوال رفتند.

 

در روز عروسی زیبا بروفه وقتی آتلیه عکاسی از انها فیلم و عکس تهیه کرد با اقدامی غیر حرفه ای چند تکه از فیلم عروسی را برای یکی دیگر از مشتریان آتلیه به عنوان نمونه کار داد و مشتری هم فیلم عروسی زیبا بروفه را در فضای مجازی منتشر کرد.

 

پیام صابری و زیبا بروفه اردیبهشت امسال صاحب فرزندی پسر شده بودند.

226546 109 - هر آنچه که تاکنون در مورد " پیام صابری " و ماجرای فوت و پدر شدنش نمی دانید

خبر فوت پیام صابری

پیام صابری را شاید بسیاری از کسانی که مخاطب تلویزیون باشند با سریال “ریحانه” بشناسند و سینماگرها هم به عنوان طراح گریم و همسر زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون می‌شناسند.

 

او متولد ۱۳۵۲ تهران بود. وی کار چهره‌پردازی را با دستیاری در مجموعه تلویزیونی «امام علی (ع)» با همکاری داوود میرباقری آغاز کرد.
پیام صابری همسر زیبا بروفه بازیگر معروف ایرانی است که این زوج هنرمند در سال ۱۳۸۰ با همسرش پیام صابری عقد و عروسی کرده است. زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است که در ۲۹ شهریور ماه سال ۵۴ در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل حقوق قضایی از دانشگاه آزاد است.

بروفه از جمله بازیگر‌هایی است که هیچگاه نتوانست در سینما به محبوبیتی همپای تلویزیون دست پیدا کند. او همسر پیام صابری چهره پرداز و بازیگر است. اگر چه کارش را از سال ۱۳۷۳ و با مجموعه تلویزیونی خانه شلوغ آغاز کرد و بلافاصله پس از آن به سینما راه پیدا کرد، اما حضورش گویی دیده نمی‌شد.

تا اینکه سال ۱۳۷۷ از راه رسید و با مجموعه دلبندم که بسیاری با مجید جان آن را می‌شناسند و محصولی برای کودکان بود به یک چهره شاخص تبدیل شد.

 

مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد پیام صابری

مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد پیام صابری، همسر زیبا بروفه، روز سه‌شنبه (۲۰ آذر ماه) برگزار می‌شود که اطلاعات دقیق‌تر این مراسم متعاقبا اعلام خواهد شد.

پیام صابری و زیبا بروفه در اردیبهشت ماه امسال صاحب فرزند شدند.

 

 

payam saberi 3 - هر آنچه که تاکنون در مورد " پیام صابری " و ماجرای فوت و پدر شدنش نمی دانید

 

حواشی لو رفتن فیلم عروسی پیام صابری و زیبا بروفه

 

زیبا بروفه در این مورد، در یکی از مصاحبه‌های خود گفته است:

انتشار فیلم خصوصی زندگی ام لطمه بزرگی از لحاظ روانی و کاری به من زد، من برای شروع دوباره کارم باید از یک نقش کوچک شروع می‌کردم و این موضوع برای من که در اولین کارم نقش اصلی داشتم واقعا آزار دهنده بود.

 

پیام صابری همسر زیبا بروفه سال‌ها پیش از فیلمبردار مجلسی عروسی شان شکایت کرده است. فیلمبردار و آتلیه عکاسی عروسی زیبا بروفه به دلیل انتشار غیر مجاز فیلم عروسی زیبا بروفه زیر سوال رفتند.

 

در روز عروسی زیبا بروفه وقتی آتلیه عکاسی از ان‌ها فیلم و عکس تهیه کرد با اقدامی غیر حرفه‌ای چند تکه از فیلم عروسی را برای یکی دیگر از مشتریان آتلیه به عنوان نمونه کار داد و مشتری هم فیلم عروسی زیبا بروفه را در فضای مجازی منتشر کرد.

صابری در آخرین روزهای عمر مشغول ساخت سریالی با عنوان «کوله پشتی» بود که متأسفانه اجل مهلتش نداد.

این خبر را خانواده مرحوم صابری و افسر اسدی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی با خبرگزاری تسنیم تأیید کردند و گفتند که این هنرمند بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفته است.

 

سایت عصرمگ  فوت این هنرمند خوب کشورمان را به خانواده وی تسلیت عرض می نماید.

 

  • تاریخ انتشار : 09 دسامبر 2018 ساعت : 20:41
  • دسته :
برچسب ها:
- ‫.‬
اشتراک گذاری
نظر خود را بنویسید

اگر صفحه ای حاوی تصاویر و یا اطلاعات غلط است آن را اعلام کنید تا اصلاح شود .


3 × 2 =